خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Head Soccer 6.6.0 در هد ساکر با سر گل بزنید + دیتا و همچنین مود

دانلود Head Soccer 6.6.0 در هد ساکر با سر گل بزنید + دیتا و همچنین مود

دانلود Head Soccer 6.6.0 در هد ساکر با سر گل بزنید + دیتا و همچنین مود

|دانلود Head Soccer 6.6.0 در هد ساکر با سر گل بزنید + دیتا و همچنین مود از پویش سافت

تب فوتبال هر روز بیشتر از قبل می می شود علاقه مندان به پرطرفدارترین رشته ورزشی دنیا هر روز افزایش می یابند و همچنین به تبع آن هم در دنیای بازی های موبایلی هم بازی های فوتبال یا بر پایه فوتبال مختلفی منتشر می شوند. در این میان نمونه ای موفق با بیش از ۵۰ میلیون دانلود در گوگل پلی عرضه شده که  Head Soccer نام دارد. بازی جذابی که در یک محیط دو و همچنین نیم بعدی در آن هم این بار با سر باید گل بزنید!

Head Soccer هد ساکر
Head Soccer

Head Soccer هد ساکر: لذت گل زدن با ضربه سر

گیم پلی بازی هد ساکر به این صورت است که کاراکتر خود را از میان کشورهای موجود انتخاب می کنید و همچنین در زمین به مدت یک دقیقه با رقیب مسابقه می دهید. در این رقابت باید با سر گل بزنید. برخورد توپ به هر قسمت کادر و همچنین سقف و همچنین لبه های زمین آزاد است و همچنین اصطلاحا دیواری هم گل قبول می می شود.

آسان بودن در یادگرفتن، دشواری در حرفه ای شدن در بازی

در شروع بازی خیلی زود به دکمه های حرکتی، پرش، شوت و همچنین اقتدار و قدرت ویژه عادت می کنید و همچنین کار با آنها را یاد می گیرید. ولی باید توجه داشت در صورتی که بخواهید در این بازی تجربه و مهارت بالا پیدا کنید و همچنین به راحتی به حریفان گل بزنید باید بیشتر و همچنین بیشتر Head Soccer را بازی کنید تا در آن هم تجربه و مهارت بالا پیدا کنید طوری که حتی در شروع بازی هم بتوانید با ضربه ای دقیق و همچنین هوشمندانه، تک ضرب توپ را وارد دروازه حریف کنید.

با استراتژی خودتان گل زنی کنید

گاهی توپ را با ظرافت از بالای سر حریف عبور می دهید گاهی دیگر از غفلت او زمانی که پریده و همچنین روی هوا قرار دارد بهره بری و استفاده می کنید و همچنین زمینی گل می زنید و همچنین گاهی وقتی توپ پشت سر حریف افتاده تنها و فقط او را هل می دهید تا خودش به خودش گل بزند! این ها نمونه استراتژی های گل زنی در Head Soccer خواهند بود که تو هم می توانید روش های دیگری را برای این کار پیدا کنید.

هدف گیری و همچنین دقت و همچنین دیگر هیچ: دانلود Soccer Stars 4.4.0 فوتبال ساکر استارز اندروید

در Head Soccer اقتدار و قدرت ویژه بزنید و همچنین حریف را نابود کنید!

هر کاراکتر یک اقتدار و قدرت ویژه دارد که با گذر زمان به مرور پر می می شود. بسته به کاراکتر این اقتدار و قدرت متغایر و متفاوت است مثلا یکی با بمب حریف را منفجر می کند و همچنین توپ را وارد دروازه می کند دیگری رقیب را به رگبار می بندد و همچنین گل می زند!

نقطه جذاب و جالب دیگر اینکه وقتی حریف از اقتدار و قدرت ویژه بهره بری و استفاده می کند در صورتی که به موقع واکنش نشان دهید و همچنین دکمه Kick را در لحظه برخورد توپ به کاراتر بزنید اصطلاحا پاتک زده و همچنین اقتدار و قدرت ویژه حریف روی خودش عینا اجرا می می شود!

هر وقت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری بود حریف را با مشت و همچنین لگد عقب برانید!

درست است که این بازی Head Soccer نام دارد و همچنین با سر بیشتر ضربه ها زده می می شود ولی باید توجه داشت با پا هم مواقعی می توانید گلزنی کنید هر چند کارکرد دیگری هم این پاها دارند که آن هم هم لگد پرانی به حریف است برای اینکه آیتم های ویژه او مثلا کلاه از سرش بیفتد و همچنین چند لحظه دچار سرگیجه می شود. این لحظه بهترین فرصت است تا دروازه حریف را باز کنید!

آیتم های ویژه بخرید و همچنین کاراکتر را ارتقا دهید

آیتم های خاصی برای بازی قابل خرید خواهند بود مثل کلاه، کفش و همچنین… که هر کدام یک یا چند تا از قابلیت های کاراکتر تو را (مثل میزان پرش، اقتدار و قدرت یا سرعت) افزایش می دهند. با بردن بازی های متنوع و گوناگون و مختلف می توانید امتیاز جمع کنید و همچنین در فروشگاه بازی شخصیت بازی کننده را تقویت کنید.

در تورنومنت ها شرکت کرده و همچنین امتیاز جمع کنید

حالت های متنوع و گوناگون و مختلف بازی هر کدام جوایزی دارند با بردن تورنومنت ها و همچنین کاپ ها امتیازات خود را می توانید زیاد کنید تا بتوانید بعدا از آنها برای خرید کاراکتر، آیتم یا ارتقای شخصیت بهره بری و استفاده کنید.

لیگ دوستان دانلود کنند: دانلود Mobile Soccer League بازی لیگ فوتبال

آزاد کردن هر کاراکتر شروط خاص خودش را دارد

وقتی بازی شروع می می شود تنها و فقط با کاراکتر کشور کره جنوبی می توانید بازی کنید ولی کم کم با بردن مراحل متنوع و گوناگون و مختلف می توانید شخصیت های دیگر را نیز آزاد کنید البته اغلب اینها با مبالغ گزاف سکه قابل خرید خواهند بود و همچنین راه دیگر آزاد کردن شان انجام دادن شرط آزاد سازی آنهاست.

مثلا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است برای آزاد کردن یک شخصیت در ۱۰ بازی اصلا گل نخورید و همچنین اصطلاحا کلین شیت کنید یا در ۱۰ بازی از اقتدار و قدرت ویژه بهره بری و استفاده نکنید و همچنین بازی را ببرید. در صورتی که شرط ها انجام شوند کاراکتر مورد نظر هم آزاد می گردد.

حالت دو نفره آنلاین و همچنین آفلاین با بلوتوث

جذابیت کل کل با دوستان هیچ وقت کهنه نمی می شود در حالت دو نفره بازی هم به صورت محلی با بلوتوث و همچنین هم آنلاین می توانید با دیگران مسابقه دهید و همچنین آنها را چالش هد ساکر دعوت کنید.

ویژگی های بازی:

  • تنوع ۸۱ کاراکتر متنوع و گوناگون و مختلف
  • حالت های بازی آرکید، تورنومنت، بی پایان، لیگ، هد کاپ، حالت مردن و مرگ و همچنین مبارزه ای
  • بازی دونفره آنلاین و همچنین آفلاین(با بلوتوث)
  • گیم پلی بر پایه قوانین فیزیک

تصاویر بازی Head Soccer

آموزش نصب بازی:

فایل apk را نصب کنید سپس پوشه دیتا که com.dnddream.headsoccer.android نام دارد را در مسیر Android/obb گوشی کپی کنید و همچنین بازی را اجرا کنید.

دانلود Head Soccer برای اندروید ( بروز رسانی تیر ۹۸ ) :

دانلود Head Soccer فایل نصبی ورژن و نسخه اصلی v6.6.0

دانلود Head Soccer فایل دیتا ورژن و نسخه اصلی v6.6.0

دانلود Head Soccer فایل نصبی ورژن و نسخه مود v6.5.1

دانلود Head Soccer فایل دیتا ورژن و نسخه مود v6.5.1

دانلود Head Soccer
گوگل پلی

“مگه جنگه؟” ترین بازی فوتبالی: دانلود FootLOL: Crazy Soccer Free بازی فوتبال جنگی

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود Head Soccer 6.6.0 در هد ساکر با سر گل بزنید + دیتا و همچنین مود در تاریخ ۲۵ June 2019 | 7:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …