خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود و همچنین معرفی ۵ ورژن و نسخه از بهترین واتساپ مود شده اندروید

دانلود و همچنین معرفی ۵ ورژن و نسخه از بهترین واتساپ مود شده اندروید

دانلود و همچنین معرفی ۵ ورژن و نسخه از بهترین واتساپ مود شده اندروید

|دانلود و همچنین معرفی ۵ ورژن و نسخه از بهترین واتساپ مود شده اندروید از پویش سافت

در بهره بری و استفاده از ورژن و نسخه اصلی واتساپ روی اندروید همیشه محدودیت هایی وجود دارد. شاید فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنیم چه خوب بود در صورتی که می شد در ورژن اورجینال چنین محدودیت هایی وجود نداشتند. ورژن و نسخه های دستکاری شده این محدودیت ها را حذف می کنند اینجا لیستی از ۵ ورژن و نسخه از بهترین واتساپ مود شده را به تو معرفی می کنیم تا با محدودیت های این شبکه پیامرسان خداحافظی کنید.

آشنایی با ۵ ورژن از بهترین واتساپ مود شده اندروید

از میان چندین ورژن و نسخه مود موجود، ۵ تا از بهترین ها را با ذکر این نقطه معرفی می کنیم که همیشه در بهره بری و استفاده از ورژن و نسخه های غیررسمی واتساپ خطر بن شدن اکانت کاربر وجود دارد بنابراین مسئولیت بهره بری و استفاده از این مودها به عهده خود شخص می باشد.

۱٫GBWhatsApp – مشهورترین مود واتساپ

بهترین واتساپ مود شده
GBWahtsApp

GBWhatsApp یکی از معروف ترین مودهای واتساپ می باشد این مود تم های مختلفی دارد، با آن هم می توانید بدون محدودیت زمانی ویدیو ارسال کنید، استیکر بسازید، تا ۹۰ عکس را یکجا ارسال نمایید.امکان گذاشتن چند تنظیم امنیتی هم در جی بی واتساپ مثل مخفی کردن حالت تایپ و همچنین مخفی کردن تیک دوم وجود دارد. همچنین امکان بلاک کردن تماس و همچنین تغییر آیکون برنامه جذاب و جالب و خوب را نیز دارید.

دانلود GB Whatsapp

۲٫WhatsApp Plus – واتساپ به اضافه امکانات کاربرپسند

بهترین واتساپ مود شده
WhatsApp Plus

مود WhatsApp Plus تنظیمات حریم خصوصی مثل، مخفی کردن تیک آبی، حالت در حال تایپ کردن، آخرین بازدید کاربر و همچنین… را دارد. امکان زمانبندی پیام ها، پاسخگویی خودکار به اشخاص و همچنین ارسال فایل تا حجم ۱۰۰ مگابایت از دیگر قابلیت های واتساپ پلاس خواهند بود.

دانلود WhatsApp Plus

این ترفند را هم یاد بگیرید: چگونه بدون آنلاین شدن، پیام های واتساپ را پاسخ دهیم

۳٫YoWhatsApp – واتساپ در پوسته ای جدید

بهترین واتساپ مود شده
YoWhatsApp

در لیست بهترین واتساپ مود شده YoWhatsApp شکل جدیدی از پاسخگویی به پیام ها در واتساپ به تو پیشنهاد می دهد. قابلیت منحصر به فرد این مود استایل خاص حبابی شکل هر چت می باشد که به شکل پاپ آپ نشان داده می شوند. پنهان کردن حالت در حال تایپ، تیک آبی، ارسال ویدیو تا ۵۰ مگابایت، رمزگذاری برای وارد شدن به هر چت به خصوص، تغییر سریع تم برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین ارسال یکجای حداکثر ۹۰ عکس از دیگر امکانات قابل ذکر یو واتساپ می باشند.

دانلود YoWhatsApp

۴٫OG WhatsApp – واتساپ رمزگذاری شده

بهترین واتساپ مود شده
OG WhatsApp

در OG WhatsApp تمرکز روز بحث حریم شخصی می باشد، می توانید روی هر چت جداگانه رمز بگذارید، تیک آبی و همچنین حالت در حال تایپ کردن را مخفی کنید، مخاطبان خاصی را از تماس گرفتن منع کنید و همچنین امکان زمان بندی کردن ارسال پیام ها بهره بری و استفاده کنید. همچنین می توانید استوری ها را ذخیره کنید، تا ۵۰ مگابایت ویدیو ارسال کنید، ۹۰ عکس را همزمان برای دیگران بفرستید و همچنین به حداکثر ۶۰۰ فرد یا شخص پیام یکجا ارسال نمایید.

دانلود OG WhatsApp

۵٫FMWhatsApp – واتساپ آنتی بن

بهترین واتساپ مود شده
FMWhatsApp

FMWhatsApp مانند دیگر مدها چند تم متنوع و گوناگون و مختلف دارد و همچنین تیک آبی و همچنین آخرین بازدید و همچنین حالت در حال تایپ را می تواند، پنهان کند. نقطه ای که اف ام واتساپ را از بقیه متمایز می سازد این است که قابلیت “آنتی بن” دارد تا احتمال بن شدن اکانت تو در واتساپ کاهش یابد. تو همچنین می توانید با این مود از نوتیفیکیشن مستقیما پیام خود را به حالت خوانده شده تغییر دهید، تا ۵ دقیقه ویدیو برای استاتوس ارسال کنید، از شکلک های فیسبوک بهره بری و استفاده نمایید و همچنین پیام های معطل مانده را تغییر دهید.

دانلود FMWhatsApp

همه چیز واتساپ را یاد بگیرید: آموزش جامع واتس اپ

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود و همچنین معرفی ۵ ورژن و نسخه از بهترین واتساپ مود شده اندروید در تاریخ ۱۶ June 2019 | 4:30 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …