خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Street Racing 3D 3.9.9 بازی ماشین سواری ۳ بعدی اندروید + مود

دانلود Street Racing 3D 3.9.9 بازی ماشین سواری ۳ بعدی اندروید + مود

دانلود Street Racing 3D 3.9.9 بازی ماشین سواری ۳ بعدی اندروید + مود

|دانلود Street Racing 3D 3.9.9 بازی ماشین سواری ۳ بعدی اندروید + مود از پویش سافت

بازی های ماشین سواری سبک های مختلفی در دسته خاص خود دارند برخی تنها و فقط شبیه سازی صرف انجام می دهند بعضی روی یک جنبه خاص مثل دریفت کشیدن تمرکز کرده اند و همچنین بعضی دیگر مثل بازی Street Racing 3D عملا همه چیز را با هم دارند! تو در استریت ریسینگ، با یک بازی با طراحی سه بعدی و همچنین البته به نسبت رقبای دیگر کم حجم و همچنین سبک رو به رو هستید.

Street Racing 3D بازی ماشین سواری 3 بعدی اندروید
Street Racing 3D

Street Racing 3D مسابقات ماشین سواری در خیابان!

مراحل بازی Street Racing 3D در بستر خیابان های شهری برگزار می می شود. عده ای عشق سرعت با هم کل کل برنده شدن دارند و همچنین برای این کار از سطح شهرستان بهره بری و استفاده می کنند! تو هم می توانید ماشین دلخواه خود را انتخاب و همچنین شخصی سازی کنید به این هیجان خیابانی بپیوندید.

گیم پلی بازی Street Racing 3D

کنترل ماشین در بازی به دو روش با شتابسنج یا دکمه های روی صفحه صورت می گیرد. دریفت کشیدن سر پیچ ها به خوبی به رخ بیننده کشیده می می شود و همچنین نیترو زدن برای پیشی گرفتن از رقبا لذت خاص خودش را دارد. همه اینها در کنار طراحی ظاهری قابل قبول بازی تو را به ادامه مراحل ترغیب می کند.

حالت Career و همچنین تنوع بالای مراحل بازی

در حالت اصلی بازی یعنی Career پنج دسته مرحله تعریف شده است، هر دسته تعداد معینی مرلحه دارند که بازی کردن هر یک نیازمند داشتن تعداد مشخصی ستاره می باشد حالا ستاره از کجا به دست می آید؟ پاسخ برنده شدن در هر مسابقه است یعنی وقتی یک بازی را ببرید در صورتی که اول شوید ۳ ستاره جایزه می گیرید و همچنین در صورت کسب رتبه های بعدی تعداد کمتری ستاره دریافت می کنید.

پیش نیازهای مراحل بازی

این شرط برای بازی کردن مراحل هر دسته وجود دارد که ابتدا باید حد نصاب ستاره مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری آن هم دسته را کسب کنید بعد مجوز بازی کردن در آن هم دسته را پیدا می کنید. ضمن اینکه مراحلی در بازی خواهند بود که برای وارد شدن به آنها می بایست حداقل هایی از ارتقای ماشین را اعمال کرده باشید.

حالت مبارزه آنلاین دونفره

دیگر حالت بازی استریت ریسینگ PVP می باشد در این حالت به صورت آنلاین با شخصی دیگری دوئل می کنید! یک رالی دو نفره بین تو دو فرد یا شخص برگزار می می شود که باید سعی کنید رقیب را شکست دهید.

همچنین بازی کنید: دانلود Extreme Car Driving Simulator 4.18.14 بازی شبیه ساز رانندگی اندروید + مود

افزایش دهنده های سرعت نیترو را جمع کنید

بهره بری و استفاده از نیترو برای شتاب گرفتن ماشین به خصوص زمانی که در بازی عقب هستید بسیار مهم است. ولی باید توجه داشت این نیترو مقدار محدود و همچنین مشخصی دارد و همچنین تمام می می شود برای شارژ کردن کردن آن هم در سطح خیابان باید آیتم های به شکل رعد و همچنین برق را جمع کنید تا نیتروی ماشین دوباره شارژ کردن می شود دقت کنید که در صورتی که تو پر کننده نیترو را برندارید رقیب این کار را می کند پس به سادگی از کنار آن هم عبور نکنید.

هر وقت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری شد به حریف آسیب برسانید!

امکان جالبی که در بازی استریت ریسنگ وجود دارد ضربه زدن به ماشین رقباست. تو در آخر سرعت می توانید محکم به رقبا بکوبید و همچنین آنها را از مسیر خارج کنید تا اینگونه راه بردن خود را هموار کنید! هر چه با ظرافت بیشتری این کار را انجام دهید احتمال به فنا رفتن ماشینی که ضربه می خورد بیشتر می می شود.

گرافیک و همچنین صداگذاری بازی Street Racing 3D

منطقی نیست که این بازی با مثلا آسفالت مقایسه می شود. چرا که به نسبت حجمی که استریت ریسینگ دارد گرافیک قابل قبولی ارائه می دهد و همچنین در بازسازی جزئیات محیط و همچنین ماشین ها به خوبی عمل کرده است. همچنین در صدا گذاری از آهنگ های جذابی بهره بری و استفاده شده تا بیشتر محو بازی شوید.

کلاس و همچنین رده های ماشین ها

هر ماشین در این بازی یکی از ۴ رده C ، B ، A و همچنین S را دارد که طبیعتا کلاس S بهترین کلاس آنهاست و همچنین ماشین های رده بالاتر در این کلاس دسته بندی می شوند. پس در صورتی که می خواهید در مراحل بالاتر قدرت رقابت با دیگران را داشته باشید به مرور مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است ماشین های کلاس بالاتر را خریداری کنید و همچنین با آنها وارد مسابقه شوید.

ارتقا و همچنین شخصی سازی ظاهر ماشین

هر خودرویی در هر کلاسی قابلیت ارتقا و همچنین شخصی سازی دارد. ارتقای ماشین با چهار مولفه حداکثر سرعت، شتاب، نیترو و همچنین فرمان پذیری قابل انجام می باشد. در قسمت و بخش فروشگاه بازی هم می توانید قیافه ماشین را آن هم طوری که دوست دارید تغییر دهید و همچنین آن هم را شخصی سازی کنید.

ویژگی های بازی:

  • رانندگی با بیش از ۳۰ ماشین متنوع و گوناگون و مختلف
  • امکان شخصی سازی ماشین ها
  • دریفت کشی وسط خیابان!
  • وجود نیترو برای افزایش شتاب خودرو
  • حالت آنلاین دونفره

لذت دریفت کشیدن را بچشید: معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Drift Max Pro + دیتا

تصاویر بازی:

ویدیوی از روند بازی:

دانلود بازی Street Racing 3D (بروز رسانی تیر ۹۸) :

دانلود ورژن و نسخه اصلی v3.9.9

دانلود ورژن و نسخه مود v3.9.9

دانلود از Street Racing 3D از گوگل پلی
StreetRacing 3D

بهترین بازی های ماشین سواری را بشناسید: معرفی و همچنین دانلود ۶ بازی برتر اندرویدی در سبک ماشین سواری

دانلود Street Racing 3D 3.9.9 بازی ماشین سواری ۳ بعدی اندروید + مود

۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دانلود Street Racing 3D 3.9.9 بازی ماشین سواری ۳ بعدی اندروید + مود در تاریخ ۶ July 2019 | 7:30 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …