خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود ۱۵ بازی سخت اندروید – چالشی ترین و همچنین دشوارترین بازی ها کدامند؟

دانلود ۱۵ بازی سخت اندروید – چالشی ترین و همچنین دشوارترین بازی ها کدامند؟

دانلود ۱۵ بازی سخت اندروید – چالشی ترین و همچنین دشوارترین بازی ها کدامند؟

|دانلود ۱۵ بازی سخت اندروید – چالشی ترین و همچنین دشوارترین بازی ها کدامند؟ از پویش سافت

عده ای خواهند بود که بازی های آسان را انتخاب می کنند و همچنین می خواهند تنها و فقط با آن هم سرگرم شوند در نقطه مقابل گروهی خواهند بود که علاقه دارند بازی آنها را به چالش کشیده و همچنین برای بردن مراحل رنج بکشند طوری که انگار این گونه بیشتر از بازی لذت می برند. در صورتی که جزء تیم دوم هستید یا دوست دارید بدانید در گوگلی پلی فهرست بازی سخت اندروید شامل چه بازی هایی می می شود تا آنها را امتحان کنید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

۱۵ بازی سخت اندروید برای به چالش کشیده شدن واقعی

گفتیم که علاقه مندان به بازی سخت اندروید از دشوار بودنش لذت می برند بحث این نیست که بازی گرافیک بالایی دارد یا نه بلکه بحث این است که یک بازی حتی با ساده ترین گرافیک و همچنین ایده ممکن چقدر می تواند گیمر را به چالش بکشد و همچنین او را در پشت سر گذاشتن مراحل به زحمت بیندازد. با این حساب در این فهرست مدل های متنوع و گوناگون و مختلف بازی سخت را خواهید دید که هر کدام به نوعی دشوار و همچنین چالش برانگیز خواهند بود.

۱٫Duet

دانلود بازی سخت اندروید
Duet
دانلود Duet از گوگل پلی
Duet
Duet اولین بازی در لیست بازی های سخت اندروید به این صورت است که دو نقطه آبی و همچنین قرمز را که روی یک مدار دایره ای شکل دامنه حرکتی دارند باید طوری بچرخانید که هیچ کدام به موانع برخورد نکنند! گفتنش ساده است ولی وقتی بازی را انجام دهید جدید و تو و تازه می فهمید عجب کار دشواریست.

۲٫Big Hunter

دانلود بازی سخت اندروید
Big Hunter
دانلود Big Hunter از گوگل پلی
Big Hunter

در شکارچی پهناور و بزرگ یا Big Hunter در واقع شکارچی اش پهناور و بزرگ نیست بلکه موجوداتی که باید آنها را از پا در بیاورید غول پیکر خواهند بود. روش بازی به این صورت است که یک جانور عظیم الجثه مقابل این شکارچی قبیله ای ظاهر می می شود و همچنین با ابتدایی ترین اسلحه مثل نیزه، تبر و همچنین تیر و همچنین کمان، باید با آن هم بجنگید این کار حتی تصورش هم سخت است چه برسد به این که بخواهید تجربه اش کنید.

۳٫Beat Stomper

دانلود بازی سخت اندروید
Beat Stomper
دانلود Beat Stomper از گوگل پلی
Beat Stomper

بازی Beat Stomper با ریتم آهنگ سر و همچنین کار دارد. کاراکتر مربعی شکل بازی را باید در یک مسیر عمودی از روی میله ها بالا ببرید. جذابیت بازی آنجاست که با هر بار لمس صفحه مربع رو میله می نشیند و همچنین همزمان بیت آهنگ با این حرکت مطابق و یکدست می می شود. البته که در بازی هر چه جلوتر بروید کار سخت تر می می شود و همچنین بالارفتن از میله ها دقت بیشتری می طلبد.

چالش مکعب را هم امتحان کنید: معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی Not Not

۴٫Smash Hit

دانلود بازی سخت اندروید
Smash Hit
دانلود Smash Hit از گوگل پلی
Smash Hit

Smash Hit یک بازی سه بعدی است که در آن هم دوربین از زاویه اول شخص، تو را تا بی کران جلو می برد. در راه انواع موانع شیشه ای مانع حرکت تان می شوند تنها ابزارتان برای مقابله با این موانع پرتاب کردن گوی های نقره ای است. گوی ها را پرتاب کنید و همچنین هر چیز مزاحمی سر راه دیدید بشکنید. چنان که انتظار می رود، روند بازی اسمش هیت هر چه جلوتر می رود سخت و همچنین سخت تر می می شود.

۵٫Orble

دانلود بازی سخت اندروید
Orble
دانلود Orble از گوگل پلی
Orble

ایده بازی Orble ما را به یاد بازی قدیمی و همچنین معروف رد کردن قورباغه از خیابان می اندازد با این تفاوت که در این بازی همه چیز دایره وار است. تو باید از در حلقه های تو در تو جا به جا شوید نقطه های سبز را جمع کنید و همچنین مراقب باشید که به نقاط قرمز برخورد نکنید وقتی در مراحل جلو می روید آن هم چنان حلقه ها شلوغ می شوند که رد شدن از بین آنها واقعا هنر می خواهد!

یک پازل چرخشی دیگر: با Dropa ذهن خود را به چالش بکشید

۶٫بازی ۱۰۰ Doors Puzzle Box

دانلود بازی سخت اندروید
۱۰۰ Doors Puzzle Box
دانلو د100 Doors Puzzle Box از گوگل پلی
۱۰۰ Doors Puzzle Box

بازی ۱۰۰ Doors Puzzle Box یک بازی معمایی است. در یک اتاق قرار دارید و همچنین در به نحوی قفل شده تو باید با پیدا کردن وسایل متنوع و گوناگون و مختلف، رمزهای عبور یا حرکت اجسام و همچنین… راهی برای گریز و فرار از این اتاق پیدا کنید  حالا ممکن است مراحل اولیه را سریع حل کنید و همچنین گریز و فرار کنید. ولی باید توجه داشت در مرحله های بعدی کم کم گریز و فرار کردن به یک آرزو برای تان تبدیل می می شود!

۷٫Dash

دانلود بازی سخت اندروید
Dash
دانلود Dash از گوگل پلی
Dash

Dash گرافیک و همچنین ایده به ظاهر ساده ای دارد. مسیری پیچ در پیچ وجود دارد که چند تکه از آن هم چرخیده و همچنین سر جایش نیست تو باید مسیر را به شکل درست بازسازی کنید تا جریان در آن هم برقرار می شود. بله مرحله های اول از سادگی زیاد، جذاب و جالب و خنده دار به نظر می رسد ولی باید توجه داشت مراحل بعدی را که بازی کنید جذاب و جالب و خنده روی لبان تان خشک خواهد شد!

۸٫Brain It On

دانلود بازی سخت اندروید
Brain It On
دانلود Brain It On از گوگل پلی
Brain It On

Brain It On چنان که از نامش پیدا واقعا مغزتان را روشن می کند. بازی طراحی بسیار خلاقانه ای دارد و همچنین تو برای حل هر مرحله باید راه حل را روی صفحه با دست بکشید! مثلا یک توپ در یک سمت و همچنین یک لیوان در سمت دیگر صفحه قرار دارد تو باید شکلی در صفحه بکشید که با رها شدن توپ و همچنین برخورد به شکل تو توپ به درون لیوان هدایت می شود. این بازی حتی آن هم مراحل اولش هم سخت است وای به حال این که به مراحل بالاتر برسید!

۹٫Dumb Ways To Die Original

دانلود بازی سخت اندروید
Dumb Ways To Die Original
دانلود Dumb Ways To Die Original از گوگل پلی
Dumb Ways To Die Original

در بازی Dumb Ways To Die Original گاهی نمی دانید بخندید یا بازی کنید. اسم بازی «روش های احمقانه برای مردن» می باشد ولی باید توجه داشت اشتباه نکنید این بازی تمرین خودکشی نیست بلکه تو باید در مراحل سخت بازی هر بار به شکلی کاراکتر خود را از مردن و مرگ حتمی نجات دهید. نقطه طنز بازی روش هایی است که برای مردن در بازی بهره بری و استفاده شده که بعضا بسیار مضحک بوده و همچنین می توانید از آنها لذت ببرید.

وقتی کوه به کوه می رسد: معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Summit Way

۱۰٫Happy Glass

دانلود بازی سخت اندروید
Happy Glass
دانلود Happy Glass از گوگل پلی
Happy Glass

بازی Happy Glass مشابه بازی Brain It On از قوانین فیزیک پیروی می کند. با این تفاوت که در «لیوان خوشحال» باید حتما جوری روی صفحه شکل بکشید که آب به لیوان برسد در صورتی که لیوان پر می شود او خوشحال می می شود. پس در صورتی که می خواهید هم یک بازی سخت را تجربه کنید و همچنین هم دل یک لیوان بینوا را شاد کنید Happy Glass را از دست ندهید.

۱۱٫Escape game

دانلود بازی سخت اندروید
Escape game
دانلود Escape game از گوگل پلی
Escape game

Escape game از نظر سبک بازی به شمار ۶ این فهرست شباهت دارد. البته که این بازی گرافیک بهتری دارد پیچیدگی معماها در سبکی متغایر و متفاوت بوده و همچنین از صداگذاری جذابی بهره مند است. در هر مرحله ابزارهای مختلفی را باید پیدا کنید در جایی از اتاق از آنها بهره بری و استفاده کنید معماهای ریز و همچنین درشت را حل کنید تا در نهایت راه گریز و فرار از اتاق را پیدا کنید. این سبک بازی حوصله زیادی می خواهد ولی باید توجه داشت سخت بودن آن هم هم موجب می می شود نتوانید از آن هم دل بکنید.

۱۲٫Dancing Line

دانلود بازی سخت اندروید
Dancing Line
دانلود Dancing Line از گوگل پلی
Dancing Line

بازی Dancing Line با ریتم آهنگی که در حین بازی پخش می می شود مطابق و یکدست است. طبق ریتم در هر مرحله باید در مسیر پر پیچ و همچنین خم، تغییر مسیر دهید. خب تا اینجا به نظر همه چیز ساده است ولی باید بگوییم در صورتی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنید این بازی آسان است سخت در اشتباهید. در هر مرحله برای رسیدن به پایان چندین بار شکست می خورید و همچنین باید دوباره مسیر را طی کنید و همچنین سختی مسیر را دوباره به جان بخرید.

۱۳٫Geometry Dash

دانلود بازی سخت اندروید
Geometry Dash
دانلود Geometry Dash از گوگل پلی
Geometry Dash

Geometry Dash یکی دیگر از بازی های سخت است که در آن هم باید کاراکتر بازی را از موانع هندسی عبور دهید. موزیک بازی دوست داشتنی و جذاب و همچنین گیراست و همچنین مراحل به شکل آسان به سخت طراحی شده اند در لول های بالا واقعا رد شدن از بعضی موانع از بس که سخت خواهند بود، به یک حسرت برای تان تبدیل می می شود!

۱۴٫Scale

دانلود بازی سخت اندروید
Scale
دانلود Scale از گوگل پلی
Scale

در بازی Scale یک توپ داخل یک چهارچوب رنگی در حال غلطیدن به طرفین می باشد کار تو این است که عرصه را بر این توپ تنگ کنید و همچنین ذره ذره فضای حرکت آن هم را کوچک کتر کنید تا جایی که خط سبز رنگ بالای صفحه پر می شود. نقطه اینجاست که در بریدن صفحه نباید خط برش تان به توپ برخورد کند و همچنین همین کار را سخت می کند. هر چه جلو بروید فضا کوچک تر می می شود و همچنین سرعت توپ بالاتر می رود آن هم وقت متوجه می شوید چرا اسکیل در این فهرست قرار گرفته است.

۱۵٫Trap Dungeons 2

دانلود بازی سخت اندروید
Trap Dungeons 2
دانلود Trap Dungeons 2 از گوگل پلی
Trap Dungeons 2
در صورتی که چیزی به عنوان جایزه اعصاب خردکن ترین بازی تاریخ را قرار باشد به یک بازی بدهند بازی Trap Dungeons 2 با اقتدار این عنوان را از آن هم خود می کند. Trap Dungeons 2 ظاهرا یک بازی شبیه به قارچ خور است که باید از موانع بپرید و همچنین به پایان مرحله برسید. ولی اصلا چنین چیزی نیست.
نقظه به نقظه و همچنین قدم به قدمی که با کاراکتر بازی بردارید یک تله ظاهر می می شود و همچنین می بازید. با خود می گویید این دفعه رد می شوم با تلاش از آن هم تله عبور می کنید بلافاصله تله بعدی جوری غافلگیرتان می کند که اصلا انتظارش را ندارید. این روند به شکل بیرحمانه ای ادامه پیدا می کند تا به پایان مرحله برسید (البته در صورتی که برسید!). پس در صورتی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنید سخت ترین بازی دنیا را هم می توانید تمام کنید حتما Trap Dungeons 2 را امتحان کنید.

دانلود ۱۵ بازی سخت اندروید – چالشی ترین و همچنین دشوارترین بازی ها کدامند؟

۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دانلود ۱۵ بازی سخت اندروید – چالشی ترین و همچنین دشوارترین بازی ها کدامند؟ در تاریخ ۱ July 2019 | 7:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …