خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Google Photos 4.17.0.249919200 مدیریت عکس ها در گالری گوگل اندروید

دانلود Google Photos 4.17.0.249919200 مدیریت عکس ها در گالری گوگل اندروید

دانلود Google Photos 4.17.0.249919200 مدیریت عکس ها در گالری گوگل اندروید

|دانلود Google Photos 4.17.0.249919200 مدیریت عکس ها در گالری گوگل اندروید از پویش سافت

هر کسی در گوشی خود تعداد زیادی عکس دارد به خصوص در صورتی که از علاقه مندان به عکاسی هم باشید این موضوع پررنگ تر می می شود. هر روز عکس های جدید با گوشی خود می گیرید تا به کلکسیون خود اضافه کنید. حالا در صورتی که بخواهید در میان این همه عکس سراغ عکس به خصوصی بروید که در یک روز بارانی از صحنه ای بدیع در طبیعت شکار کرده اید چه می کنید؟ لابد زمان زیادی صرف می کنید و همچنین انقدر پیمایش می کنید تا بالاخره عکس مورد نظر خود را پیدا کنید ولی باید توجه داشت چه فایده که چشم انسان خطا می کند و همچنین ممکن است از نظرتان رد می شود و همچنین متوجه آن هم نشوید. پس به جای گشتن و همچنین گشتن، دسته بندی و همچنین سازماندهی کردن تصاویر گوشی، روش معقول تری به نظر می رسد. ولی باید توجه داشت چگونه؟ گوگل همانطور که سیستم عامل اندروید را تولید کرده فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن اینجایش را هم کرده است. برنامه جذاب و جالب و خوب Google Photos به صورت پیش فرض روی گوشی اندرویدی تو همین کار را انجام می دهد.

Google Photos گالری گوگل اندروید

مدیریت تصاویر اندروید با Google Photos

به کمک Google Photos تو می توانید تمام عکس های گوشی را مرتب کنید. آلبوم های مختلفی بسازید و همچنین تصاویر را سازماندهی کنید. همانجا ادیت های ساده ای در صورتی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری بود روی عکس انجام دهید و همچنین از ابزار کلاژ برای ترکیب کردن و همچنین نمایش چند عکس در یک قاب بهره بری و استفاده نمایید.

امکان به اشتراک گذاری یک آلبوم عکس با دوستان تان هم قابلیت دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب است به این صورت که یک ایمیل را انتخاب می کنید سپس تعیین می کنید که نیت و اراده دارید چه چیزهایی را با او به اشتراک بگذارید بعد از اتمام کار، عکس هایی که در قسمت و بخش Sharing قرار بگیرند به روش اتوماتیک برای هر دو طرف قابل روئت خواهند بود.

دسته بندی خودکار تصاویر در Google Photos

وقتی صحبت از عکس می می شود الزاما همیشه عکسی نیست که با دوربین گوشی گرفته اید بسیاری از تصاویر در برنامه جذاب و جالب و خوب های آنلاین متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین شبکه های اجتماعی دیدن و همچنین ذخیره شده اند. دسته بندی پیش فرض Google Photos به این صورت است که عکس های هر برنامه جذاب و جالب و خوب را جداگانه در پوشه خودش قرار می دهد. مثلا عکس های تلگرام و همچنین واتس اپ هر کدام در پوشه های خودشان قرار دارند.

عکس هایی که فعلا نمی خواهید را آرشیو کنید

گاهی اوقات گوشی از کثرت عکس ها بیداد می کند.تصاویری خواهند بود که فعلا با آنها کاری ندارید ولی باید توجه داشت ممکن است بعدا بخواهید به آنها رفت و آمد و مراجعه کنید پس به جای حذف کردن از گزینه دیگری که در گوگل فوتوز وجود دارد می توانید بهره بری و استفاده کنید. آرشیو کردن همانطور که از نامش پیداست همه چیز را بایگانی می کند ولی باید توجه داشت هیچ فایلی حذف نمی می شود تا بعدا قابل دسترسی باشند.

فضای خالی گوشی را افزایش دهید

در صورتی که ایمیل خود را به گوگل فوتوز متصل کنید. با اتصال اینترنت می توانید از کل عکس های خود در فضای ابری گوگل بکاپ داشته باشید. هر گاه متوجه شدید فضای گوشی بیش از حد توسط تصاویر اشغال شده بدون نگرانی آنها را از گوشی پاک کنید زیرا و به درستی که یک ورژن و نسخه از فایلهای تصویری تو در سرورهای گوگل همیشه در دسترس خواهند بود.

در صورتی که این قابلیت نمی خواهید بهره بری و استفاده کنید بخوانید: حذف عکس و همچنین ویدیو از Google Photos (آموزش غیر هنگام سازی)

با Google Photos کلاژ، فیلم و همچنین تصویر متحرک بسازید

امکانات اضافی گالری گوگل هر کدام کار یک نرم افزار مجزای ویرایش عکس و همچنین فیلم را انجام می دهند. قابلیت Collage برای چسباندن چند عکس در یک قاب با حالت های متنوع و گوناگون و مختلف کنار هم می باشد که برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی بسیار کاربرد دارد. امکان Animation از عکس هایی که تو انتخاب می کنید یک تصویر متحرک (در اصطلاح رایج گیف) تولید می کند.

گزینه Movie هم عکس و همچنین ویدیوهای انتخابی را با یک دیگر ترکیب کرده و همچنین بدون نیاز به نرم افزاری اضافی از آنها یک ویدیوی جدید می سازد البته باید توجه داشته باشید که قابلیت آخر به صورت آنلاین انجام شده و همچنین فایل های تو باید آپلود گردیده، در سرور عملیات روی آنها انجام گیرد و همچنین سپس فایل خروجی نهایی مجددا روی دستگاه دانلود می شود.

در همین مورد بخوانید: آموزش ساخت کلاژ ، انیمیشن و همچنین ویدیو با بهره بری و استفاده از Google Photos

سطل بازیافت Google Photos یک قدم قبل از حذف دائمی عکس

وقتی عکسی را از گالری گوشی خود در برنامه جذاب و جالب و خوب Google Photos پاک می کنید. عکس به Trash منتقل می می شود و همچنین به روش کامل حذف نمی گردد. بعد از آن هم چنانچه تا ۲ ماه سراغ فایل حذف شده نروید آن هم فایل به روش دائم حذف می گردد. این قابلیت به خصوص زمانی که ناخواسته و همچنین سهوا عکسی از گوشی تان پاک می می شود مفید است تا بتوانید فایل خود را بازگردانی کنید.

مدیریت آسان تصاویر، هر جا می خواهید از عکس ها بهره بری و استفاده کنید

هر عکسی را که در این برنامه جذاب و جالب و خوب باز می کنید در منوی همبرگری اش (سه نقطه بالا سمت راست) آپشن های گوناگونی در اختیارتان می گذارد. Info تاریخ و همچنین ساعت گرفته شدن عکس، محل ذخیره سازی و همچنین این که با چه دستگاهی عکس گرفته شده است، را نشان می دهد.

اسلاید شو، همه عکس های آلبوم جاری را به شکل اسلایدی به نمایش می گذارد. گزینه های بعدی به ترتیب برای افزودن به یک آلبوم، تنظیم به عنوان تصویر زمینه یا مخاطب، چاپ کردن، حذف کردن و همچنین فرستادن به آرشیو به کار می روند.

ویرایش عکس ساده تر از هر زمان در Google Photos

ابزارهای ویرایشی عکس از فیلترهای رنگارنگ گرفته تا امکان تغییر میزان نور و همچنین رنگ و همچنین برش و همچنین چرخش تصاویر در حد ویرایش ساده در دسترس خواهند بود تا در صورتی که نیت و اراده بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب جانبی دیگری برای ادیت عکس را نداشتید همانجا تغییرات دلخواه خود را روی فایل اعمال نمایید و همچنین با دکمه اشتراک گذاری سریع فایل را برای دیگران ارسال نمایید.

در صورتی که ابزار حرفه ای ویرایش عکس می خواهید دانلود کنید: دانلود PicsArt Photo Studio 12.1.3 بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش عکس اندروید

جستجو در میان انبوه عکس های گالری

وقتی به شکل مرتب عکس ها را سازماندهی کنید سرچ کردن تصاویر هم آسان تر می می شود. با قابلیت سرچ، همانطور که از گوگل همین انتظار هم می رود با دقت بالا می توانید به جستچو بپردازید. مثلا تعیین کنید در میان مکان های جغرافیایی خاص تنها و فقط سرچ انجام می شود یا اینکه عکس های شخص به خصوصی را در نتایج لحاظ کند. البته این قابلیت وابسته به روشن بودن بکاپ و همچنین اتصال برنامه جذاب و جالب و خوب به ایمیل می باشد تا بتوان تعیین کرد کجا و همچنین با چه کسی چه عکسی گرفته شده است.

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب Google Photos

دانلود Google Photos (بروز رسانی ۸ خرداد ۹۸ ) :

دانلود گوگل فوتوز ورژن و نسخه v4.17.0.249919200

گوگل پلی

دانلود Google Photos 4.17.0.249919200 مدیریت عکس ها در گالری گوگل اندروید در تاریخ ۲۹ May 2019 | 4:50 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …