خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود File Commander 5.8.30012 فایل کامندر بهترین فایل منیجر اندروید

دانلود File Commander 5.8.30012 فایل کامندر بهترین فایل منیجر اندروید

دانلود File Commander 5.8.30012 فایل کامندر بهترین فایل منیجر اندروید

|دانلود File Commander 5.8.30012 فایل کامندر بهترین فایل منیجر اندروید از پویش سافت

وقتی موزیک مورد علاقه خود را با موبایل دانلود می کنیم ، بازی ای که دوست داریم را از اندرویدزوم روی گوشی نصب می کنیم، فیلم و همچنین سریالی که هر هفته اپیزود جدید آن هم را با گوشی دانلود می کنیم. همه این ها به مرور گوشی ما را شلوغ و همچنین بی نظم می کنند. در این مواقع داشتن یک فایل منیجر قوی برای سازماندهی و همچنین مرتب کردن فایل مثل File Commander کارمان راحت می کند.

File Commander فایل منیجر اندروید
File Commander

File Commander ابزاری راحت برای مدیریت فایل در اندروید

از میان برنامه جذاب و جالب و خوب های مدیریت فایل موجود، فایل کامندر جزء بهترین هاست. این اپ امکانات بیشماری دارد که سبب می می شود وقتی می خواهید روی فایل ها کار کنید از برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر تا حد زیادی بی نیاز باشید. چه دیدن یک سند متنی باشد چه فشرده سازی و همچنین اشتراک گذاری فایل با دستگاه های دیگر یا در محیط اینترنت.

رمزگذاری فایل ها با فایل کامندر

یکی از امکانات File Commander رمزگذاری روی فایل های شماست به این صورت که عبارتی به عنوان رمز تعیین می کنید آنگاه بخشی مجزا در برنامه جذاب و جالب و خوب ساخته می می شود که “حالت امن” نام دارد. حالا هر فایلی را که بخواهید از دسترس عموم خارج کنید با زدن دکمه Secure به این قسمت و بخش می فرستید.

در همین زمینه بخوانید: معرفی ۸ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای رمزگذاری پوشه و همچنین فایل در اندروید سال شمسی ۲۰۱۹

باز کردن فایل های فشرده

فایل های زیپ، rar و همچنین مانند آنها از الگوریتم هایی برای کاهش حجم بهره بری و استفاده می کنند برای دیدن این فایل ها نیازی به برنامه جذاب و جالب و خوب دیگری نیست و همچنین از منوی اصلی File Commander مستقیما می توانید به این نوع فایل های گوشی خود دسترسی پیدا کنید.

اشتراک گذاری و همچنین انتقال فایل بین اندروید و همچنین کامپیوتر با File Commander

برای خلاصی از شر کابل و همچنین شناخته شدن توسط کامپیوتر و همچنین قطعی سیم و همچنین باقی معضلات، روش جایگزین فایل کامندر، جا به جایی فایل ها با وای فای و همچنین به صورت بیسیم بین دستگاه اندروید و همچنین کامپیوتر می باشد. به سادگی داخل نرم افزار در گوشی قسمت و بخش PC File Transfer را لمس کرده و همچنین آن هم را فعال کنید.

سپس در کامپیوتر نرم افزار مرورگر اینترنتی خود را باز نمایید و همچنین آیپی تولید شده در گوشی را داخل نرم افزار مرورگر اینترنتی کامپیوتر وارد کنید حالا کامپیوتر و همچنین گوشی به هم متصل خواهند بود. به راحتی می توانید به جابه جایی فایل بین شان بپردازید. تنها و فقط به این نقطه دقت داشته باشید که هر دو دستگاه حتما باید به یک شبکه وای فای مشترک وصل شده باشند.

سطل بازیافت، برای جلوگیری از حذف ناخواسته فایل

مثل ویندوز که سطل بازیافت دارد در نرم افزار File Commander هم Recycle Bin وجود دارد. وقتی فایلی را از طریق این نرم افزار پاک می کنید آن هم فایل ابتدا به سطل بازیافت می رود بعد در صورتی که خواستید می توانید از سطل بازیافت به روش کامل حذفش کنید.

پخش کننده فایل های صوتی و همچنین تصویری

مزیت بعدی فایل کامندر، امکان پخش فایل با فرمت های رایج تصویری، صوتی و همچنین فیلم می باشد. تا مثلا برای باز کردن یک ویدیوی ساده مجبور نباشید حتما از پلیرهای گوشی بهره بری و استفاده کنید.

بارگذاری در فضای ابری و همچنین FTP

تو می توانید حساب های کاربری خود در فضاهای ابری مثل گوگل درایو، دراپ باکس و همچنین وان درایو را در برنامه جذاب و جالب و خوب اضافه کنید تا از آن هم جا مستقیما اسناد تان را به فضای ابری آپلود کنید. همچنین و علاوه بر این کسانی که با FTP سروکار دارند هم می توانند سرور در برنامه جذاب و جالب و خوب تعریف کنند تا از گوشی به سرور FTP وصل شده و همچنین فایل آپلود یا دانلود کنند.

پاک سازی فایل های زائد و همچنین حجیم

برای مواقعی که نمی دانید چرا گوشی پر شده و همچنین به خاطر نمی آورید چه فایلی روی آن هم قبلا ریخته اید که فضا را اشغال کرده است از بخشی که با آیکون «جارو» مشخص شده می توانید بهره بری و استفاده کنید. در این قسمت آنالیز خوبی از وضعیت فایل های حافظه دیدن می کنید.

کدام فایل ها بیشترین حجم را دارند؟ کدام فایل ها قبلا دانلود شده اند؟ وضعیت فضای اشغالی توسط گالری دوربین چگونه است؟ شبکه های اجتماعی چقدر فایل داخل خود دارند؟  و همچنین به روش کلی حجیم ترین فولدرها کدام اند؟ پاسخ همه این سوال ها در فهرستی که در قسمت و بخش ذکر شده، باز می کنید، داده شده است و همچنین می توانید همه آنها را به تفکیک مدیریت و همچنین پاک سازی کنید.

همینطور یاد بگیرید: پاک کردن کامل فایل از اندروید بدون امکان بازیابی + ویدیو

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب فایل کامندر:

دانلود File Commander اندروید (بروز رسانی تیر ۹۸) :

دانلود File Commander ورژن و نسخه اصلی v5.8.30012

دانلود File Commander ورژن و نسخه پرمیوم v5.8.30012

دانلود File Commander از گوگل پلی
دانلود File Commander از گوگل پلی

با دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های مدیریت فایل اندروید آشنا شوید: ۵ تا از بهترین نرم افزارهای فایل منیجر

دانلود File Commander 5.8.30012 فایل کامندر بهترین فایل منیجر اندروید

۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دانلود File Commander 5.8.30012 فایل کامندر بهترین فایل منیجر اندروید در تاریخ ۱ July 2019 | 11:20 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …