خانه / دانلود نرم افزار اندروید / هفت جایگزین برتر اپلیکیشن Truecaller در اندروید؛ شناسایی تماس گیرنده در چند ثانیه

هفت جایگزین برتر اپلیکیشن Truecaller در اندروید؛ شناسایی تماس گیرنده در چند ثانیه

هفت جایگزین برتر اپلیکیشن Truecaller در اندروید؛ شناسایی تماس گیرنده در چند ثانیه

|هفت جایگزین برتر اپلیکیشن Truecaller در اندروید؛ شناسایی تماس گیرنده در چند ثانیه از پویش سافت

در فروشگاه گوگل پلی، جایگزین های زیادی برای اپلیکیشن Truecaller وجود دارد که حتی برخی از آن هم ها بهتر از آن هم خواهند بود. پس من هم در این مقاله تصمیم گرفتم تا بهترین اپ های جایگزین Truecaller برای سیستم عامل اندروید را معرفی کنم.

در صورتی که مدت زیادی است که از سیستم عامل اندروید بهره بری و استفاده میکنید، حتماً با اپ Truecaller آشنایی دارید. در صورتی که ندارید، بهتر است بدانید که Truecaller یکی از بهترین اپ های اطلاعات تماس یا بلاک کننده تماس در گوگل پلی است. باورتان نمیشود ولی این اپ میتواند نام واقعی و همچنین مکان تماس گیرنده را به تو میدهد. در کنار نمایش اطلاعات تماس گیرنده، همچنین میتوان با این اپ تماس ها یا پیامک های اسپم را نیز بلاک کرد.

Truecaller
Truecaller

نقطه جذاب و جالب راجع به Truecaller این است که یک لیست اسپم مبتنی بر میلیون ها کاربر در این اپ هم موجود است. از طریق همین لیست اسپم، Truecaller میتواند به روش خودکار تماس های بازاریابی یا اسپم را بلاک کند. در کنار این ویژگی های دوست داشتنی و جذاب، Truecaller اندروید قابلیت های دیگری مثل پیام هوشمند، تماس گیرنده قدرمند، سیستم پرداخت و همچنین … هم دارد.

دانلود مستقیم Truecaller

در کنار همه ویژگی ها، این برنامه جذاب و جالب و خوب به خاطر جستجوی شماره معکوسش هم معروف است. بنابراین، در صورتی که به دنبال اپی هستید که بتواند شماره تماس گیرنده را نمایش دهد، Truecaller بهترین انتخاب است. ولی در صورتی که به دنبال ویژگی های بیشتری هستید، میتوانید به جایگزین های این اپ هم نگاهی بیندازید.

همانطور که اول مقاله ذکر کردم، جایگزین های زیادی برای اپلیکیشن Truecaller در اندروید منتشر شده که حتی برخی از آنها از لحاظ کارایی و همچنین قابلیت های متنوع و گوناگون و مختلف از اپ اصلی بهترند. بنابراین در این مقاله نیت و اراده دارم چند اپ مشابه Truecaller را که در کاربران اندرویدی توجه زیادی به آن هم ها دارند را معرفی کنم. همه اپ هایی که در ادامه معرفی میکنم میتوانند اطلاعات تماس گیرنده را نمایش دهند و همچنین از تماس های تبلیغاتی و همچنین اسپم هم جلوگیری کنند.

۱# Whoscall

Whoscall
Whoscall

یکی از بهترین و همچنین محبوب ترین جایگزین های Truecaller، اپلیکیشن Whoscall است. دیتا بیس این اپ حالا بسیار غنی شده چرا که در حال حاضر ۷۰ میلیون کاربر در سراسر جهان از این اپ بهره بری و استفاده میکنند. درست مثل Truecaller، Whoscall هم میتواند اطلاعات تماس ها و همچنین پیام های ورودی را نمایش دهد. در کنار آن هم، این اپ میتواند تماس ها یا پیام های اسپم و همچنین تبلیغاتی را هم به صورت خودکار بلاک کند. یکی از اصلی ترین دلایلی که Whoscall را محبوب کرده، رابط کاربری دوست داشتنی و جذاب آن هم است. ویژگی مهمی که این اپ را به یکی از بهترین ابزار ها برای شناسایی تماس ها و همچنین پیام ها تبدیل کرده است.

دانلود مستقیم Whoscall

۲# Showcaller

Showcaller
Showcaller

درست مثل Truecaller، Showcaller هم اپ دیگری است که در شناسایی اطلاعات تماس گیرنده بسیار خوب عمل میکند. درست مثل هر اپ جستجوی شماره دیگری، Showcaller هم میتواند نام اصلی تماس گیرنده و همچنین مکان او را به نمایش بگذارد. در کنار این ویژگی ها، این اپ همچنین امکان بلاک تماس، ضبط تماس و همچنین تماس گیری هوشمند را هم فراهم میکند. نقطه جذاب و جالب در مورد این اپ حجم کم آن هم است. Showcaller برای نصب در دستگاه تو تنها به ۴ مگابایت فضا نیاز دارد. این ویژگی ها در کنار سهولت بهره بری و استفاده و همچنین طراحی زیبا، Showcaller به یک رقیب جدی Truecaller تبدیل کرده است.

دانلود مستقیم Showcaller

۳# Numler

Numler
Numler

در صورتی که دنبال اپی اندرویدی هستید که بتواند به روش همزمان اطلاعات تماس گیرنده را نمایش دهد، پس Numler ممکن است آن هم چیزی باشد که دنبالش هستید. با این اپ، نه تنها میتوانید تماس های ورودی را شناسایی کنید، بلکه میتوانید همزمان آن هم ها را بلاک کنید. در کنار این ویژگی، Numler هم امکان جستجو بر اساس شماره تلفن را فراهم کرده است. دیگر ویژگی های Numler، چت با تماس گیرنده، نقل از تماس و همچنین … خواهند بود.

دانلود مستقیم Numler

۴# Hiya _ Caller ID & Block

Hiya-Caller-ID-Block
Hiya-Caller-ID-Block

پایگاه داده Hiya هم از صد ها میلیون شماره تلفن تشکیل شده که اقتدار و قدرت شناسایی تماس های آن هم را بسیار زیاد میکند. درست مثل Numler، این اپ هم میتواند به محض نمایش تماس ورودی، اطلاعات آن هم را نشان دهد. درست مثل بقیه اپ های این لیست، Hiya هم میتواند تماس ها یا پیامک های تبلیغاتی را به صورت خودکار شناسایی و همچنین بلاک کند.

دانلود مستقیم Hiya_Caller ID & Block

۵# Mr. Number

Mr. Number
Mr. Number

اساسا Mr.Number را میتوان یک اپ برقراری تماس تلقی کرد که در بلاک کردن تماس ها تبحر زیادی دارد. اگرچه به کمک یک دیتا بیس قدرتمند، Mr.Number میتواند اطلاعات تماس گیرنده را نیز نشان دهد. البته جستجو کننده اطلاعات تماس گیرنده این اپ چندان دقیق نیست ولی امتحان کردن آن هم هم ضرری ندارد. قابلیتی که این اپ را منحصر به فرد کرده بلاک کردن یک شخص، یک کد منطقه یا حتی کد یک کشور است. در کنار این ویژگی، Mr.Number میتواند به سرعت تماس های اسپم یا تبلیغاتی را شناسایی و همچنین به صورت خودکار بلاک کند.

دانلود مستقیم Mr.Number

۶# Eyecon

Eyecon
Eyecon

Eyecon کمی متغایر و متفاوت تر از سایر اپ های این لیست است. به جای جستجوی شماره در دیتابیس ها، Eyecon در کانال های شبکه های اجتماعی متنوع و گوناگون و مختلف را جستجو میکند تا اطلاعات و همچنین عکس تماس گیرنده را استخراج کند. بنابراین، Eyecon تنها و فقط میتواند کاربرانی که قبلا از این اپ بهره بری و استفاده کرده اند را شناسایی کند. شامل ویژگی های دیگر Eyecon میتوان به ضبط کننده تماس ACR، بلاک کننده تماس، همگام سازی شماره ها و همچنین … نام برد.

دانلود مستقیم Eyecon

۷# CallApp

CallApp
CallApp

CallApp دیگر اپلیکیشن محبوب و همچنین مهم در شناسایی هویت تماس گیرنده است که حالا توانسته بیش از ۵۰ میلیون کاربر اندرویدی را به خود جذب کند. با نصب CallApp میتوانید یک بلاک کننده تماس، ضبط کننده تماس و همچنین دیالر را یکجا داشته باشید. به جز این ویژگی ها، کاربران CallApp میتوانند به دنبال یک شماره خاص هم بگردند. مثل سایر اپ های این لیست، CallApp هم میتواند به صورت خودکار تماس های تبلیغاتی را شناسایی و همچنین بلاک کند.

دانلود مستقیم CallApp

این ها ۷ جایگزین برتر Truecaller بود که میتوانید بسته به سلیقه یا کارآمدیشان هر کدام را انتخاب کنید. نقطه مهم برای اپ های اینچنینی دیتابیس آن هم هاست. به این صورت که هرچه اشخاص بیشتری از این اپ بهره بری و استفاده کنند، شماره های بیشتری در آن هم ثبت میشود و همچنین احتمال شناسایی هویت تماس گیرنده بیشتر میشود. نوع کار این نوع اپ ها اینگونه است که بعد از نصب و همچنین ساخت اکانت در آن هم ها، تمام لیست مخاطبانتان در دیتابیس آن هم ها ذخیره میشود تا اطلاعات مخاطبان تو هم برای شناسایی هویت تماس گیرنده سایر کاربران مورد بهره بری و استفاده قرار بگیرد. در صورتی که تو هم با چنین اپ هایی آشنا هستید، میتوانید نام آن هم را در قسمت نظرات با ما و همچنین دوستانتان به اشتراک بگذارید.

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

هفت جایگزین برتر اپلیکیشن Truecaller در اندروید؛ شناسایی تماس گیرنده در چند ثانیه در تاریخ ۲۴ June 2019 | 3:33 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …