خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Color Bump 3D 1.2.2 بازی کالر بامپ – راه توپ را باز کنید

دانلود Color Bump 3D 1.2.2 بازی کالر بامپ – راه توپ را باز کنید

دانلود Color Bump 3D 1.2.2 بازی کالر بامپ – راه توپ را باز کنید

|دانلود Color Bump 3D 1.2.2 بازی کالر بامپ – راه توپ را باز کنید از پویش سافت

گاهی یک ایده ساده می تواند یک بازی موبایل را دوست داشتنی و جذاب و همچنین اعتیادآور کرده و همچنین تو را ساعت ها مشغول خود سازد. بازی Color Bump 3D ایده به ظاهر ساده ای دارد ولی باید توجه داشت زمانی که وارد جزئیات می شوید و همچنین سعی در رد کردن مراحل دارید متوجه پیچیدگی ماجرا در عین سادگی می شوید!

Color Bump 3D کالر بامپ اندروید
بازی Color Bump 3D

باز کردن مسیر گوی در Color Bump 3D

روند گیم پلی کالربامپ ۳D به این صورت است که گوی سفید رنگی را کنترل می کنید. این گوی را در مسیر حرکت طوری باید هدایت کنید که ضمن باز کردن راه خودش به اشیای غیر هم رنگش برخورد نکند.

کالر بامپ چندان آسان هم نیست!

شاید مراحل اولیه را به راحتی طی کنید و همچنین پیش خود بگویید چه بازی ساده ای و همچنین بخواهید از آن هم عبور کنید. ولی باید توجه داشت باید بدانید که در کالر بامپ هر چه جلوتر می روید چالش مسیر ها سخت می می شود.

اشیای ثابت به اشیای متحرک تبدیل می شوند و همچنین حتی در طول مسیر با عبور از دروازه هایی رنگی، رنگ گوی تغییر می کند در این صورت باید گوی را تنها و فقط از مسیر هم رنگ جدید خودش عبور دهید و همچنین همین کار را سخت تر می کند.

همچنین بازی کنید: دانلود Break Liner بازی اعتیادآور خط شکن

اشیای هم رنگ را سپر خود کنید

وقتی از مراحل نسبتا آسان اولیه عبور کنید کم کم به مراحلی می رسید که با روش معمول نمی قدرت آنها را به پایان رساند. گاهی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می می شود شکل هم رنگ خود را مانند سپر در جلوی گوی مثل سپر حرکت داده و همچنین هدایت کنید تا بتوانید از لا به لای انبوه شکل های غیر هم رنگ رد شوید.

در چهار جهت  حرکت کنید و همچنین مراقب لبه های پرتگاه باشید

کنترل گوی در بازی به صورت دو بعدی در ۴ جهت قابل انجام می باشد در عین حال که سعی می کنید با حرکت درست در زمان درست خود را در مسیر هم رنگ ها نگه دارید مواظب لبه های مسیر و همچنین چاله های موجود در آن هم هم باشید تا به درون شان سقوط نکنید.

سقوط آزاد حرفه ای را امتحان کنید: معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Helix Jump

سرعت عمل در کنترل بازی

داشتن سرعت واکنش بالا در بازی Color Bump 3D از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا و به درستی که مسیر ها مدام تغییر می کنند و همچنین بعضا مسیر حرکت اشیای متحرک را به سرعت نمی قدرت پیش بینی کرد و همچنین در صورتی که کمی دیر بجنبید به غیر هم رنگ ها برخورد خواهید کرد.

منوی ساده و همچنین بی آلایش

وقتی بازی را برای اولین بار اجرا می کنید بر خلاف بسیاری بازی های مشابه خبری از منوهای شلوغ و همچنین پر زرق و همچنین برق نیست، می بینید که خیلی زود بازی شروع می می شود کافیست گوی را از جای خود حرکت دهید تا اولین مرحله شروع می شود.

تصاویر بازی Color Bump 3D

دانلود آخرین ورژن و نسخه Color Bump 3D (بروزرسانی تیر ۹۸)

دانلود ورژن و نسخه ۱٫۲٫۲ با لینک مستقیم

دانلود Color Bump 3D از گوگل پلی

این پرنده را همه دوست دارند: دانلود بازی اعتیادآور Flappy Bird

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود Color Bump 3D 1.2.2 بازی کالر بامپ – راه توپ را باز کنید در تاریخ ۲۴ June 2019 | 11:45 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …