خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود بازی ایرانی باقلوا اندروید ورژن و نسخه ۲٫۱٫۸

دانلود بازی ایرانی باقلوا اندروید ورژن و نسخه ۲٫۱٫۸

دانلود بازی ایرانی باقلوا اندروید ورژن و نسخه ۲٫۱٫۸

|دانلود بازی ایرانی باقلوا اندروید ورژن و نسخه ۲٫۱٫۸ از پویش سافت

بازی باقلوا اندروید یکی از بازی های جذاب و جالب ایرانی در سبک معمایی می باشد و همچنین شامل بازی های محبوب در کافه بازار به شمار می رود بطوریکه در این سایت به تا حال بیش از ۱ میلیون بار دانلود گردیده است. گیم پلی این بازی بصورت حدس کلمات می باشد بدین ترتیب که تو در ۸۰۰ مرحله ی متنوع و گوناگون و مختلف بازی بایستی سطح دانایی خود را بسنجید و همچنین از میان حروفی که در اختیار تو قرار داده می می شود کلمه ی معنی داری را پیدا کنید.

باقلوا اندروید
بازی باقلوا

در باقلوا اندروید از حروف سردرگم کلمه معنی دار بسازید

نحوه ی انجام این بازی ایرانی بدین صورت است که بایستی حروف مختلفی را که در یک جدول قرار گرفته اند را جابجا کنید تا کلمه ای معنی دار از آن هم ها بسازید ، برای جابجا کردن حروف بایستی دست خود را بر روی آن هم ها بکشید. در بازی در صورتی که به کلمه ای دشوار برخورد کنید که حدس زدن آن هم برای تو مشکل باشد می توانید از راهنمایی های بازی که شامل نشان دادن حرف ، اشاره و همچنین نشان دادن خود کلمه است ، البته در صورت این انتخاب هر یک راهنمایی ها از تو امتیاز  و همچنین سکه نیز کسر خواهد شد ، پس بایستی دقت داشته باشید تا امتیازات خود را به خوبی مدیریت کنید. البته از طریق پرداخت درون برنامه جذاب و جالب و خوب ای امکان خریدن سکه ی اضافه نیز برای تو فراهم شده است.

یک بازی گروهی ایرانی را تجربه کنید: معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی دور

ذوق هنری و همچنین اهمیت به مشاهیر ایرانی در باقلوا اندروید

در طول هر کدام از مراحل ، بازی تو را با منطقه ها و مناطق مختلفی از ایران مثل بادگیرهای یزد ، آرامگاه کوروش کبیر و همچنین … در پس زمینه ی آن هم مرحله آشنا می کند. بازی دارای گرافیک هنری و همچنین جالبی می باشد ، همچنین در طول بازی با ۳۲ کاراکتر بامزه و همچنین متنوع و گوناگون و مختلف نیز روبرو خواهید شد. این بازی همچنین و علاوه بر پر کردن وقت فراغت تو می تواند دایره ی لغات و همچنین اطلاعات عمومی تو را نیز بهبود ببخشد.

وقتی کلمه معنی دارد ولی جواب نیست!

یکی از ضعف های این بازی این است که تو، به ویژه در مراحل بالاتر بسیاری از کلمات را پیدا می کنید که با حروف داده شده معنی می دهند ولی جواب سوال آن هم مرحله نیستند! نقطه عجیبی که سازندگان باقلوا بهتر است چاره ای برای آن هم بیندیشند تا کاربران از بازی زده نشوند.

زمانی که در باقلوا جواب را پیدا نمی کنیم چه کنیم؟

۳ روش کمکی برای حل سوالی که جوابش را نمی توانید پیدا کنید در بازی وجود دارد، اولی “حرف” که یک حرف از جواب را نشان می دهد. دومی “اشاره” نام دارد که عبارتی مرتبط با جواب را نشان تان می دهد تا پاسخ را راحت تر بتوانید حدس بزنید. راه آخر هم “کلمه” که این مورد کلا جواب را نشان تان می دهد.

در صورتی که بازی با کلمات را دوست دارید امتحان کنید: معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی معجون

روش جمع کردن سکه در باقلوا

برای جمع کردن سکه در این بازی هر مرحله ای که ببرید تعدادی سکه جایزه می گیرید. حالا در صورتی که از راهنمایی ها کمک بگیرید این سکه های خرج می شوند برای دریافت سکه غیر از روش خرید از طریق دکان بازی، می توانید روی دکمه سکه رایگان در صفحه اصلی کلیک کنید تا روش های دریافت رایگان سکه را هم امتحان کنید. این راه ها شامل دیدن تبلیغ، عضویت در شبکه های اجتماعی بازی، ثبت ایمیل، دعوت از دوستان و همچنین نصب سایر محصولات می باشد.

آموزش پشتیبان گیری و همچنین بازیابی سیو مراحل بازی باقلوا

در صورتی که تا مراحل بالا پیشرفته اید و همچنین نمی خواهید سیو بازی از دست برود در منوی اصلی بازی روی آیکون نامه کلیک کنید سپس “تهیه ورژن و نسخه پشتیبان” را لمس کنید. بعد از این کار آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا بکاپ بازی به به سرور ارسال می شود. بعدا برای بازیابی بازی سیو شده خود از همین مسیر این بار گزینه “بازیابی اطلاعات” را بزنید. ایمیلی که برای پشتیبان گیری قبلا به بازی داده بودید را وارد کنید. یک کد تایید به ایمیل تان ارسال می می شود از ایمیل آن هم کد را بخوانید و همچنین در کادری که در بازی برای تان باز شده وارد کنید به این ترتیب سیو بازی باقلوا برای تو بازیابی می می شود.

تصاویر بازی باقلوا:

دانلود آخرین ورژن و نسخه باقلوا (بروزرسانی تیر ۹۸)

دانلود ورژن و نسخه ۲٫۱٫۸ با لینک مستقیم

دیگر بازی معروف سازنده باقلوا را هم بازی کنید: دانلود Amirza 4.5 – آمیرزا بازی حدس کلمه اندروید

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود بازی ایرانی باقلوا اندروید ورژن و نسخه ۲٫۱٫۸ در تاریخ ۲۳ June 2019 | 2:20 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …