خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Plants vs. Zombies 2 7.1.3 بازی گیاهان علیه زامبی‌ها ۲ + مود و همچنین دیتا

دانلود Plants vs. Zombies 2 7.1.3 بازی گیاهان علیه زامبی‌ها ۲ + مود و همچنین دیتا

دانلود Plants vs. Zombies 2 7.1.3 بازی گیاهان علیه زامبی‌ها ۲ + مود و همچنین دیتا

|دانلود Plants vs. Zombies 2 7.1.3 بازی گیاهان علیه زامبی‌ها ۲ + مود و همچنین دیتا از پویش سافت

Plants vs. Zombies 2 ورژن و نسخه‌ی دوم بازی دوست داشتنی و جذاب و همچنین محبوب گیاهان علیه زامبی‌ها  از کمپانی مشهور ELECTRONIC ARTS  برای سیستم عامل اندروید است که تا به امروز بیش از ۱۰۰ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی در سراسر جهان از گوگل پلی دانلود و همچنین نصب شده، رتبه‌ی ۴٫۴ از ۵ را به خود اختصاص داده و همچنین طرفداران زیادی به خود مشغول کرده است.

دانلود Plants vs. Zombies 2 مود و همچنین دیتا اندروید
Plants vs. Zombies 2

تقابل گیاهان و همچنین زامبی ها در Plants vs. Zombies 2

در بازی جذاب و جالب و همچنین محبوب Plants vs. Zombies 2 زامبی‌ها به منزل و خانه‌ی تو حمله می‌کنند و همچنین تو مجبورید از منزل و خانه‌ی خود در مقابل آن هم‌ها به وسیله‌ی گیاهان مختلفی که کاربردهای متفاوتی دارند، دفاع کنید. در واقع گیاهان سلاح‌ و همچنین ابزار تو خواهند بود. موارد مختلفی همچون بمب‌های گیلاس و همچنین دیوار وجود دارند، که باید با کمک آن هم‌ها مقابل زامبی‌ها ایستادگی کرده و همچنین مانع رسیدن آن هم‌ها به منزل و خانه‌ی خود شوید.

ادامه نبرد با زامبی ها در Plants vs. Zombies 2

کسانی که ورژن و نسخه‌ی اول این بازی سرگرم کننده را بازی نموده اند، بدون شک با ورژن و نسخه‌ی ۲ آن هم نیز آشنایی کامل دارند. ورژن و نسخه‌ی اول بازی توانسته بود موفقیت چشم گیری برای کمپانی EA به ثمر بیاورد و همچنین بعد از آن هم نوبت به ورژن و نسخه‌ی دوم این بازی محبوب رسید تا بتواند موفقیت ورژن و نسخه‌ی اول را تکرار کند.

ورژن و نسخه‌ی دوم بازی حتماً برایتان بسیار دوست داشتنی و جذاب و همچنین هیجان انگیز خواهد بود و همچنین با بهره بری و استفاده از اقتدار و قدرت فکر کردن و اندیشیدن و همچنین تجربه و مهارت بالا‌های خاص، از نابود کردن زامبی‌ها یکی بعد از دیگری، لذت خواهید برد. بازی Plants vs. Zombies 2 برای همه‌ی سنین مناسب و همچنین جذاب و جالب است و همچنین مطمئنا می‌تواند برای روزها تو را سرگرم کند.

صف کشی ارتش قدرتمند گیاهان در برابر مغز خورها

هر یک از گیاهانی که در بازی Plants vs Zombies 2 وجود دارند دارای ویژگی‌های منحصر به فردی خواهند بود که  می قدرت از آن هم‌ها در موقعیت مکانی مشخصی بهره بری و استفاده کرد تا بتوانند از حمله‌ی زامبی‌ها به سمت منزل و خانه جلوگیری کنند.  مراحل متنوع و گوناگون و مختلف بازی نیز هرچه بالاتر می‌رود، دشواری بازی نیز افزایش خواهد یافت و همچنین یقیناً در مراحل بالاتر با مشکل مواجه خواهید شد و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است که وقت بیشتری بگذارید و همچنین تلاش خود را برای عبور از برخی مراحل، دو چندان کنید.

زامبی ها آنقدرها هم که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنید ضعیف نیستند!

در مراحل متنوع و گوناگون و مختلف بازی نیز شاهد حضور زامبی‌های گوناگونی هستید که میزان اقتدار و قدرت آنها با یکدیگر تفاوت دارد و همچنین همین پیشامد جدید چالش بازی گیاهان علیه زامبی‌ها ۲ را بیشتر می کند. این بازی در مکان‌ها و همچنین فصل‌های متنوع و گوناگون و مختلف انجام می‌می شود که همین امر باعث خواهد شد تا چندان شاهد محیط‌های تکراری و همچنین یک نواختی در طول بازی  نباشید.

به زامبی ها رحم نکنید: دانلود بازی Zombie Reaper 2 کشتار زامبی

حالت کلاسیک PvZ متنوع تر از همیشه

با آپدیت های فراوانی که EA برای این بازی ارائه کرده تعداد سرزمین هایی که در حالت ادونچر قابل بازی شده اند به ۱۱ تا رسیده است. ماجرا از مصر باستان و همچنین سپس دزدان دریایی شروع می می شود، از آنجا به غرب وحشی و همچنین عصر یخبندان و همچنین شهرستان گمشده سفر می کنید، بعد از اینها به آینده ای دور فرستاده شده و همچنین در عصر تاریکی راهی برای رسیدن به تور موزیک درهم برهم زیر نور نئون جستجو می کنید.

ماجرا به پارک ژوراسیک کشیده شده و همچنین بعد به ساحل امواج عظیم می رسید در نهایت در دنیای مدرن که آخرین سرزمین بازیست به دنبال یک روز خوب خواهید گشت. این ماجراجویی دنباله دار طولانی در هر سرزمین شامل تعداد زیادی مرحله و همچنین مینی گیم می باشد که ساعت ها که نه، روزها و همچنین مدت ها می تواند سرگرم تان کند.

حالت مبارزه آنلاین در Plants vs. Zombies 2

به غیر از حالت کلاسیک بازی که به صورت مرحله ای در طول داستان باید پیشروی کنید، حالت دیگری به نام Battlez به بازی اضافه شده که در آن هم باید با یک شخص دیگر به صورت آنلاین به رقابت رو در رو بپردازید یکی تیم گیاهان و همچنین دیگری تیم زامبی ها می می شود، گیاهان باید سعی کنند زامبی ها را کشته و همچنین امتیاز بگیرند و همچنین متقابلا، تیم زامبی ها هم با چینش زامبی های خود باید گیاهان را ریشه کن کنند و همچنین امتیاز کسب کنند.

به این ترتیب در یک محدودیت زمانی مشخص رقابت امتیازی ادامه پیدا می کند در نهایت هر کسی امتیاز بیشتری به دست آورد پیروز میدان لقب می گیرد. در پایان مبارزات به برنده جایزه از قبیل سکه و همچنین الماس اعطا می می شود. تو می توانید این مبارزات را به صورت پشت سر هم و همچنین در تورنومنت ها دنبال کنید و همچنین جوایز بیشتری را از آن هم خود کنید.

لذت باغبانی در Zen Garden

به دور از هیاهوی نبرد با زامبی ها در ورژن و نسخه دوم Plants vs. Zombies باز هم “باغ زندگی” آرامش خاصی در گیمر به وجود می آورد. مطابق معمول با گلدان هایی که در مراحل به دست می آورید. به کاشت گیاهان و همچنین نگه داری از آنها می پردازید تا زمانی که آماده برداشت شوند و همچنین بتوانید با فروش شان سکه به دست آورید.

فروشگاه Plants vs. Zombies 2 هر روز پربارتر از دیروز

فروشگاه بازی در دسته بندی های متنوع و گوناگون و مختلف همه چیز برای فروش دارد، از سکه و همچنین الماس گرفته، تا پک های دوست داشتنی و جذاب پیناتا و همچنین گیاهان قابل خرید برای بهره بری و استفاده در مقابل زامبی ها. مثل اپراتورهای تلفن همراه اینجا هم بسته های ترکیبی به تو پیشنهاد می می شود تا بسته به نیاز خود آنها را تهیه کنید.

ارتقای گیاهان برای دفاع جانانه در برابر زامبی ها

در صورتی که در منوی صفحه اصلی بازی روی آیکون کتاب بالای صفحه کلیک کنید به قسمت و بخش ارتقا و همچنین توضیحات آیتم ها وارد می شوید، اینجا می توانید با پرداخت سکه هر کدام از گیاهان خود را ارتقا دهید، تا در فاکتورهای متنوع و گوناگون و مختلف مثل سرعت شارژ کردن شدن، برد تخریبی، اقتدار و قدرت و همچنین… عملکرد بهتری پیدا کنند. در کنار این اقتدار و قدرت ها و همچنین توانایی های زامبی ها را هم می توانید به تفکیک مطالعه کنید تا برای از بین بردن هر کدام استراتژی مناسبی اتخاذ کنید.

آیتم های کمکی برای وقتیکه  زورتان به زامبی ها نمی رسد!

چند آیتم کمکی برای مواقعی که وضعیت قرمز می می شود و همچنین زورتان به خیل زامبی ها نمی رسد در بازی وجود دارد، رعد و همچنین برق، رگبار گلوله تفنگ برفی، زامبی پرتاب کن و همچنین برگ نیروزا هر کدام به شکلی جلوی زامبی ها را می گیرند. به خصوص برگ که وقتی روی هر کدام از گیاهان آن هم را بزنید هر یک به شکلی، اقتدار و قدرت نهایی خود را نشان می دهند.مثلا یکی زامبی ها را به رگبار می بندد و همچنین دیگری برد انفجارش گسترش می یابد.

زامبی ها را تیرباران کنید: ZOMBIE: Best Free Shooter Game بازی شکارچی زامبی + مود

ویژگی‌های بازی Plants vs. Zombies 2 :

  • گیاهان و همچنین زامبی‌های جدید برای افزایش هیجان بازی
  • ارتقای‌ گیاهان و همچنین افزایش قدرتشان برای مبارزه با زامبی‌ها
  • راه‌های جدید و همچنین دوست داشتنی و جذاب برای محافظت از منزل و خانه
  • مبارزه در مکان‌ها و همچنین زمان‌های گوناگون، از مصر باستان تا سیارات و همچنین فضای ناشناخته
  • امکان بازی به صورت آنلاین و همچنین آزاد شدن قسمت و بخش‌های جدید
  • گرافیک عالی HD و همچنین صداگذاری فوق‌العاده نسبت به ورژن و نسخه‌ی قبلی
  • امکان جمع‌آوری کلید برای خریدن گیاهان جدید

تصاویر بازی گیاهان علیه زامبی ها ۲

تیزر تبلیغاتی بازی Plants vs Zombies 2

دانلود آخرین ورژن و نسخه‌ی بازی Plants vs Zombies 2 :

دانلود فایل نصبی اصلی ورژن و نسخه ۷٫۳٫۱

دانلود فایل نصبی مود ورژن و نسخه ۷٫۳٫۱

دانلود فایل دیتای مود ورژن و نسخه ۷٫۳٫۱

گیاهان علیه زامبی ها در گوگل پلی

دستورالعمل نصب و همچنین اجرای بازی Plants vs. Zombies 2 :

۱ – ابتدا فایل نصبی را دانلود و همچنین نصب کنید.

۲ – فایل دیتا را دریافت کنید و همچنین ان را از حالت فشرده خارج کنید . پوشه ی com.ea.game.pvz2_row را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

۳ – در نهایت بازی را اجرا نمایید .

از منزل و خانه زامبی زده گریز و فرار کنید: دانلود Zombie house Escape 2 بازی معمایی و همچنین هیجانی

دانلود Plants vs. Zombies 2 7.1.3 بازی گیاهان علیه زامبی‌ها ۲ + مود و همچنین دیتا

۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دانلود Plants vs. Zombies 2 7.1.3 بازی گیاهان علیه زامبی‌ها ۲ + مود و همچنین دیتا در تاریخ ۱۶ June 2019 | 10:50 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …