خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Swipe Brick Breaker 1.3.4 بازی آجر شکن اندروید

دانلود Swipe Brick Breaker 1.3.4 بازی آجر شکن اندروید

دانلود Swipe Brick Breaker 1.3.4 بازی آجر شکن اندروید

|دانلود Swipe Brick Breaker 1.3.4 بازی آجر شکن اندروید از پویش سافت

همه ما گاهی اوقات نیاز داریم تا وقت های خالی خود را با یک سرگرمی ساده پر کنیم. دم دستی ترین گزینه برای این کار گوشی هوشمند ماست. بعضی به سراغ شبکه های اجتماعی می روند بعضی دیگر خود را با مطالعه مباحث و مطالب متنوع و گوناگون و مختلف سرگرم می کنند و همچنین عده ای دیگر هم به دنبال یک بازی ساده می گردند که نه چالش زیادی داشته باشد نه تمرکز بالایی بخواهد. یکی از بازی هایی که چند وقتی است بین کاربران ایرانی محبوب شده Swipe Brick Breaker نام دارد.

بازی Swipe Brick Breaker آجر شکن اندروید

در Swipe Brick Breaker تا می توانید آجر بشکنید!

گیم پلی بازی Swipe Brick Breaker ساده و همچنین سرراست در یک جمله خلاصه می می شود توپ را به آجر جوری بکوبید که در دفعات محدود همه آنها از بین بروند. هر بلوکی با یک عدد روی صفحه مشخص شده وقتی به آن هم ضربه می زنید از عددش کاسته می می شود حالا هنر تو در بازی این است که ضربه را طوری وارد کنید که این عدد به صفر برسد.

اشاره کردیم که تعداد محدودی ضربه بیشتر ندارید، محدودیت به این صورت است که هر بار که توپ از پایین صفحه از دست می رود بلوک ها یک خط پایین تر می آیند. آجرهای سبز رنگ را در صورتی که بشکنید جایزه تو این است که توپ ها تکثیر می شوند و همچنین حتما تعداد بیشتری آجر از بین می رود. در نهایت در صورتی که آجرها به انتهای صفحه برسند Gameover می شوید.

Swipe Brick Breaker ساده ولی باید توجه داشت اعتیادآور

احتمالا تو هم در مکان های عمومی (حتی در مواردی دیده شده در محل کار، مدرسه و همچنین دانشگاه) دیدن کرده اید جماعتی سخت مشغول شکستن آجرها خواهند بود طوری که انگار غرق این دنیای آجری شده اند. به عبارتی بازی به حدی اعتیاد آور می باشد که بعد از یک بار انجام آن هم می خواهید بارها و همچنین بارها آن هم را بازی کنید تا رکورد قبلی خود را بهبود دهید. و همچنین همزمان هدف اصلی بازی که وقتگذرانی است برای تان بررسی کننده و پروهشگر می شود. در صورتی که می خواهید عدد رکورد خود را به صورت غیر واقعی افزایش دهید خواندن مطلب زیر به تو توصیه می می شود:

همچنین بخوانید: آموزش هک بازی swipe brick breaker

ویژگی های بازی Swipe Brick Breaker

  • کاملا رایگان
  • گیم پلی بی انتها
  • ثبت رکورد و همچنین مقایسه رکورد خود با سایر بازیکنان در سراسر دنیا

تصاویر بازی Swipe Brick Breaker

دانلود آجر شکن اندروید (بروز رسانی خرداد ۹۸) :

دانلود مستقیم ورژن و نسخه v1.3.4

این بازی را هم امتحان کنید: دانلود بازی اعتیادآور Flappy Bird

 

دانلود Swipe Brick Breaker 1.3.4 بازی آجر شکن اندروید در تاریخ ۲۹ May 2019 | 12:50 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …