خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Football Strike – Multiplayer Soccer 1.16.0 بازی ضربه کاشته فوتبال استریک

دانلود Football Strike – Multiplayer Soccer 1.16.0 بازی ضربه کاشته فوتبال استریک

دانلود Football Strike – Multiplayer Soccer 1.16.0 بازی ضربه کاشته فوتبال استریک

|دانلود Football Strike – Multiplayer Soccer 1.16.0 بازی ضربه کاشته فوتبال استریک از پویش سافت

کمپانی بازی سازی مینی کلیپ از قدیم الایام با تولید بازی های فلش دوست داشتنی و جذاب، خودش را در میان دیگر بازی سازها متمایز کرده بود. با وارد شدن این شرکت به بازی سازی موبایلی در کنار موفقیت چشمگیر بازی ساکر استارز عناوین قوی دیگری نیز عرضه کرد که یکی از بهترین های آنها یعنی Football Strike با بیش از ۵۰ میلیون دانلود در گوگل پلی توانسته بود جایگاه خوبی بین مخاطبان کسب کند.

Football Strike بازی فوتبال استریک
Football Strike

Football Strike : مدعیان ضربه کاشته وارد می شوند!

بازی Football Strike به صورت آنلاین و همچنین دو نفره انجام می می شود. شخص دیگری از هر نقطه ای از دنیا آنلاین شده و همچنین در زدن ضربات دقیق کاشته یا پنالتی باید با او رقابت کنید در نهایت کسی که امتیاز بیشتری به دست آورد برنده رقابت لقب می گیرد.

در Football Strike اول تمرین کنید بعد رقابت کنید

در کنار حالت های متنوع و گوناگون و مختلف بازی قسمتی جداگانه برای تمرین کردن تجربه و مهارت بالا های کاشته زنی در نظر گرفته شده است. در قسمت و بخش تمرینی از زوایای متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین به شکل آزاد یا با وجود دیوار دفاعی ضربات ایستگاهی را می توانید تمرین کنید. در این وضعیت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است سیبل های مشخص شده درون دروازه را هدف قرار دهید.

همیشه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست محکم شوت بزنید

در بازی فوتبال استریک موقع زدن ضربه در صورتی که دست خود را به آرامی روی صفحه به سمت دروازه بکشید به آن هم نسبت توپ هم آرام شوت می می شود و همچنین برعکس در صورتی که سریع خطی از نقطه کاشته شدن تا دروازه رسم کنید ضربه ای محکم به توپ وارد می آید.

ولی باید توجه داشت به ویژه در مراحلی که دروازه بان وجود دارد مثل ضربات پنالتی، گاهی می توانید با کشیدن یک منحنی نرم به راحتی چیپ گل بزنید. پس همیشه این روش نیست که ضربات محکم گل شوند.

حالت های متنوع و گوناگون و مختلف بازی فوتبال استریک

در منوی اصلی بازی ۴ حالت برای بازی کردن وجود خواهد داشت.در Shooting Race با رقیبی به صورت آنلاین به سیبل های درون دروازه باید شوت بزنید و همچنین امتیاز کسب کنید طبعا هر چه به مرکز سیبل ضربه بزنید و همچنین سریع تر و همچنین بیشتر گل وارد دروازه کنید امتیاز بیشتری می گیرید.

در حالت Free Kicks  ضربات ازاد مشابه پنالتی می زنید و همچنین هر کس ۵ ضربه به شکل نوبتی پنالتی می زند و همچنین دروازه بانی می کند. حالت بعدی Career می باشد که به صورت ترکیبی و همچنین متشکل از چندین مرحله است هر مرحله چالشی خاص، و همچنین البته امتیاز جایزه جداگانه ای برای خود دارد. حالت Lucky Shoot هم به این شکل است که یک ضربه بیشتر ندارید ولی باید جهت و همچنین اقتدار و قدرت وزش باد را هم در زدن ضربه خود لحاظ کنید.

گل بزن گل بزن یالا قهرمان: دانلود Score! Hero 2.22 بازی اسکور هیرو اندروید + مود

شخصی سازی کاراکتر و همچنین خرید وسایل برای او

با رفتن به قسمت و بخش Customize می توانید کاراکتری که با آن هم بازی می کنید را به شکل و همچنین شمایل دلخواه خود درآورید. از انتخاب جنسیت و همچنین تغییر ظاهر موضوع شروع می می شود و همچنین تا تعویض لباس، توپ و همچنین تقویت تجربه و مهارت بالا های شوت زنی شامل کات دادن، دروازه بانی، اقتدار و قدرت و همچنین دقت را در بر می گیرد.

لیست دوستان خود را بسازید و همچنین با آنها رقابت کنید

از آنجایی که فوتبال استریک یک بازی دونفره است. می توانید به صورت آنلاین با دوستان خود بازی کنید و همچنین آنها را در این چالش شریک کنید. برای این کار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است که با اکانت فیسبوک خود در بازی لاگین کنید.

ساک های ورزشی جایزه دار را از دست ندهید!

هر بازی که برنده می شوید یا ارتقا سطح می گیرید به تو ساک ورزشی هدیه داده می می شود. این ساک ها شامل جوایزی مثل سکه، لباس ورزشی، و همچنین توپ خواهند بود.

سکه و همچنین پول برای خرید آیتم های بیشتر

در صورتی که علاقه دارید آیتم های بیشتری به کاراکتر خود اضافه کنید می توانید سکه و همچنین پول خرج کنید و همچنین موارد دلخواه خود را خریداری کنید. برای به دست آوردن سکه رایگان هم روش هایی در بازی، مثل دیدن فیلم تبلیغاتی، لاگین کردن با فیسبوک یا بردن مراحل متنوع و گوناگون و مختلف، وجود دارد.

تورنومنت های جهانی را از دست ندهید

به صورت دوره ای تورنومنت های سراسری در بازی فوتبال استریک انجام می گیرد که هر کس با هر بردی که به دست می آورد برای کشور خودش مثمر ثمر واقع می می شود و همچنین رنک کشورش را بالاتر می برد.

چالش ضربه ایستگاهی یعنی این: دانلود Willy The Striker Soccer بازی ضربه آزاد

تصاویر بازی:

ویدیویی از روند بازی:

دانلود بازی Football Strike (بروز رسانی تیر ۹۸) :

دانلود ورژن و نسخه v1.16.0

دانلود Football Strike از گوگل پلی
Football Strike

آخرین ضربه رو محکم تر بزن: دانلود Final kick v3.1.18 بازی ضربه نهایی + دیتا

دانلود Football Strike – Multiplayer Soccer 1.16.0 بازی ضربه کاشته فوتبال استریک

۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دانلود Football Strike – Multiplayer Soccer 1.16.0 بازی ضربه کاشته فوتبال استریک در تاریخ ۵ July 2019 | 12:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …