خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Extreme Car Driving Simulator 4.18.14 بازی شبیه ساز رانندگی اندروید + مود

دانلود Extreme Car Driving Simulator 4.18.14 بازی شبیه ساز رانندگی اندروید + مود

دانلود Extreme Car Driving Simulator 4.18.14 بازی شبیه ساز رانندگی اندروید + مود

|دانلود Extreme Car Driving Simulator 4.18.14 بازی شبیه ساز رانندگی اندروید + مود از پویش سافت

علاقه مندان به بازی های شبیه ساز رانندگی مدل های متنوع و گوناگون و مختلف این سبک را همیشه امتحان می کنند و همچنین دوست دارند از صدای گاز و همچنین جیغ ترمز در سرعت لذت ببریند. در کنار بزرگان بازی های ماشین سواری موبایلی یعنی آسفالت و همچنین نید فور اسپید، خواهند بود بازی هایی که در حد خودشان می توانند مخاطب را سرگرم کنند. Extreme Car Driving Simulator نمونه ای از بازی های شبیه ساز اتومبیل رانی اندروید می باشد، که در آن هم به ظاهر ماشین ها اهمیت ویژه ای داده شده است.

دانلود Extreme Car Driving Simulator شبیه ساز رانندگی اندروید
Extreme Car Driving Simulator

Extreme Car Driving Simulator لذت اتومبیل رانی با ماشین های زیبا

در این بازی از گاراژ خودروی خود را انتخاب می کنید و همچنین بازی را شروع می کنید. در خیابان ها ویراژ می دهید و همچنین سعی می کنید سر پیچ های تند کنترل ماشین خود را حفظ کنید. مراقب هستید به بدنه خودرو آسیب نرسد تا جلوه زیبایش را از دست ندهد. بازی چند حالت متنوع و گوناگون و مختلف دارد که در هر کدام تجربه و مهارت بالا خود در رانندگی را می توانید بسنجید.

کنترل ماشین و همچنین ابزارهای قابل بهره بری و استفاده در Extreme Car Driving Simulator

برای کنترل کردن ماشین غیر از دکمه های جهت، گاز و همچنین ترمز، می توانید سیستم  ABS، TC و همچنین ESP ماشین را فعال کنید. زوایای دوربین با آیکون «دوربین» روی صفحه قابل تغییر است و همچنین دکمه ای نیز جهت برعکس کردن زاویه دید تعریف شده است.

حالت های متنوع و گوناگون و مختلف بازی

سه حالت در بازی در نظر گرفته شده است. حالت بازی آزاد، که در این حالت هر گونه دوست دارید در خیابان های خالی تخت گاز می روید بی آنکه نگران هیچ چیز باشید. حالت چک پوینت که در این حالت باید از ناحیه های سبز رد شوید و همچنین مسیر مشخصی را طی کنید این چالشی ترین حالت بازی است. حالت سوم بازی هم مانند رانندگی آزاد است با این تفاوت که ترافیک هم وجود دارد و همچنین ماشین ها در خیابان در رفت و همچنین آمد خواهند بود و همچنین کارتان را سخت تر می کنند.

دریفت کشیدن لذت دیگری دارد: معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری CarX Drift Racing 2 + دیتا

طراحی گرافیکی و همچنین جزئیات

از Extreme Car Driving Simulator با حجم ۵۰ مگ انتظار بازی های حجیم گیملافت و همچنین الکترونیک آرتز را نباید داشت. ولی باید توجه داشت طراحی خود ماشین ها انصافا دوست داشتنی و جذاب و همچنین چشم نواز انجام شده است.

در مورد جزئیات محیطی صحبت نکنیم بهتر است زیرا و به درستی که بیشتر شبیه تعدادی مکعب رنگ زده بد ترکیب خواهند بود و همچنین جزئیات چندانی ندارند. افکت های دود و همچنین آسیب دیدن بدنه خودرو در برخوردها جذاب و جالب از آب در آمده است. و همچنین در مجموع در صورتی که تنها و فقط به ماشین توجه کنید و همچنین محیط اطراف را نادیده بگیرید گرافیک بازی قابل قبول است.

گیم پلی ظاهرا دوست داشتنی و جذاب در عمل کسالت آور

اوایل بازی ظاهر زیبای ماشین ها را می بینید پوستر بازی هم که از قبل جذب تان کرده پس انتظار یک بازی پرهیجان را دارید. ولی باید توجه داشت وقتی حالت های متنوع و گوناگون و مختلف بازی را انجام می دهید خیلی زود روند آن هم برای تان خسته کننده می می شود.

از خودتان می پرسید ماشین به این جذابی کنترل به این خوبی پس چرا گیم پلی ملال آور است؟ این سوالی است که سازندگان بازی باید به آن هم پاسخ دهند. به هر حال بازی Extreme Car Driving Simulator می تواند مدتی تو را سرگرم کند و همچنین چالش های هر چند اندکش تو را با خود همراه نماید.

سریع و همچنین خشن و همچنین درب و همچنین داغان: معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Fast & Furious Takedown + دیتا

تصاویر بازی:

دانلود Extreme Car Driving Simulator اندروید (بروز رسانی تیر ۹۸) :

دانلود  ورژن و نسخه اصلی v4.18.14

دانلود ورژن و نسخه مود شده v4.18.14

دانلود Extreme Car Driving Simulator از گوگل پلی
Extreme Car Driving Simulator

خوراک ماشین بازها: معرفی و همچنین دانلود ۶ بازی برتر اندرویدی در سبک ماشین سواری

دانلود Extreme Car Driving Simulator 4.18.14 بازی شبیه ساز رانندگی اندروید + مود

۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دانلود Extreme Car Driving Simulator 4.18.14 بازی شبیه ساز رانندگی اندروید + مود در تاریخ ۲ July 2019 | 11:45 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …