خانه / دانلود نرم افزار اندروید / چه کسی از وای فای من بهره بری و استفاده می کند؟ – معرفی ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب تشخیص اشخاص متصل به WiFi

چه کسی از وای فای من بهره بری و استفاده می کند؟ – معرفی ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب تشخیص اشخاص متصل به WiFi

چه کسی از وای فای من بهره بری و استفاده می کند؟ – معرفی ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب تشخیص اشخاص متصل به WiFi

|چه کسی از وای فای من بهره بری و استفاده می کند؟ – معرفی ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب تشخیص اشخاص متصل به WiFi از پویش سافت

برای تان جای سوال است چرا وای فای تو کند شده؟ چرا وقتی هیچ کاری هم انجام نمی دهید باز هم سرعت پایین است! این دغدغه بسیاری از کسانی است که یک شبکه WiFi در منزل یا محل کسب و کار خود دارند. برای فهمیدن اینکه آیا مهمان ناخوانده در شبکه بیسیم اینترنت خود دارید یا نه روش های مختلفی وجود دارد. در ادامه با یکی از این روش ها آشنا می شویم.

معرفی ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب اندروید تشخیص اشخاص متصل به وای فای

اول شاید این سوال مطرح باشد که چرا شبکه وای فای من  کند می می شود؟ دلایل مختلفی می تواند باعث این اتفاق می شود، ممکن است محدودیت سرعت روی مودم اعمال شده باشد، یا اینکه خارج از محدوده آنتن دهی مودم خود باشید و همچنین دلیل رایج تر آن هم اتصال تعداد زیادی کاربر به شبکه می باشد.
حالا به سراغ راه حل مورد آخر می رویم آن هم روش که گفته شد روش های مختلفی برای فهمیدن اینکه چه کسی از وای فای بهره بری و استفاده می کند وجود دارد، یکی از این راه ها بهره بری و استفاده از اپ های اندرویدی است که فهرست دستگاه های متصل به شبکه Wifi را به تو نشان می دهند. اینجا ما ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای این کار را به تو معرفی می کنیم.
برای تقویت وای فای این کار را انجام دهید: آموزش تقویت آنتن دهی وای فای گوشی + ویدیو

۱٫Fing – Network Tools

چه کسی از وای فای من بهره بری و استفاده می کند
Fing- Network Tools

نرم افزار Fing شبکه WiFi تو را به روش کامل اسکن می کند و همچنین مشخص می کند چه دستگاه هایی به آن هم متصل خواهند بود. به کمک این برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید IP دقیق دستگاه، مک آدرس، نام دستگاه، مدل و همچنین کارخانه سازنده را نیز تشخیص دهید.

۲٫IP Tools

چه کسی از وای فای من بهره بری و استفاده می کند
IP Tools
اپ IP Tools تصویر شفافی از وضعیت شبکه بیسیم تو به نمایش می گذارد. با ابزار آنالیز Wi-Fi این نرم افزار می توانید متوجه شوید چه کسانی به شبکه تو وصل خواهند بود. همچنین می توانید ببینید آیپی، مک آدرس، نام دستگاه و همچنین سایر اطلاعات مرتبط به آنها چیست.

۳٫NetCut

چه کسی از وای فای من بهره بری و استفاده می کند
NetCut

با برنامه جذاب و جالب و خوب NetCut به سرعت لیست اشخاص متصل شده به وای فای را می بینید. امکان جذاب و جالب این اپ این است که می توانید اتصال بین دو دستگاه داخل شبکه که با هم در ارتباط خواهند بود را قطع کنید!(این کار نیامند روت گوشی می باشد). با این نرم افزار همچنین می توانید به کمک قابلیت Defender حمله های احتمالی به شبکه را تشخیص دهید.

علاقه مندان به اینترنت رایگان بخوانند: چگونه وای فای رایگان پیدا کنیم و همچنین به آن هم وصل شویم؟

۴٫ezNetScan

چه کسی از وای فای من بهره بری و استفاده می کند
ezNetScan

برنامه جذاب و جالب و خوب دیگری که برای اسکن شبکه وای فای در اندروید وجو دارد ezNetScan نام دارد این اپ مانند سایر برنامه جذاب و جالب و خوب ها لیست کامل دستگاه های متصل به شبکه بیسیم تو را نشان می دهد. از قابلیت های دیگر این نرم افزار اینکه به هر دستگاه آیکون خودش را اختصاص می دهد و همچنین برای آن هم برچسب تعیین می کند و همچنین نیز قادر است پینگ شبکه را تست کند و همچنین ردگیری آیپی انجام دهد.

۵٫Network Scanner

چه کسی از وای فای من بهره بری و استفاده می کند
Network Scanner

اپ Network Scanner به جز نشان دادن فهرست دستگاه های متصل، فعالیت های مشکوک یا معظلات و مسائل و مشکلات امنیتی موجود در شبکه را هم به تو گوشزد می کند. از دیگر امکانات این برنامه جذاب و جالب و خوب گرفتن پینگ و همچنین ردگیری آیپی می باشد. ضمن اینکه در قیاس با سایرین این برنامه جذاب و جالب و خوب رابط کاربری بهتری دارد.

تو برای مقابله با مهمان های ناخوانده شبکه وای فای چه می کنید؟ در این زمینه چه مشکلاتی داشته اید؟ تجارب خود را با ما در میان بگذارید.

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

چه کسی از وای فای من بهره بری و استفاده می کند؟ – معرفی ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب تشخیص اشخاص متصل به WiFi در تاریخ ۱۸ June 2019 | 9:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …