خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود روبیکا Rubika 1.7.4 رسانه همه کاره تلویزیون برای اندروید

دانلود روبیکا Rubika 1.7.4 رسانه همه کاره تلویزیون برای اندروید

دانلود روبیکا Rubika 1.7.4 رسانه همه کاره تلویزیون برای اندروید

|دانلود روبیکا Rubika 1.7.4 رسانه همه کاره تلویزیون برای اندروید از پویش سافت

در حال حاضر اکثر کاربران گوشی‌های هوشمند در هر مکانی به اینترنت دسترسی دارند و همچنین وجود اپلیکیشن‌های گوناگون سبب شده تا کاربران در انتخاب اپلیکیشن‌های برتر سردرگم شوند. حال اپلیکیشن روبیکا (Rubika) به کاربران فارسی زبان این امکان را داده است به جای بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های متنوع و گوناگون و مختلف از این نرم افزار بهره بری و استفاده کنند. این اپلیکیشن با حمایت توسعه کسب و همچنین کار ایرانی و همچنین با به کارگیری نیروهای متخصص و همچنین جوون در یک تیم استارتاپی یکی از بهترین سرویس ها و خدمات مجازی را به کاربران عرضه کرده است. هدف اصلی این برنامه جذاب و جالب و خوب فراهم کردن ساده‌ترین، سریع‌ترین و همچنین مقرون به صرفه‌ترین اپلیکیشن برای کاربران است. تنها کافی است یکبار در این اپلیکیشن ثبت نام کرده و همچنین سپس به تمامی سرویس ها و خدمات این اپلیکیشن دسترسی داشته باشید. در این اپلیکیشن کاربران نه تنها می‌توانند فیلم، سریال و همچنین شبکه‌های تلویزیونی را تماشا کنند بلکه می‌توانند از سرویس ها و خدمات مالی نظیر کارت به کارت و همچنین یا مقالات آموزشی نهایت بهره بری و استفاده را ببرند.

دانلود روبیکا اندروید

روبیکا مخلوطی از چند اپ شبکه اجتماعی

روبیکا هم یک شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام است هم پیامرسانی مانند تلگرام هم تلویزیون آنلاین مثل آنتن هم مسابقه سوالات اطلاعات عمومی مثل اسنپ کیو هم برنامه جذاب و جالب و خوب خرید بلیت مثل علی بابا هم نرم افزار استریم موزیک مثل اسپاتیفای و همچنین… به روش خلاصه روبیکا همه چیز هست. هر جا هر توسعه دهنده ای امکانی در نرم افزارش قرار داده باشد روبیکا هم آن هم را اضافه کرده است.

روبیکیو در روبیکا چیست چگونه و چطوری بازی کنیم؟

روبیکیو بازی سوال و همچنین جواب اطلاعات عمومی شبیه به اسنپ کیو و همچنین کوئیزشو می باشد به این شکل که در ساعت مشخصی از روز تعدادی سوال چند گزینه ای مطرح می می شود و همچنین کسانی که تا آخرین سوال بتوانند جلو بروند جایزه مسابقه بین شان تقسیم می شوند. تفاوت روبیکیو با برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه این است که مجری مسابقه در تلویزیون ایران همزمان سوالات را می خواند که معمولا از سلبریتی هایی مثل خداداد عزیزی، رامبد جوون و همچنین… در آن هم به عنوان مجری بهره بری و استفاده می می شود.

اسنپ کیو بازی کنید: دانلود اسنپ کیو –  هر شب به سوالات مجری جواب داده و همچنین جایزه ببرید

شرکت در رای گیری برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی با روبیکا

بعضی از برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی کشورمان نظرسنجی های خود را با توجه به جامعه آماری پهناور و بزرگ مخاطبان آن هم از طریق روبیکا انجام می دهند. نمونه بارز این داستان، رای گیری برنامه جذاب و جالب و خوب عصر جدید و همچنین ستازه ساز می باشد که با پخش هر قسمت بینندگان از طریق روبیکا به شرکت کننده مورد علاقه خود رای می دهند.

دانلود روبیکا اندروید

خرید شارژ کردن، بسته اینترنت و همچنین پرداخت قبوض

امکان بعدی روبیکا خرید شارژ کردن سیمکارت های اعتباری، بسته های اینترنتی، و همچنین قبوض خدماتی می باشد. تو می توانید مستقیما به درگاه بانک وصل شده و همچنین پرداخت های خود را انجام دهید یا اینکه با کیف پول روبیکا خرید خود را کامل کنید.

کیف پول روبیکا چیست؟

اعتبار درون برنامه جذاب و جالب و خوب ای تو در روبیکا در جایی تحت عنوان کیف پول ذخیره می می شود یعنی تو به مقدار مشخص پول پرداخت می کنید تا کیف پول روبیکا شارژ کردن می شود. حالا در صورتی که خواستید شارژ کردن بخرید یا از قسمت و بخش موزیک آهنگ غیر رایگان دانلود کنید. می توانید از کیف پول خود خرج کنید تا دیگر نیازی به وصل شدن به درگاه بانکی نباشد.

قسمت و بخش موزیک روبیکا کلکسیونی از آهنگ های ایرانی مجاز

با وارد شدن به قسمت و بخش موزیک، آهنگ های قدیمی و همچنین جدید خواننده های متنوع و گوناگون و مختلف کشور را می توانید گوش داده یا دانلود کنید. بعضی از آهنگ ها رایگان و همچنین برخی دیگر پولی خواهند بود. همچنین و علاوه بر خواننده های معروف، علاقه مندان به مداحی نیز می توانند آثار مرتبط به مداحان شناخته شده را نیز جستجو و همچنین دانلود نمایند.

دانلود روبیکا اندروید

بازی های درون برنامه جذاب و جالب و خوب ای روبیکا

بخشی با عنوان بازی داخل نرم افزار وجود دارد که چندین بازی آنلاین در آن هم وجود دارد. این بازی ها داخل خود برنامه جذاب و جالب و خوب اجرا می شوند و همچنین نیاز به باز شدن برنامه جذاب و جالب و خوب ای مجزا ندارند.

دانلود روبیکا اندروید

دیدن فیلم و همچنین سریال ایرانی و همچنین خارجی با روبیکا

مثل برنامه جذاب و جالب و خوب مشابه “فیلیمو”، روبیکا هم بخشی دارد که در آن هم می توانید به انبوهی از فیلم و همچنین سریال ایرانی و همچنین خارجی دسترسی داشته باشید و همچنین هر کدام را خواستید بخرید یا در مواردی رایگان دانلود کنید. البته در این قسمت و بخش روبیکا ضعیف عمل کرده و همچنین مثل قسمت موزیک، فعلا دسته بندی خوبی ندارد.

سرگرمی کودکان در روبیکا

قسمت مجزای دیگری که در روبیکا تعبیه شده قسمت و بخش کودک نام دارد این قسمت و بخش به شکلی نامتعارف به هم ریخته و همچنین بی نظم می باشد. گویا سازندگان برنامه جذاب و جالب و خوب تنها و فقط می خواستند رفع تکلیف انجام داده و همچنین بخشی هم برای کودکان در نظر بگیرند وقتی روی عنوان کودک کلیک کنید دچار سردرگمی می شوید فیلم، انیمیشن و همچنین سریال بدون قاعده خاصی آنجا ریخته شده و همچنین حتی امکان سرچ هم در آن هم وجود ندارد. با این حساب، با اختلاف ناامیدکننده ترین قسمت و بخش روبیکا قسمت و بخش کودک می باشد.

خرید بلیت های اتوبوس و همچنین هواپیما

وقتی رقابت حوزه گردشگری داغ شد روبیکا هم از قافله عقب نمانده و همچنین سریعا بخشی برای خرید بلیت به برنامه جذاب و جالب و خوب اضافه کرد. فیلترهای خوبی در قسمت و بخش خرید بلیت هواپیما برای رزرو بلیت یک طرفه یا دو طرفه و همچنین فیلتر کردن براساس تیم سنی وجود دارد. برای اتوبوس امام و پیشوا تنها و فقط مبدا مقصد و همچنین تاریخ قابل تعیین خواهند بود.

روبینو تایم لاین روبیکا

روبینو بخشی است که مثل تایم لاین شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و همچنین اینستاگرام عمل می کند تو در این قسمت و بخش می توانید پست ارسال کنید تا دنبال کنندگان تو آنها را دیدن نمایند. هر چند سازندگان سعی کرده اند در طراحی ظاهری از برنامه جذاب و جالب و خوب های معروف این حوزه الگو بگیرند. ولی باید توجه داشت مقایسه روبینو با برنامه جذاب و جالب و خوب ای مثل اینستاگرام بیشتر شبیه یک شوخیست.

پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی دنیا:  دانلود اینستاگرام Instagram اندروید

کانال های روبیکایی

مثل تلگرام روبیکا هم بخشی برای کانال ها در نظر گرفته این کانال ها شامل کانال رسمی برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی و همچنین یا کانال های شخصی اشخاص می باشد. در واقع هر کسی می تواند در روبیکا کانال باز کند و همچنین برای مخاطبین خودش پست بفرستد.

سینا آن هم روبیکا، روبیکا آن هم سینا

سینا نام بخشی است که در تنظیمات روبیکا می توانید به آن هم وارد شوید به نوعی سینا پوسته دیگری از خود روبیکاست که تیم سنی مخاطبانش متغایر و متفاوت می باشد. از این رو جوانان و نوجوانان در سینا مخاطب هدف اصلی خواهند بود. ولی باید توجه داشت به روش خلاصه می قدرت گفت سینا و همچنین روبیکا جز در چند مورد فرق چندانی با هم ندارند.

بازارچه روبیکا: به فروشگاه آنلاین گنگ خوش آمدید!

بازارچه روبیکا صفحات تجاری را در بر می گیرد تو می توانید به پیج مورد نظر خود وارد شوید محصول دلخواه را انتخاب کرده و همچنین از آن هم جا با زدن آیکون سبد خرید، خرید خود را انجام دهید.

در این قسمت و بخش دسته بندی ها ناقص و همچنین نا مفهوم بوده و همچنین مثل قسمت و بخش کودک خبری از دکمه سرچ هم نیست! پس در صورتی که در دنبال محصول به خصوصی می گردید باید اول از دسته بندی منحصر به فرد بازارچه روبیکا سردربیاورید بعد به شکل دستی (حتی شانسی) محصولی که می خواهید را پیدا کنید!

دانلود روبیکا اندروید

رسانه های تعاملی قسمت و بخش ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی در روبیکا

قسمت رسانه های تعاملی تعداد مشخصی از برنامه جذاب و جالب و خوب های شاخص تلویزیونی را شامل می می شود وقتی روی یکی از این برنامه جذاب و جالب و خوب ها کلیک کنید همه چیز مرتبط به آن هم را یکجا در صفحه دیدن می کنید. از نظرسنجی ها گرفته تا صفحه و همچنین کانال برنامه جذاب و جالب و خوب در روبیکا، صفحه شخصی مجریان برنامه جذاب و جالب و خوب، آرشیو و همچنین… پس در صورتی که طرفدار برنامه جذاب و جالب و خوب خاصی هستید به این قسمت و بخش حتما سر بزنید.

 خرید سرویس های بیمه ای به کمک روبیکا

این اپ بخشی مجزا برای انجام مسائل بیمه ای در اختیار کاربران خود گذاشته است این بیمه ها شامل بیمه های تامین اجتماعی، بیمه های اجباری مرتبط به خودرو با شرکت های بیمه ای خصوصی می باشد. ولی باید توجه داشت این قسمت و بخش هم در زمان نگارش این مطلب در بسیاری قسمت ها هنوز کامل نشده و همچنین گویا اینجا تابلوی “سازندگان مشغول کارند” نصب شده است!

دانلود روبیکا اندروید

ویژگی های Rubika

  • تماشای فیلم و همچنین سریال
  • تماشای مسابقات ورزشی
  • دنیایی از موسیقی و همچنین رادیو
  • سرویس ها و خدمات مالی نظیر خرید شارژ کردن و همچنین کارت به کارت
  • تماشای انیمیشن
  • دنیایی از مقالات آموزشی
  • اینترنت رایگان برای کاربران ایرانسل و همچنین همراه اول

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب روبیکا

دانلود آخرین ورژن و نسخه روبیکا (بروزرسانی خرداد ۹۸)

دانلود ورژن و نسخه روبیکا با لینک مستقیم

همچنین دانلود کنید: دانلود اپلیکیشن برنامه جذاب و جالب و خوب خندوانه (روبیکا)

دانلود روبیکا Rubika 1.7.4 رسانه همه کاره تلویزیون برای اندروید

۴٫۸ (۹۵%) ۴ vote[s]

دانلود روبیکا Rubika 1.7.4 رسانه همه کاره تلویزیون برای اندروید در تاریخ ۹ June 2019 | 11:25 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …