خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Soccer Stars 4.4.0 فوتبال ساکر استارز اندروید

دانلود Soccer Stars 4.4.0 فوتبال ساکر استارز اندروید

دانلود Soccer Stars 4.4.0 فوتبال ساکر استارز اندروید

|دانلود Soccer Stars 4.4.0 فوتبال ساکر استارز اندروید از پویش سافت

بازی ستاره‌های فوتبال یا آن هم Soccer Stars بازی‌ای سرگرم کننده و همچنین به شدت اعتیادآور است که شاید در مکان‌های عمومی یا بین دوستانتان به دفعات دیده‌اید که در حال بازی کردن آن هم و همچنین رقابت با یکدیگر خواهند بود. این بازی از سوی استودیوی بازیسازی miniclip ارائه شده است و همچنین به عنوان یک بازی آنلاین ورزشی، فکری و همچنین البته رقابتی توانسته امتیاز خوب ۴٫۴ از ۵ را در گوگل پلی کسب کند و همچنین به تا حال بیش از ۵۰ میلیون بار توسط کاربران نصب گردیده که نشان از  طرفداران بسیار زیاد این بازی دوست داشتنی و جذاب و همچنین محبوب دارد.

Soccer Stars ساکر استارز اندروید

Soccer Stars اندروید: فوتبال بیلیاردی ۵ در برابر ۵

سبک بازی به این صورت است که تو یک تیم ۵ نفره را دراختیار دارید و همچنین رقیب تو هم یک تیم ۵ نفره دارد و همچنین حالا باید با انتخاب یک استراتژی مشخص و همچنین کمی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن بازیکن ها را طوری هدایت کنید که توپ را به دروازه تیم روبه رو وارد کنید و همچنین  گل به ثمر برسانید. البته قابل ذکر است که بازیکن ها را باید با انگشت مانند بیلیارد به سمت توپ پرتاپ کنید که البته اقتدار و قدرت و همچنین جهت آن هم کامل توسط خود تو مشخص می‌می شود.

تنوع در انتخاب حالت های متنوع و گوناگون و مختلف ساکر استارز

گیم پلی بازی بسیار روان و همچنین زیباست و همچنین با موسیقی متن خوبی که دارد همواره تو را سرگرم می‌کند. بازی حالت‌های مختلفی دارد. در قسمت Play 1 on 1 تو به صورت رندوم با فردی که در بازی از سراسر جهان آنلاین است مسابقه خواهید داد. در قسمت Play Tournament میتوانید از بین کاپ هایی که برگزار می‌شوند و همچنین هرکدام میزان سکه‌ی ورودی مشخصی دارند یکی را انتخاب کنید و همچنین به صورت حذفی بازی کنید.

چالش با دوستان در رقابت آنلاین فوتبالی

و همچنین ولی باید توجه داشت ویژگی محبوبی که در Soccer Stars وجود دارد امکان بازی با دوستان است. برای اینکار دو روش وجود دارد در صورتی که در یک مکان هستید و همچنین می‌خواهید روی یک دستگاه بازی کنید می‌توانید از داخل منو practice offline را انتخاب و همچنین شروع به بازی کنید ولی باید توجه داشت در صورتی که می‌خواهید با دوستانتان به صورت آنلاین بازی کنید باید با انتخاب play with friends وارد آن هم شده و همچنین سپس ابتدا دوست خود را از طریق ID ادد کرده و همچنین بعد از آن هم با انتخاب گزینه Challenge او را به بازی و همچنین رقابت دعوت کنید.

عشق فوتبال ها دانلود کنند: دانلود FootLOL: Crazy Soccer Free بازی فوتبال جنگی

همه در Soccer Stars دنبال سکه بیشترند تو چگونه و چطوری؟

همچنین دیگر نقطه مهمی که در بازی ستاره‌های فوتبال وجود دارد این است که تو برای رقابت‌ها به سکه احتیاج دارید که البته نگران نباشید، زیرا به راحتی در بازی می‌توانید آن هم را کسب کنید. با برنده شدن در هر بازی سکه به دست‌ می‌آورید و همچنین البته با باختن نیز سکه از دست می‌دهید.  با کسب سکه ها میتوانید استایل بازیکن‌ها و همچنین رنگ‌های آن هم‌ها را عوض کنید. برای مثال بازیکن‌ها همگی پرچم ایران را بپوشند و همچنین یا اینکه میتوانید استراتژی‌هایی را که در بازی قفل خواهند بود آزاد کنید و همچنین در رقابت‌ها از آن هم‌ها بهره بری و استفاده کنید و همچنین در کل از قسمت Shop میتوانید خرید کنید.

روش های سکه گرفتن در ساکر استارز

بازی مکانیزمی دارد که تو را در چرخه به دست آوردن و همچنین از دست دادن یا خرج کردن سکه نگه می دارد. اول ببینیم چگونه و چطوری می می شود در ساکر استارز سکه جمع کرد؟ اولین راه همانطور که اشاره کردیم بردن بازی های آنلاین رو در روست که بسته به نوع بازی این عدد متغایر و متفاوت می باشد. روش دیگر بهره بری و استفاده از مینی گیم های داخل بازیست. این مینی گیم ها فعلا ۴ تا خواهند بود که در آینده ممکن است بیشتر هم بشوند. همگی هم به صورت رایگان و همچنین هم پولی قابل امتحان کردن خواهند بود. روش بعدی کلیک روی Free Coins در منوی بالای صفحه است. با این کار ۳ راه به تو پیشنهاد می می شود. دیدن ویدیوی تبلیغاتی، دانلود بازی های اسپانسری و همچنین دریافت سکه در ازای نصب آنها، و همچنین بسته ۲۵ تایی هر روز خدا سکه مجانی که بی هیچ دلیلی هر روز می توانید آن هم را دریافت کنید.

پول در ساکر استارز به چه دردی می خورد؟

غیر از سکه آیکون سبز رنگ پول بالای صفحه همیشه خودنمایی می کند برعکس سکه که با روش هایی که ذکر شد به راحتی قابل افزایش است ولی باید توجه داشت پول در ساکر استارز راحت به دست نمی آید. بالا رفتن سطح و همچنین بردن بعضی تورنومنت ها و همچنین رویدادهای خاص و همچنین البته فروشگاه بازی تنها راه های موجود برای پول جمع کردن در Soccer Stars خواهند بود. از طرف دیگر برای خرج کردنش تا دلتان بخواهد راه وجود دارد. کافیست سری به فروشگاه بزنید تا ببینید هر چیزی که می خواهید بخرید در سطوح بالا حتما پول مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری دارد. به عبارت دیگر برعکس سکه، سازندگان پول را به این خاطر در بازی گنجانده اند که راه کسب دخل و درآمد برای خودشان را هموارتر کنند!

پول و همچنین سکه در ساکر استارز کجا خرج می می شود؟

غیر از مبلغی که به عنوان ورودی برای انجام هر بازی رو در رو یا تورنومنت ها، باید از سکه و همچنین گاهی پول خود خرج کنید. در صورتی که به فروشگاه بازی بزنید، آنجا می توانید ترکیب (Formation) جدید و تو و تازه، مهره های جدید، ایجنت، پک گفتگو برای چت وسط بازی، آواتار، شکلک برای کل کل کردن، مینی گیم و همچنین… بخرید. همه اینها پول و همچنین سکه نیاز دارند و همچنین در مواردی باید پول واقعی(پرداخت درون برنامه جذاب و جالب و خوب ای) خرج کنید تا آنها را به دست آورید.

پنالتی زن ها نبینند: معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی قهرمان فوتبال

ایجنت در Soccer Stars کیست؟ چه فایده ای دارد؟

ایجنت یا مدیربرنامه ها در Soccer Stars خاصیتش این است که در هر بازی سرعت رشد سطح تو را افزایش می دهد، هر بار که برنده شوید مقدار بیشتری جایزه دریافت می کنید و همچنین در ازای گل هایی که می زنید برای تو دخل و درآمد زایی می کند. ولی باید توجه داشت در ازای این باید به اجنت خود حقوق پرداخت کنید و همچنین به او پول بدهید. این مدیربرنامه ها در قیمت های متنوع و گوناگون و مختلف با پول بازی و همچنین پول واقعی(دلار) قابل خریدن خواهند بود.

ثبت نام در بازی Soccer Stars

وقتی بازی را اجرا می کنید ۴ روش برای لاگین کردن وجود دارد یکی اتصال به اکانت فیسبوک، دومی اتصال به اکانت جیمیل، سومی بازی کردن به عنوان مهمان و همچنین آخری با اکانت مینی کلیپ. سه روش اول بسیار ساده خواهند بود و همچنین نیازی به توضیح خاصی ندارند تو مشخصات کاربری فیسبوک یا جیمیل را وارد می کنید و همچنین وارد شدن انجام می می شود و همچنین در حالت مهمان هم کلا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست چیز خاصی وارد کنید یک آیدی مهمان به تو اختصاص می یابد و همچنین می توانید بازی کنید.

آموزش ساخت اکانت مینی کلیپ برای Soccer Stars

علی رغم ۳ روش ذکر شده که توضیح دادیم، متاسفانه سازندگان بازی انگار یادشان رفته گزینه ای برای ساخت اکانت مینی کلیپ داخل بازی قرار دهند و همچنین عملا تو نمی توانید اکانت مینی کلیپ از داخل ساکر استارز بسازید! بلکه در صورتی که از قبل از جای دیگر اکانت مینی کلیپ ساخته باشید می توانید با آن هم لاگین کنید. حالا سوال اینجاست که چگونه اکانت مینی کلیپ بسازیم؟

برای ساخت اکانت مینی کلیپ یک بازی دیگر از سازنده را باید دانلود کنید. مثلا در اینجا ما بازی ۸ Pool Ball را دانلود کرده ایم. این بازی بیلیارد را باز کنید. مشابه ساکر استارز می بینید که آن هم چهار روش برای وارد شدن به بازی وجود دارد. Login With Miniclip ID را بزنید.

آموزش ساخت اکانت مینی کلیپ برای ساکر استارز

حالا پایین سمت چپ دکمه Create Miniclip ID را لمس کنید.

آموزش ساخت اکانت مینی کلیپ برای ساکر استارز

به ترتیب ایمیل، رمز وارد شدن، لقب و همچنین تاریخ تولدی را وارد نمایید و همچنین Create را بزنید.

آموزش ساخت اکانت مینی کلیپ برای ساکر استارز

تمام شد اکانت تو ساخته شده و همچنین وارد بازی بیلیارد می شوید.

آموزش ساخت اکانت مینی کلیپ برای ساکر استارز

حالا بازی بیلیارد را ببندید و همچنین به ساکر استارز برگردید این بار با زدن Login With Miniclip ID اکانتی که در بازی بیلیارد ساخته بودید را بزنید و همچنین وارد شوید.

مینی گیم های ساکرز استارز

 • گردونه شانس: هر روز گردونه را بچرخانید و همچنین سکه جایزه بگیرید.
 • پاکت های سورپرایز: به صورت شانسی یک پاکت را انتخاب کنید و همچنین غافلگیر شوید.
 • بخراش و همچنین ببر: دست خود را روی یک صفحه ۳ در ۴ بکشید، صفحه را خراش دهید تا جایزه تان معلوم می شود.
 • گل طلایی: در موقعیتی خاص با یک ضربه گل بزنید و همچنین جایزه بگیرید.

ویژگی‌های اصلی بازی Soccer Stars

 • بازی مولتی پلیر به صورت آنلاین و همچنین آفلاین
 • گیم پلی ساده و همچنین دوست داشتنی و جذاب
 • حالت بازی دوستانه
 • حالت پنالتی
 • تورنمنت‌های آنلاین و همچنین رقابت با بازیکنانی از سراسر دنیا
 • بازی در کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف
 • جمع‌آوری کاپ، تیم و همچنین استراتژی بازی
 • امکان بازی با دوستان و همچنین خانواده

تغییرات ورژن و نسخه‌ی جدید بازی Soccer Stars

 • حالت گل طلایی، هدف را بزنید و همچنین برنده شوید.
 • لیگ ستارگان، رقابت هایی موقتی که در آن هم می توانید نماینده کشور خود در بازی باشید.
 • بهبود الگوریتم  بازی برای رقابت منصفانه، برای اینکه کمتر به رقیبی بخورید که سطح بالاتری از تو دارد.

تصاویر بازی Soccer Stars

تیزر تبلیغاتی بازی Soccer Stars

دانلود بازی ساکر استارز (بروز رسانی خرداد ۹۸) :

دانلود Soccer Stars ورژن و نسخه v4.4.0

حرفه ای ها بازی می کنند: دانلود فوتبال PES 2019 PRO 3.2.1 پی اس ۲۰۱۹ اندروید (دانلود با دیتا)

دانلود Soccer Stars 4.4.0 فوتبال ساکر استارز اندروید در تاریخ ۱ June 2019 | 11:40 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …