خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی بهترین ویدیو پلیر های اندروید در سال شمسی ۲۰۱۹

معرفی بهترین ویدیو پلیر های اندروید در سال شمسی ۲۰۱۹

معرفی بهترین ویدیو پلیر های اندروید در سال شمسی ۲۰۱۹

|معرفی بهترین ویدیو پلیر های اندروید در سال شمسی ۲۰۱۹ از پویش سافت

این روزها با افزایش سرعت اینترنت در کشور و همچنین همه گیر شدن آن هم، دانلود و همچنین دیدن فیلم و همچنین سریال در گوشی هوشمند به عادت هر روز خدا بسیاری از ما تبدیل شده است. اینکه ویدیو پلیر اندروید تو بتواند هر فرمتی را پخش کند از زیرنویس پشتیبانی کند حین پخش لگ نداشته باشد و همچنین امکاناتی از این دست دلایلی خواهند بود که بخواهیم ۵ تا Video Player برتر موجود در بازار که جایگزین مناسبی برای پخش کننده تصویر پیش فرض اندروید می باشند، را به تو معرفی کنیم.

معرفی بهترین ویدیو پلیر های سال شمسی ۲۰۱۹ برای اندروید

۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ای که به تو معرفی می کنیم عبارت اند MX Player، VLC Player، Video Player All Format، MoboPlayer و همچنین BSPlayer این نرم افزار ها هر کدام امکانات خاص خود را دارند که به تفکیک به معرفی آنها می پردازیم.

نرم افزار MX Player : بهترین تجربه ممکن برای فیلم دیدن!

در یک جمله آنچه خوبان دارند، MX Player همه یکجا دارد! همه رقم فرمت و همچنین زیرنویسی که فکرش را بکنید توسط برنامه جذاب و جالب و خوب پشتیبانی می شوند. امکان همگام سازی زیرنویس وجود دارد. روی صفحه هنگام پخش فیلم، کنترل های حرکتی بی نظیری تعریف شده است. می توانید روی فیلم زوم کنید صدا و همچنین میزان روشنایی صفحه را بسته به محیطی که در آن هم قرار دارید کم و همچنین زیاد نمایید. این کار با بالا و همچنین پایین کشیدن انگشت روی صفحه انجام می می شود. همچنین می توانید به تناوب هر جایی از فیلم که خواستید آن هم را اندکی جلو بکشید یا عقب بیاورید. تبلیغات برنامه جذاب و جالب و خوب اعصاب خردکن نیستند و همچنین تنها و فقط در منو در حالت توقف دیده می شوند (هر چند که با دانلود ورژن و نسخه پرمیوم تبلیغی هم دیگر در کار نخواهد بود). تنها نقطه ضعف این برنامه جذاب و جالب و خوب را می قدرت نداشتن کدک های ویدیویی برای پخش تعدادی از فرمت ها دانست که این امر تاحدی آزاردهنده است.

دانلود MX player PRO 1.10.59 بهترین ویدیو پلیر اندروید

برنامه جذاب و جالب و خوب VLC Player : هر فایلی را پلی می کند!

بهترین ویدیو پلیر های اندروید 2019

ویدیو پلیر VLC را همه از کامپیوتر به یاد دارند. مزیت ورژن و نسخه PC این نرم افزار این بود که همیشه امکانات بسیاری داشت. حالا در ورژن و نسخه اندروید VLC Player مزایای خود را به گوشی های هوشمند هم وارد کرده و همچنین قادر است هر نوع فایلی را پخش کند. قابلیت های کنترل حرکتی مشابه MX Player در آن هم وجود دارد. ولی باید توجه داشت شاید بتوان گفت به مقدار و اندازه کافی در این قسمت روان عمل نکند.

دانلود کنید : ورژن و نسخه اصلی پلیر VLC برای اندروید

Video Player All Format : در صدر امتیازدهی

بهترین ویدیو پلیر های اندروید 2019

برنامه جذاب و جالب و خوب Video Player All Format ابزاری حرفه ای برای پخش فیلم می باشد. از همه فرمت های ویدیویی پشتیبانی می کند. حتی در صورتی که فایل تو ۴K باشد(البته به شرطی که سخت افزار گوشی تو قدرت پخش ویدیو ۴K را داشته باشد!) تو می توانید تعیین کنید که کدام ویدیوها شخصی خواهند بود تا دیگران نتوانند آنها را دیدن کنند. اینها دلایلی است که این نرم افزار را به یکی از بهترین ویدیو پلیرهای اندروید تبدیل کرده است.

دانلود Video Player All Format از گوگل پلی

پلیر MoboPlayer : پایدار و همچنین استیبل

بهترین ویدیو پلیر های اندروید 2019

رابط کاربری MoboPlayer چیز دندانگیری نیست. ولی باید توجه داشت ویژگی های قابل اعتنایی دارد که آن هم را از سایرین متمایز می کند. موبو پلیر حالتی به نام floating windows دارد که برای کسانی که می خواهند حین تماشای ویدیو آن هم را کوچک کرده و همچنین به سرعت به قسمت دیگری از گوشی خود رفت و آمد و مراجعه کنند، کاربرد دارد. البته ویدیو باید قبل از این که این کار را انجام دهید رمزگشایی (Decode) می شود ولی باید توجه داشت در کل این قابلیت تر و همچنین تمیز کار می کند. برنامه جذاب و جالب و خوب می تواند دستگاه تو را اسکن کند تا هر چه فایل ویدیویی دارید را بیابد. خود موبو پلیر شاید در نگاه اول به خوبی بقیه برنامه جذاب و جالب و خوب ها به نظر نرسد ولی باید توجه داشت در قسمت و بخش هایی واقعا قوی عمل می کند. امکان سرچ ویدیو به صورت آنلاین امکان دیگری است که وجود آن هم باعث می می شود طراحی زشت ظاهر برنامه جذاب و جالب و خوب را نادیده بگیریم.

دانلود MoboPlayer از گوگل پلی

BSPlayer : مناسب برای صرفه جویی در مصرف باتری

بهترین ویدیو پلیر های اندروید 2019

ویدیو پلیر BSPlayer رابط کاربری مناسبی دارد، طوری که جستجو کردن ویدیوهای گوشی با آن هم مثل آب خوردن می باشد. همه مزیت های کلاسیک ویدیو پلیر های خوب در این برنامه جذاب و جالب و خوب جای گرفته است. امکان رمزگشایی نرم افزاری و همچنین سخت افزاری فیلم ها، حجم بزرگی از فرمت های پشتیبانی شده شامل اینهاست. همچنین قابلیت شتاب دهنده سخت افزاری بی اس پلیر به گونه ای عمل می کند که مصرف باتری را بر خلاف نرم افزارهای دیگر کاهش می دهد. تو می توانید تم برنامه جذاب و جالب و خوب را شخصی سازی کنید تا ظاهر زیباتری پیدا کند. نقطه دیگر حق انتخاب بین اینکه هر بار ویدیو از ابتدا پخش می شود یا از آن هم جایی که آخرین بار از آن هم خارج شده اید، با این پلیر وجود دارد.

دانلود BSPlayer از گوگل پلی

با بهترین موزیک پلیر های اندروید هم آشنا شوید: معرفی و همچنین دانلود بهترین اپلیکیشنهای پخش موسیقی

معرفی بهترین ویدیو پلیر های اندروید در سال شمسی ۲۰۱۹ در تاریخ ۱ June 2019 | 1:20 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …