خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود KeyLead 3.0.17 کیلید بانک آینده برای اندروید

دانلود KeyLead 3.0.17 کیلید بانک آینده برای اندروید

دانلود KeyLead 3.0.17 کیلید بانک آینده برای اندروید

|دانلود KeyLead 3.0.17 کیلید بانک آینده برای اندروید از پویش سافت

صاحبان شرکت های کوچک و همچنین کسانی که با حساب های مشترک کار می کنند همواره این دغدغه را دارند که برای صدور دستور پرداخت حتما باید صاحبان امضا همگی به روش فیزیکی اسناد مربوطه را امضا کنند و همچنین گاهی برای انجام مسائل ساده بانکی حتما به بانک رفت و آمد و مراجعه کنند. این مساله توسط سیستم بانکداری کشور شناسایی شده و همچنین با نشر سامانه کیلید بانک آینده قدمی در جهت الکترونیکی کردن این مسائل برداشته شده است.

سامانه کیلید بانک آینده

سامانه کیلید بانک آینده چیست؟

کیلید به انگلیسی KeyLead به معنی راهبر کلیدی، آن هم گونه که از نامش پیداست قرار است کلیدی برای معظلات و مسائل و مشکلات کسانی باشد که رهبری یک مجموعه را بر عهده دارند. تو در صورتی که صاحبان یک شرکت کوچک با حسابی مشترک یا حتی شخصی با حساب معمولی باشید با بهره بری و استفاده از سامانه کیلید بانک آینده می توانید از صورت حساب های خود مطلع شوید و همچنین دستور پرداخت اسناد مالی را به صورت مجازی صادر کنید.

سامانه کیلید بانک آینده چگونه کار می کند؟

فرض کنید یک دستور پرداخت قرار است صادر می شود و همچنین حساب مشترک می باشد روند سنتی این بود که همه صاحبان امضا باید تک تک سند مربوطه را امضا می کردند و همچنین چه بسا برای همین کار وقت و همچنین انرژی بسیاری از همه آنها تلف می شد. حالا سامانه کیلید بانک آینده را که نصب کنید کار راحت تر می می شود. مسئول مالی شرکت سند را برای صاحبان امضا به ترتیب اولویت با نرم افزار کیلید ارسال می کند آنها هر کدام در گوشی شان سند را دیدن و همچنین با اسکن اثر انگشت خود امضا می کنند. این فرآیند تا آخرین امضا پیش می رود و همچنین در نهایت تراکنش انجام می می شود بی آن هم که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری باشد اشخاص صاحب امضا وقت خود را صرف کاغذ بازی برای این کار کنند.

آیا کیلید تنها و فقط برای حساب های مشترک کاربرد دارد؟

خیر، آن هم روش که اشاره شد حتی در صورتی که حساب تک امضایی داشته باشید می توانید صورت حساب گرفته، و همچنین تراکنش های مالی داخلی و همچنین بین بانکی خود را با کیلید بانک آینده انجام دهید.

چگونه سامان کیلید بانک آینده را نصب کنیم؟

 1. ابتدا به سامانه رسمی کلید رفت و آمد و مراجعه کنید و همچنین فرم مرتبط درخواست به فعالسازی سامانه کیلید بانک آینده را پر کرده و همچنین امضا نمایید.
 2. هر کسی که در سیستم شرکت قرار است از این سامانه بهره بری و استفاده نماید(اعم از مدیر، دست یار،حسابدار و همچنین…) یک بار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است با مدارک شناسایی معتبر به بانک رفت و آمد و مراجعه کند تا هویتش احراز گردد.
 3. تعیین کننده دسترسی اعضا به حساب ها کسی است که به عنوان راهبر در نرم افزار تعریف می می شود. او مشخص می کند چه کسی چه سطح دسترسی داشته باشد.(در صورتی که در روند کار با مشکلی مواجه شدید با پیشخوان بانک آینده به شماره ۲۷۶۶۳۲۰۰ تماس بگیرید.)

چه امکاناتی در سامانه کیلید بانک آینده وجود دارد؟

 • انتقال وجه (داخلی و همچنین بین بانکی تا سقف معین)
 • مدیریت دستور پرداخت (صدور دستور، گردش و همچنین تایید آن هم به صورت تکی یا دوره ای و همچنین ارسال فایل مستندات پرداخت برای صاحبان امضا)
 • مدیریت دسترسی (تعریف سطوح دسترسی کاربران)
 • مدیریت چک (دیدن چک های کارسازی شده، واگذارشده و همچنین باقی مانده)
 • مدیریت تسهیلات (دیدن وضعیت و همچنین پرداخت اقساط)

توصیه های امنیتی در بهره بری و استفاده از ابزار کیلید بانک آینده

 • تنها و فقط از منابع معتبر نرم افزار را دریافت و همچنین نصب کنید.
 • اپ را همیشه به روز نگه دارید.
 • در صورتی که شماره تو تغییر کرد بانک را مطلع سازید.
 • در صورتی که می خواهید گوشی خود را بفروشید قبل از این کار حتما کل اطلاعات مرتبط به کیلید را پاک کنید. در صورتی که گوشی تو دزدی شد فورا به بانک اطلاع داده و همچنین نرم افزار کیلید را غیرفعال کنید.
 • ضمیمه ایمیل های مشکوک را در گوشی ای که کیلید روی آن هم نصب می باشد باز نکنید. در باز کردن صفحات وب و همچنین دانلود نرم افزار های متفرقه مراقب بدافزارها باشید و همچنین در بهره بری و استفاده از شبکه های اینترنت عمومی با این برنامه جذاب و جالب و خوب احتیاط کنید.(خطر دزدی اطلاعات وجود دارد)
 • تغییرات نرم افزاری مانند شکست قفل گوشی امنیت دستگاه تو را کاهش می دهد از اینکار برای بهره بری و استفاده از کیلید خودداری کنید.

با یک راز آشنا شوید: آموزش سامانه راز بانک صادرات برای رمز یکبار مصرف

تصاویر نرم افزار کیلید بانک آینده

دانلود KeyLead بانک آینده :

دانلود کیلید ورژن و نسخه v3.0.17

در صورتی که گوشی را روت کرده اید بخوانید: حل مشکل عدم بهره بری و استفاده از موبایل بانک در گوشیهای روت شده

دانلود KeyLead 3.0.17 کیلید بانک آینده برای اندروید در تاریخ ۶ June 2019 | 6:50 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …