خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Google Duo 55.1 مکالمه تصویری گوگل اندروید

دانلود Google Duo 55.1 مکالمه تصویری گوگل اندروید

دانلود Google Duo 55.1 مکالمه تصویری گوگل اندروید

|دانلود Google Duo 55.1 مکالمه تصویری گوگل اندروید از پویش سافت

با وجود انبوه برنامه جذاب و جالب و خوب ها برای برقراری تماس تصویری و همچنین صوتی اینترنتی، گوگل هم چند سالیست این قابلیت را به روش پیش فرض به سیستم عامل اندروید اضافه کرده است. برنامه جذاب و جالب و خوب ای که برای این کار در نظر گرفته شده Google Duo نام دارد که یک برنامه جذاب و جالب و خوب ساده و همچنین قدرتمند است که از طریق آن هم می قدرت به مکالمه ویدئویی پرداخت و همچنین از همه مهمتر اینکه این برنامه جذاب و جالب و خوب مجهز به جدیدترین فناوری مکالمه ویدئویی می باشد. این برنامه جذاب و جالب و خوب توسط تیمی طراحی شده است که قبلا برنامه جذاب و جالب و خوب WebRTC را برای اتصال به شبکه های تلفن همراه کم سرعت ارائه کرده بودند.

دانلود Google Duo تماس ویدیویی گوگل

Google Duo ابزار رسمی گوگل برای تماس تصویری

سازندگان اپلیکیشن Duo تمام تلاش خود را برای ساده بودن هرچه بیشتر این برنامه جذاب و جالب و خوب کرده اند. بنابراین برنامه جذاب و جالب و خوب دو تنها امکان اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر را برای مکالمه ویدئویی فراهم می کند. درواقع ایده اصلی برای طراحی چنین برنامه جذاب و جالب و خوب ایی ساده تر شدن راه های ارتباطی و همچنین سریع تر شدن ارتباطات است. این برنامه جذاب و جالب و خوب با یک پلتفرم جدید “QUIC” ساخته و همچنین با وجود سبک بودن برنامه جذاب و جالب و خوب قادر به پاسخگویی سریع در کسری از ثانیه می باشد. بنابراین برای افرادی که تنها امکان بهره بری و استفاده از شبکه های با سرعت بالا را ندارند بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب بسیار مناسب است. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر است که این برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی که سرعت کافی در اتصال به شبکه به وجود آید به روش خودکار و همچنین بدون قطع ویدئو چت به شبکه وای فای انتقال پیدا می کند.

از رابط کاربری ساده Google Duo تا کیفیت تماس بالا

بعد از باز کردن برنامه جذاب و جالب و خوب خیلی راحت و همچنین سریع می قدرت مخاطب مورد نظر را جستجو کرده و همچنین تماس را با او برقرار نمود. در عوض برای کیفیت تماس ها گوگل به سادگی از کنار قضیه عبور نکرده است. هم با شبکه های وای فای و همچنین هم با اینترنت سیمکارت می قدرت به مکالمه پرداخت. همچنین و علاوه بر مکالمه عادی تو می توانید داخل برنامه جذاب و جالب و خوب از خود ویدیو ضبط کنید و همچنین فایل ضبط شده را برای دوست خود ارسال کنید.

همچنین دانلود کنید: دانلود Skype تماس صوتی و همچنین تصویری اسکایپ اندروید

کراس پلتفرم: هم برای اندروید هم برای iOS

گوگل دو، روی تبلت ها، گوشی های اندروید، و همچنین دستگاه های مبتنی بر سیستم عامل iOS قابل نصب می باشد. بنابراین دوستان تو هر گوشی و همچنین دستگاهی که داشته باشند با Google Duo می توانند با تو تماس برقرار کنند.

چگونه از Google Duo بهره بری و استفاده کنیم؟

برنامه جذاب و جالب و خوب را اجرا کنید (به روش پیش فرض در ورژن و نسخه های جدید اندروید این برنامه جذاب و جالب و خوب روی گوشی از قبل نصب شده است) از فهرست مخاطبین شخص مورد نظر را انتخاب کنید. بین دو گزینه تماس صوتی و همچنین تماس تصویری یکی را انتخاب کنید.

قابلیت در زدن قبل از برقراری تماس!

حالت Knock Knock که به صدای تق تق در اتلاق می می شود اینگونه است که مانند آیفون تصویری که تو تصویر فرد پشت در را می بینید اینجا هم تصویر فرد تماس گیرنده را قبل از برقراری تماس می بینید یعنی ارتباط به صورت یک طرفه اول برقرار می می شود بعد با زدن دکمه پاسخ طرف مقابل نیز تصویر تو را می تواند ببیند.

کیفیت HD مکالمه تصویری با گوگل دو

Google Duo به روش پیش فرض کیفیت ۷۲۰ استریم می کند و همچنین در صورتی که دستگاهی محدودیت سرعت اینترنت داشته باشد این کیفیت به فراخور کاهش می یابد. یعنی در صورتی که حین مکالمه سرعت اینترنت تو به هر دلیلی کند شد تماس قطع نمی می شود بلکه کیفیت تصویر تا حد امکان کاهش می یابد تا ارتباط کماکان برقرار بماند. مورد بعدی سوییچ خودکار بین شبکه Wifi و همچنین اینترنت سیمکارت می باشد که در صورت لزوم این کسب و کار خود به خود انجام می گردد.

پیغام معروف “آمدیم نبودید” در Google Duo

وقتی با کسی تماس می گیرید و همچنین او به هر دلیلی حضور ندارد می توانید برایش یک ویدیوی حداکثر ۳۰ ثانیه ای ضبط کنید و همچنین پیغام معروف آمدیم نبودید به او بدهید. تا بعدا آن هم را ببیند.

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب Google Duo

ویدیوی تبلیغاتی اپلیکیشن DUO

دانلود Google Duo (بروز رسانی ۲۱ خرداد ۹۸) :

دانلود Google Duo ورژن و نسخه v55.1.251964769

با واتس اپ تماس تصویری بگیرید: دانلود WhatsApp  واتساپ اندروید + آموزش

 

دانلود Google Duo 55.1 مکالمه تصویری گوگل اندروید

۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دانلود Google Duo 55.1 مکالمه تصویری گوگل اندروید در تاریخ ۱۱ June 2019 | 9:55 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …