خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Doodle Army 2 : Mini Militia 4.2.8 – دودل آرمی ۲ برای اندروید

دانلود Doodle Army 2 : Mini Militia 4.2.8 – دودل آرمی ۲ برای اندروید

دانلود Doodle Army 2 : Mini Militia 4.2.8 – دودل آرمی ۲ برای اندروید

|دانلود Doodle Army 2 : Mini Militia 4.2.8 – دودل آرمی ۲ برای اندروید از پویش سافت

بازی Doodle Army 2 : Mini Militia یا ارتش احمق ۲، بازی بسیار دوست داشتنی و جذاب و همچنین سرگرم کننده به سبک  اکشن است که توسط استودیوی بازی سازی مشهور Miniclip به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و همچنین تا به این لحظه بیش از ۵۰ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده و همچنین با کسب رتبه‌ی ۴٫۵ از ۵ در گوگل پلی، از بازی‌های  پرطرفدار به حساب می‌آید.

دانلود Doodle Army 2 Mini Militia - دودل آرمی 2 اندروید

ادامه نبرد کارتونی ها در Doodle Army 2

در بازی Doodle Army 2 : Mini Militia که اندرویدزوم آخرین ورژن و نسخه‌ی آن هم را برای دانلود در اختیار تو قرار داده است، کنترل ارتش احمق در دستان شماست و همچنین باید چندین سرباز متنوع و گوناگون و مختلف با قابلیت‌های متغایر و متفاوت را پیش ببرید و همچنین سربازان دشمن را نابود کنید. تو باید انتخاب کنید که چه سربازی را با چه قابلیتی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری دارید. سلاح‌های متنوعی نیز در طول مراحل بازی در دسترس تو قرار می‌گیرند که می توانید آن هم‌ها را به دلخواه به کار بگیرید. هر زمان که بخواهید، قابلیت تعویض اسلحه و همچنین بهره بری و استفاده از سلاحی دیگر امکان پذیر خواهد بود.

اول تمرین بعد دودل آرمی

در صورتی که برای اولین بار است که این بازی را نصب می کنید در منوی اصلی گزینه ای به عنوان Practice قرار دارد در این قسمت و بخش به صورت مرحله به مرحله یاد می گیرید چگونه و چطوری کاراکتر خود را حرکت داده، تیراندازی و همچنین قلق گیری آن هم چگونه است و همچنین چگونه و چطوری می توانید مهمات خود را تعویض یا خشاب گذاری کنید.

حالت های متنوع و گوناگون و مختلف گیم پلی دودل آرمی : هم آنلاین هم آفلاین

Doodle Army 2 : Mini Militia یک بازی جنگی بامزه و همچنین از سری بازی‌های تیراندازی با شخصیت‌های کارتونی است که در آن هم می‌توانید یک نبرد فشرده گروهی را حداکثر با ۶ فرد یا شخص در حالت آنلاین و همچنین تا ۱۲ فرد یا شخص در حالت شبکه WiFi محلی، تجربه کنید. با گروهبان خود تمرین کنید و همچنین تجربه و مهارت بالا هایتان را در قسمت و بخش «تمرین آفلاین» ارتقاء دهید. این بازی در دو حالت همکاری (Co-op) و همچنین دوام آوردن (Survival)  انجام می‌می شود و همچنین می‌توانید از انواع متنوع و گوناگون و مختلف سلاح‌ها همچون تفنگ‌های شکاری، تک تیرانداز و همچنین شعله افکن بهره بری و استفاده کنید.

مدیریت مهمات در نبردهای Doodle Army 2 در دل طبیعت

در این بازی امکان بهره بری و استفاده از نارنجک نیز وجود دارد و همچنین در کنار شلیک کردن با اسلحه، می‌توانید نارنجک پرتاب کنید. البته نقطه‌ای که حتما باید به آن هم توجه داشته باشید، این است که مهمات تو محدود خواهند بود و همچنین بعد از تمام شدن مهمات دیگر قادر به شلیک کردن با آن هم اسلحه نخواهید بود. بازی ارتش احمق‌ها در مکان‌های متفاوتی شامل در دل کوه و همچنین طبیعت انجام می‌می شود و همچنین در بازی مکان و همچنین محیط های متفاوتی را تجربه خواهید کرد که موجب می‌می شود از تکراری شدن بازی جلوگیری به عمل آید و همچنین بتواند برای ساعت ها تو را به گوشی میخکوب کند.

شخصی سازی کاراکتر قهرمان بازی

به تنظیمات بازی وارد شوید از آنجا نام دلخواه و همچنین قیافه و همچنین ظاهر مورد علاقه خود را برای شخصیت قهرمان خود درست کنید تا در رقابت با دیگران با شکل منحصر به فرد خود شناسایی شوید.

لیست دوستان برای رقابت و همچنین کل کل بیشتر

در قسمت Friend بعد از اینکه یک حساب کاربری در بازی ایجاد کردید، می توانید دوستان خود را اضافه کنید. با این کار بعدا برای رقابت کردن با این اشخاص مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست زمان زیادی صرف کنید و همچنین به سرعت از فهرست دوستان آنها را برای شروع بازی انتخاب می کنید.

ویژگی‌های بازی Doodle Army 2 : Mini Militia :

 • گیم پلی اعتیادآور و همچنین هیجان انگیز
 • امکان بازی به صورت گروهی
 • وجود اسلحه‌های متنوع برای جنگیدن با دشمنان
 • بهره بری و استفاده از سربازهای متغایر و متفاوت با قابلیت های منحصر به فرد
 • انجام بازی در مکان‌ها و همچنین شرایط متنوع و گوناگون و مختلف
 • امکان تعویض  اسلحه های متنوع و گوناگون و مختلف در طی بازی
 • دارای گرافیک ساده دو بعدی
 • کنترلگر بسیار ساده و همچنین روان
 • قابلیت تیراندازی همزمان با دو اسلحه
 • امکان بزرگنمایی صفحه
 • نقشه‌ی کاربردی

عکس های بازی دودل آرمی ۲

تیزر تبلیغاتی بازی Doodle Army 2 : Mini Militia

دانلود آخرین ورژن و نسخه بازی Doodle Army 2 : Mini Militia :

دانلود فایل نصبی اصلی v4.2.8

دانلود فایل نصبی مود بازی v4.2.8

دانلود از گوگل پلی

دانلود Doodle Army 2 : Mini Militia 4.2.8 – دودل آرمی ۲ برای اندروید

۴٫۶ (۹۲%) ۱۰ vote[s]

دانلود Doodle Army 2 : Mini Militia 4.2.8 – دودل آرمی ۲ برای اندروید در تاریخ ۱۷ June 2019 | 8:30 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …