خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Cooking Fever 5.0.0 بازی رستوران داری اندروید + مود

دانلود Cooking Fever 5.0.0 بازی رستوران داری اندروید + مود

دانلود Cooking Fever 5.0.0 بازی رستوران داری اندروید + مود

|دانلود Cooking Fever 5.0.0 بازی رستوران داری اندروید + مود از پویش سافت

بازی های سبک مدیریتی طرفداران خاص خود را دارند. در این بازی ها سرعت عمل حرف اول را می زند باید خیلی زود به همه مسائل رسیدگی کنید و همچنین در آن هم واحد بتوانید چندین کار را پیش ببرید. بازی Cooking Fever یکی از این بازی های مدیریتی برای اندروید است که در آن هم مدیریت تمام و همچنین کمال رستوران خود را بر عهده دارید.

دانلود Cooking Fever بازی رستوران داری اندروید-1
Cooking Fever

Cooking Fever رستوران داری روی دور تند

در بازی Cooking Fever هر چند مرحله در یک رستوران انجام می می شود مثلا با یک فست فودی شروع می کنید در ادامه به رستوران هایی مثل غذای دریایی، غذای چینی، سوشی، شیرینی پزی و همچنین… قدم می گذارید. هر مجموعه رستوران غذاهای خاص خود را دارد و همچنین طبیعتا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است تدارک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری برای آن هم جا را پیش بینی کنید.

در Cooking Fever نگذارید مشتری عصبانی می شود

هر مشتری که وارد رستوران می می شود خط سبزی کنارش وجود دارد که نشان دهنده میزان تحمل اوست قبل از این که گرسنگی به مشتری فشار آورده و همچنین طاقت او طاق می شود سریع باید سفارش او را آماده کرده و همچنین تحویلش دهید.

مراقب باشید غذای تان نسوزد!

وقتی در رستوران سرتان شلوغ می می شود همزمان با سرعت بالا باید هم جواب مشتری را بدهید هم سکه های دریافتی را جمع کنید و همچنین هم حواستان به این باشد که غذای روی اجاق نسوزد! دقت کنید که سوختن غذا امتیاز منفی برای تان دارد پس سعی کنید کار به جمله معروف «بازم غذام سوخت» نکشد!

زندگی روستایی را تجربه کنید: دانلود Township 6.7.0 بازی مزرعه‌داری اندروید

سفارش های مشتریان را جلو جلو حاضر کنید

وقتی در مراحل بازی جلوتر می روید کم کم اوضاع طوری می می شود که مجبورید جلوتر از این که درخواست غذای به خصوصی بشود، پیش بینی مشتری های بعدی را هم بکنید و همچنین پیشاپیش مواد خام را روی اجاق بگذارید تا پخته شوند با این کار در مراحل شلوغ از پس حجم زیاد مشتریان می توانید برآیید.

وسایل آشپزخانه را ارتقا دهید وگرنه زورتان به مشتری ها نمی رسد!

جذابیت بازی آنجاست که به مرور باید وسایل آشپزخانه خود را ارتقا دهید وگرنه عملا در مراحل شکست می خورید. مثلا در صورتی که یک ماهیتابه دارید آن هم را به دوتا و همچنین بعدا سه تا افزایش دهید تا همزمان تعداد غذای بیشتری بتوانید پخت کنید.

برای جمع کردن ستاره ها باید سریع و همچنین چابک باشید

در صورتی که می خواهید هر مرحله را ببرید باید میزان مشخصی سکه با دادن غذا به مشتریان از آنها دریافت کنید تا خط ستاره های مرحله پر می شود. حالا هر چقدر سریعتر به شهروندان و مردم شهر سرویس ها و خدمات رسانی کنید سکه های بیشتری هم به دست می آورید.

به همین نسبت زودتر به حد نصاب ستاره ها می رسید تا بتوانید مرحله را تمام کنید. پس لحظه ای غفلت نکنید و همچنین سعی کنید پشت سر هم یا کومبو مشتری راه بیندازید تا سکه بیشتری هم دریافت کنید.

اچیومنت ها را فراموش نکنید چرا که  سکه های زیادی انتنظارتان را می کشد

در هر مرحله بسته به سرعتی که دارید ممکن است اچیومنت های جدیدی را کسب کنید. این اچیومنت ها به تو سکه جایزه می دهند پس همیشه حواستان باشد بخشی که با آیکون «کاپ» مشخص شده است را چک کنید تا سکه هایی را که برده اید دریافت نمایید.

بهبود فضای رستوران با خرید وسایل جانبی

اشاره کردیم بین مراحل یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که وسایل آشپزخانه را ارتقا دهید. غیر از این ولی باید توجه داشت تو می توانید برای ظاهر رستوران خود هم وسایلی تهیه کنید که هر کدام به نوعی در مرحله ها به نفع تان تمام خواهند شد مثلا قرار دادن تلویزیون در رستوران باعث می می شود تحمل مشتری بیشتر از قبل گردد.

مدیریت شهرستان ایرانی یعنی این: معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی پرسیتی

تصاویر بازی:

ویدیویی از روند بازی:

دانلود بازی  (بروز رسانی تیر ۹۸) :

دانلود Soccer Stars ورژن و نسخه اصلی v5.0.0

دانلود Soccer Stars ورژن و نسخه مود v5.0.0

دانلود Cooking Fever از گوگل پلی
Cooking Fever

نمونه مشابه ایرانی این بازی را هم ببینید: معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی باباپز

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود Cooking Fever 5.0.0 بازی رستوران داری اندروید + مود در تاریخ ۵ July 2019 | 3:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …