خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۲۰ مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید که باید از آنها بهره بری و استفاده کنید

۲۰ مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید که باید از آنها بهره بری و استفاده کنید

۲۰ مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید که باید از آنها بهره بری و استفاده کنید

|۲۰ مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید که باید از آنها بهره بری و استفاده کنید از پویش سافت

همیشه برنامه جذاب و جالب و خوب هایی وجود دارند که امکانات جالبی به گوشی اندروید اضافه می کنند این ابزار ها سرعت و همچنین کارآیی گوشی را بیشتر می کنند و همچنین در مواردی دسترسی به بعضی امکانات سخت افزاری و همچنین نرم افزاری گوشی را راحت تر از قبل می کنند. به عنوان مثال در صورتی که کشوی نوتیفیکیشن گوشی دسترسی سریع به دکمه اشتراک گذاری اینترنت گوشی با سایر دستگاه ها داشته باشد وقتی می خواهید به دوست تان اینترنت بدهید سریعا این کار را انجام می دهید. در ادامه لیستی از چند برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید را در این مقاله اندرویدزوم به تو معرفی می کنیم.

با ۲۰ برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید برای بهبود عملکرد گوشی آشنا شوید

وقتی کاربر متوجه می می شود که سرعت گوشی کاهش یافته و همچنین در مواردی لگ دارد. فورا به این فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می افتد که چاره ای برای این مشکل بیندیشد. حالا مود چیست؟ مود در واقع نرم افزاری است که عملکرد بخشی از دستگاه اندرویدی را بهبود می بخشد، ظاهر آن هم را بهتر می کند یا قابلیت های اضافه ای به آن هم می افزاید. همانطور که در گوگل پلی مودهای زیادی وجود دارد در سراسر وب هم چیزی که فراوان می توانید پیدا کنید مود می باشد. ولی باید توجه داشت این دلیل نمی می شود که هر مودی خوب باشد یا هر مودی را باید نصب کرد. پس اینکه کاربر بتواند مود مناسب برای رفع نیاز مخصوص خودش پیدا کند کار دشواری می می شود. برای حل این مشکل ما نیت و اراده داریم ۲۰ تا از بهترین مود ها (نرم افزار) را به روش جداگانه به تو معرفی کنیم.

۱٫ حفاظت از امنیت صفحه نمایش گوشی

22 مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندرویدهیچ کس دوست ندارد وقتی کاری شخصی در گوشی خود انجام می دهد بقیه او را رصد کنند. مثلا در مترو ایستاده اید و همچنین فرد کناری تان با چنان دقتی گوشی تو را نگاه می کند که انگار وسیله شخصی خودش است! شاید با یک نگاه معنی دار و همچنین حتی تذکر کلامی در مواردی بتوانید جلوی این فوضولی را بگیرید ولی باید توجه داشت واقعیت این است که نمی می شود همیشه صفحه گوشی را از چشم شهروندان و مردم شهر دور نگه داشت. پس به جای این کار از مود فیلتر صفحه می توانید بهره بری و استفاده کنید. برنامه جذاب و جالب و خوب Screen Filter کاری می کند که نمایشگر گوشی از هیچ زاویه دیگری به جز آن هم زاویه ای که خودتان دارید گوشی را می بینید، قابل دیدن نباشد! به این ترتیب عزیزانی که با دقت خاصی پیگیر محتوای داخل گوشی تو خواهند بود تیرشان به سنگ می خورد و همچنین چیزی نمی بینند!

۲٫ گرد کردن لبه های صفحه

22 مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

برنامه جذاب و جالب و خوب Cornerfly لبه های نمایشگر را اندکی گرد می کند. این باعث می می شود به لحاظ زیبایی شناسی گوشی اندرویدی تو در وضعیت مطلوب تری قرار گیرد. این برنامه جذاب و جالب و خوب نیز به صورت رایگان عرضه شده است.

۳٫تنظیم سرعت پردازشگر و همچنین بهبود عملکرد باتری (نیازمند روت)

22 مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

نرم افزار Kernel Adiutor برای آندر کلاک (برعکس اور کلاک) سرعت پردازنده مرکزی گوشی به کار می رود. به این صورت که با بهره بری و استفاده از آن هم می توانید سرعت کارکرد دستگاه را طی اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف طوری تنظیم کنید که برنامه جذاب و جالب و خوب ای که نیاز بیشتری به بهره بری و استفاده از منابع CPU دارد از آن هم بیشتر بهره برداری کند و همچنین برعکس برنامه جذاب و جالب و خوب ای که کمتر CPU را درگیر می کند منابع آن هم را هدر ندهد. به این ترتیب از اسراف بیهوده باتری به همین دلیل جلوگیری می می شود. چرا که پردازشگر در مواقعی که ضرورتی ندارد با ظرفیت بالا کار کند عملکردش کاهش یافته و همچنین طبعا مصرف انرژی دستگاه هم کمتر خواهد شد. دقت کنید برای بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب گوشی باید روت باشد.

۴٫بهبود عملکرد رم گوشی

22 مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

رم مهمترین نقش را در عملکرد گوشی بازی می کند. ROEHSOFT RAM Expander ابزاری است که می تواند کمبود فضای خالی رم از بین ببرد. این اپ به این شکل کار می کند که از حافظه داخلی یا خارجی گوشی به عنوان رم مجازی بهره بری و استفاده کرده و همچنین اینگونه فضای رم را افزایش می دهد.

۵٫قابلیت های اضافی برای حسگر اثر انگشت

22 مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

این روزها دیگر تقریبا اکثر گوشی های هوشمند مجهز به سنسور اثر انگشت شده اند. حالا با این مود می خواهیم کاری کنیم که سنسور مورد نظر کاری فراتر از بازکردن صرف قفل گوشی انجام دهد. با برنامه جذاب و جالب و خوب Fingerprint Gestures می توانید میانبرهایی برای دسترسی سریع به مقاصد خاصی در دستگاه تعریف کنید. مثلا با کشیدن انگشت به جهت خاصی روی سنسور برنامه جذاب و جالب و خوب ماشین حساب باز می شود یا جهت دیگری برای باز کردن تنظیمات گوشی بهره بری و استفاده گردد.

۶٫نمایش خط باتری در نوار وضعیت بالای صفحه

20 مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

استاتوس بار دستگاه اندرویدی جاییست که آن هم روش که از اسمش پیداست در آن هم دنبال وضعیت اجزای متنوع و گوناگون و مختلف هستیم. برنامه جذاب و جالب و خوب Energy Bar یک میله افقی در نوار وضعیت گوشی قرار می دهد تا وضعیت مقدار شارژ کردن باقی مانده باتری مشخص می شود. انیمیشن برای حالت شارژ کردن شدن گوشی و همچنین امکان انتخاب رنگ های متنوع و گوناگون و مختلف برای خط شارژ کردن ار امکانات این نرم افزار خواهند بود.

دانلود مستقیم Energy Bar

۷٫دکمه های دسترسی سریع بیشتر در نوتیفیکیشن بار

20 مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

برای کسانی که اندروید ۷ یا بالاتر دارند اپ Tile Extension این اجازه را می دهد که دکمه های دسترسی سریع بیشتری به کشوی نوتیفیکیشن گوشی اضافه کنند. این یعنی هر آپشن به خصوصی که می خواهید غیر فعال یا فعال کنید یک دکمه برای دسترسی سریع به آن هم می توانید آنجا برایش تعریف نمایید.

با این برنامه جذاب و جالب و خوب ها هیچ نقطه ای از قلم نمی افتد: بهترین اپلیکیشن های یادداشت برداری برای اندروید

۸٫بازیابی قبل از حذف دائمی

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

در ویندوز و همچنین مک سطل بازیافت وجود دارد تا وقتی چیزی را حذف کرده ابتدا به آنجا برود بعد در صورتی که تمایل داشتید به روش دائمی حذفش کنید. این موجب می می شود تا از حذف شدن های ناخواسته هر داده یا اطلاعاتی جلوگیری می شود. برنامه جذاب و جالب و خوب Dumpster حکم آن هم Recycle Bin ویندوز را برای اندروید دارد هر فایلی که پاک می می شود ابتدا به Dumpster می روند سپس از آنجا تعیین می کنید که می خواهید به کلی فایل را حذف کنید یا خیر.

۹٫پاسخ به پیام ها در صفحه قفل گوشی

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

برنامه جذاب و جالب و خوب Floatify Lockscreen صفحه قفل گوشی را تغییر می دهد. پس زمینه را محو می کند و همچنین با آن هم از همانجا می توانید مستقیما به پیام های خود پاسخ دهید. امکان دیگر این مود روشن شدن هوشمند گوشی است به این معنی که هر وقت گوشی را بردارید صفحه به روش خودکار روشن می می شود.

۱۰٫روشن کردن صفحه با دوبار کلیک

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

مود بعدی روشن کردن صفحه گوشی با دوبار ضربه زدن روی صفحه است که برنامه جذاب و جالب و خوب Double Tap Screen On and Off این امکان را در دستگاه اندرویدی تو فراهم می کند. در تنظیمات نرم افزار می توانید تعیین کنید چند بار صفحه را لمس کنید تا از خاموش شدن خودکار آن هم جلوگیری می شود.

۱۱٫بازکردن تمام صفحه صفحات وب

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

اپ دیگری که به تو معرفی می کنیم Fulscrn Free نام دارد. این برنامه جذاب و جالب و خوب از تک تک پیکسل های صفحه بهره می گیرد تا تجربه بهتری برای خواندن کتاب ها، دیدن ویدیو ها و همچنین بازی کردن داشته باشید. در واقع Fulscrn Free تمام برنامه جذاب و جالب و خوب ها را وادار می کند تا تمام صفحه اجرا شوند.

۱۲٫شخصی سازی ظاهر قسمت اطلاعیه ها

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

در صورتی که نیت و اراده دارید تا نوتیفیکیشن سنتر سنتی گوشی را عوض کنید و همچنین اندروید ۵ یا بالاتر دارید. برنامه جذاب و جالب و خوب Material Notification Shade به تو اجازه می دهد تغییرات مد نظرتان را در قسمت و بخش اطلاعیه های گوشی اعمال کنید و همچنین آن هم روش که می خواهید این قسمت و بخش را شخصی سازی کنید.

۱۳٫نوار پیمایش رنگارنگ

با اپ Navbar Apps نوار پایین گوشی اندرویدی خود را به رنگ دلخواه درآورید. در صورتی که تمایل داشتید عکس های دلخواه به این قسمت و بخش اضافه کنید و همچنین آن هم گونه که دوست دارید ظاهر نوار پیمایش دستگاه را تغییر دهید.

۱۴٫تغییر ظاهر اندروید به آیفون

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

لانچر می تواند ظاهر گوشی اندروید را به کل دستخوش تغییر کند. در صورتی که می خواهید ظاهر گوشی خود را شبیه به آیفون کنید یکی از بهترین ابزارها برای این کار لانچر Launcher iOS 13 می باشد. با بهره بری و استفاده از آن هم تمام آیکون ها، منوی جستجو و همچنین تیم بندی نرم افزارها شکل و همچنین شمایل iOS به خود می گیرند.

با بهترین های مکان یابی آشنا شوید: معرفی و همچنین دانلود بهترین اپلیکیشن GPS و همچنین مکان یابی اندروید

۱۵٫تغییر ظاهر اندروید به ویندوز ۱۰

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

لانچر دوست داشتنی و جذاب دیگری که به تو معرفی می کنیم لانچری با استایل ویندوز ۱۰ می باشد. در صورتی که از رابط کاربری اندروید خسته شده اید و همچنین می خواهید به یاد زمان بهره بری و استفاده از کامپیوتر ظاهر دستگاه مثل ویندوز می شود می توانید از لانچر Computer Launcher for Win 10 بهره بری و استفاده کنید.

۱۶٫تنظیم آسان سطح صدا

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

گاهی دکمه های صدا خراب خواهند بود یا به هر دلیلی نمی خواهید از دکمه فیزیکی برای تغییر سطح صدا بهره بری و استفاده کنید. اپ Volume Slider Trigger کارش این است که تنظیم درجه صدا را از دکمه سخت افزاری بی نیاز کرده و همچنین آن هم را به شکل یک نوار افقی در صفحه هوم قرار می دهد.

۱۷٫امنیت صفحه نمایش با اعمال فیلترهای تصویری

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

آن هم گونه که در مود شماره ۱ توضیح دادیم در زندگی امروز حفظ امنیت صفحه گوشی اهمیت خاصی پیدا کرده است. اپ Screen Guard به شکل دیگری همین کار را برای تو انجام می دهد. مثلا پترن هایی روی صفحه قرار می دهد تا خواندن صفحه گوشی برای بقیه کار سختی می شود در نتیجه محتوای داخل دستگاه از خطر اشخاص مزاحم مصون بماند.

۱۸٫اضافه کردن، علامت های باتری، پردازشگر، حافظه به استاتوس بار

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

اپ Pixbars مشابه برنامه جذاب و جالب و خوب شماره ۶ عمل می کند. نوارهایی رنگی برای نمایش وضعیت باتری، مقدار فضای باقی مانده حافظه و همچنین پردازشگر دستگاه به تو نشان می دهد. با این تفاوت که این نرم افزار به جای یک خط افقی چندین خط افقی برای نمایش این موارد در استاتوس بار قرار می دهد.

۱۹٫انجام خودکار وظایف در اندروید

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

وقتی در زمان های خاصی از روز بهره بری و استفاده های مشابهی از گوشی اندروید خود می کنید مثلا همیشه ساعت مشخصی از صبح بلوتوث را روشن می کنید تا به بقیه دستگاه های تان متصل می شود. یا می خواهید در صورتی که باتری به کمتر از ۳۰ قسمت و بخش رسید اوتوماتیک حالت ذخیره انرژی فعال می شود. چه بهتر است که این کارها خود به خود انجام شوند! تا تو مجبور نباشید دستوراتی تکراری را مدام دستی وارد کنید. برنامه جذاب و جالب و خوب MacroDroid – Device Automation چنین کاربردی دارد. دستوراتی را به برنامه جذاب و جالب و خوب می دهید و همچنین در زمان مشخص آنها خودکار اجرا می شوند و همچنین تو هم مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست کاری انجام دهید.

۲۰٫بهبود اجرای بازی ها (نیازمند روت)

20 برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید

اپ L Speed در دستگاه های روت شده چند توئیک را با هم در ترکیب می کند تا در کل عملکرد دستگاه را بهتر سازد. لگ ها کمتر می شوند عمر باتری افزایش می باید و همچنین بازی کردن با گوشی تجربه لذت قسمت و بخش تری می می شود.

همچنین بخوانید: ۵ تا از بهترین نرم افزارهای فایل منیجر

۲۰ مود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب کاربردی اندروید که باید از آنها بهره بری و استفاده کنید در تاریخ ۲ June 2019 | 12:40 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …