خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۱۱ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر اندروید برای حل مسائل ریاضی

۱۱ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر اندروید برای حل مسائل ریاضی

۱۱ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر اندروید برای حل مسائل ریاضی

|۱۱ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر اندروید برای حل مسائل ریاضی از پویش سافت

در فصل امتحانات اشخاص محصل به ویژه دانشجویانی که در رشته های مرتبط تحصیل می کنند، سخت مشغول حل مسائل ریاضی می شوند تا بتوانند از پس تمرینات خود برآیند و همچنین در آزمون پایان ترم نتیجه بهتری کسب کنند.

حالا در صورتی که یک اپ به دانشجوی مورد نظر کمک کند مسائل خود را اسکن کرده یا با وارد کردن دستی مقادیر سوال، جواب را پیدا کند، برای او دنیا جای بهتری می می شود!

در ادامه نیت و اراده داریم ۱۱ تا از برترین برنامه جذاب و جالب و خوب ها برای حل مساله های ریاضی را به تو معرفی کنیم تا در حل این چالش ها در نمانید.

معرفی ۱۱ اپ برای حل مسائل ریاضی در اندروید

شاید نسل های قبلی با دیدن این مطلب بگویند زمان ما این چیزها نبود این کارها تقلب است و همچنین… ولی واقعیت این است که همین عزیزان هم در صورتی که در زمان خود به چنین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی دسترسی داشتند حتما به سراغش می رفتند!

به واقع بهره بری و استفاده از تکنولوژی برای حل مساله به خودی خود امر بدی نیست در این که چگونه از این قابلیت ها بهره برداری می شود همیشه جای بحث وجود دارد. باید قبول کنیم که بسیاری از سوالات ریاضی را با یک ماشین حساب ساده نمی می شود حل کرد. پس بدون عذاب وجدان و همچنین با خیال راحت با ۱۱ برنامه جذاب و جالب و خوب برای حل معادلات پیچیده و همچنین سخت ریاضی آشنا شوید.

۱٫Photomath

حل مسائل ریاضی اندروید

دانلود گوگل پلی

قابلیت عالی نرم افزار Photomatch این است که می توانید با بهره بری و استفاده از دوربین گوشی خود مستقیما از مسائل ریاضی عکس بگیرید تا برنامه جذاب و جالب و خوب خودش آن هم را حل کند. به جز این قابلیتی در اپ وجود دارد که به صورت گام به گام به تو می گوید چگونه و چطوری به سوال پاسخ دهید.

۲٫MalMath

حل مسائل ریاضی اندروید

دانلود گوگل پلی

MalMath برای کسانی خوب است که به دنبال یک برنامه جذاب و جالب و خوب ساده برای حل مساله های ریاضی خود خواهند بود. امکان عالی این اپ قابلیت حل سوالات انتگرال، جبر، مشتق و همچنین… می باشد. این برنامه جذاب و جالب و خوب هم آموزش گام به گام حل مساله را در اختیارتان قرار می دهد.

۳٫Mathway

حل مسائل ریاضی اندروید

دانلود گوگل پلی

خوبی اپ Mathway این است که میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد و همچنین این یعنی به تعداد بیشتر از آموزگاران دنیا متصل هستید. مثل دو برنامه جذاب و جالب و خوب قبلی این نرم افزار هم امکان تبدیل عکس سوال، به معادله حل شده را دارد. راهنمای قدم به قدم حل مساله جزء آپشن های این اپ نیز هست.

۴٫WolframAlpha

حل مسائل ریاضی اندروید

دانلود WolframAlpha ورژن و نسخه v1.4.8.2019051501 با لینک مستقیم

WolframAlpha می تواند معادلات دیفرانسیل و همچنین انتگرل و همچنین حسابان را حل کند. دانشجویانی از سراسر دنیا تکالیف خود را با این اپ حل می کنند! گستره رشته هایی که سوالات ریاضی خود را می توانند در این برنامه جذاب و جالب و خوب مطرح کنند زیاد است از ریاضی محض و همچنین آمار گرفته تا فیزیک و همچنین شیمی همگی با زیرشاخه های شان توسط برنامه جذاب و جالب و خوب پشتیبانی می شوند.

۵٫Cymath

حل مسائل ریاضی اندروید

دانلود گوگل پلی

با Cymath می توانید به لطف موتور پیشرفته ای که دارد، مساله های پیچیده را حل کنید. معادلات درجه اول، درجه دوم و همچنین… با Cymath قابل حل خواهند بود. مشابه برنامه جذاب و جالب و خوب های قبلی با این برنامه جذاب و جالب و خوب هم با عکس می توانید سوال را وارد برنامه جذاب و جالب و خوب کنید هم به روش دستی با کیبورد مخصوص ریاضیات سوال خود را تایپ کنید تا جواب را دریافت نمایید.

۶٫Calculator Pro

حل مسائل ریاضی اندروید

دانلود گوگل پلی

از مسائل ریاضی خود عکس بگیرید به برنامه جذاب و جالب و خوب Calculator Pro بدهید و همچنین جواب بگیرید. همچنین مسائل چند خطی را هم می توانید به این اپ بدهید و همچنین از آن هم جواب بخواهید. ضمن اینکه یک ماشین حساب ساده هم داخل برنامه جذاب و جالب و خوب گنجانده شده است. نقطه جذاب و جالب دیگر این که برنامه جذاب و جالب و خوب تمام تاریخچه محاسبات قبلی تو را در خود نگه می دارد تا بعدا بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.
در صورتی که عشق ریاضی هستید حتما ببینید: دانلود بازی freaking math (ریاضی دیوانه) برای اندروید

۷٫Socratic

حل مسائل ریاضی اندروید

دانلود گوگل پلی

خوبی پهناور و بزرگ نرم افزار Socratic این است که تعداد زیادی راهنمای مرحله به مرحله با توضیحات مفصل دارد تا با آن هم بتوانید از پس سخت ترین مسائل ریاضی هم بر آیید. در تمجید از این اپ همین بس که بیش از ۵ میلیون نصب فعال دارد و همچنین طبق گفته سازندگان به تا حال به بیش از ۱۰۰ میلیون سوال ریاضی با Socratic پاسخ داده شده است.

۸٫iMathematics

حل مسائل ریاضی اندروید

دانلود گوگل پلی

نرم افزار iMathematics بیشتر شبیه به یک معلم ریاضی شخصی عمل می کند. دانش آموزان و همچنین دانشجویان در سطوح متنوع و گوناگون و مختلف تحصیلی می توانند سوالات خود را در برنامه جذاب و جالب و خوب وارد کنند. فرمول ها و همچنین تعاریف ریاضی به شکل موثری در برنامه جذاب و جالب و خوب قرار گرفته اند و همچنین برای همگان قابل بهره بری و استفاده می باشند. ابزار و همچنین محاسبه گر های متعددی هم در اپ قرار دارد تا در فرآیند حل مساله به تو کمک کنند.

۹٫Math Calculator

حل مسائل ریاضی اندروید

دانلود گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب بعدی که Math Calculator نام دارد، هم یک ماشین حساب معمولی، هم یک ماشین حساب مهندسی و همچنین هم یک حل کننده مسائل ریاضی است. حل مساله به روش معمول اسکن از روی عکس سوال، صورت می گیرد. این اپ همچنین در حل تمرین به تو کمک می کند به این شکل که معادلات چند خطی را بررسی و همچنین جواب های نادرست را می تواند پیدا کرده و همچنین تصحیح نماید.

۱۰٫Chegg Math Solver

حل مسائل ریاضی اندروید

دانلود گوگل پلی

اپ Chegg Math Solver به دو صورت تایپ کردن یا اسکن عکس سوالات را دریافت و همچنین آنها را حل می کند. تو ریز روش حل سوال خود را هم می توانید یک به یک دیدن کرده و همچنین راه را بیاموزید.

۱۱٫Qanda

حل مسائل ریاضی اندروید

دانلود گوگل پلی

آخرین برنامه جذاب و جالب و خوب ای که در این فهرست به تو معرفی می کنیم شاید آسان ترین برنامه جذاب و جالب و خوب هم باشد. در Qanda مطابق انتظار با دوربین گوشی تصویر مساله ریاضی را وارد برنامه جذاب و جالب و خوب نموده و همچنین پاسخ را دریافت می کنید. نقطه مثبت این اپ وجود تعداد زیادی معلم از مدارس برتر سراسر دنیاست که در حل مسائل ریاضی با راهنمایی های خود، کمک حال تو خواهند بود.
تو برای حل مسائل ریاضی خود چه می کنید؟ به سراغ عقل کل ها و همچنین بچه درسخوان ها می روید؟ یا حاضرید هر کاری بکنید تا خودتان جواب را پیدا کنید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.
در حل مسائل ریاضی حتما مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری تان می می شود: دانلود MyScript Calculator ماشین حساب متغایر و متفاوت اندرویدی

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

۱۱ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر اندروید برای حل مسائل ریاضی در تاریخ ۱۴ June 2019 | 12:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …