خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش نصب Call of Duty: Mobile روی کامپیوتر + فیلم آموزشی

آموزش نصب Call of Duty: Mobile روی کامپیوتر + فیلم آموزشی

آموزش نصب Call of Duty: Mobile روی کامپیوتر + فیلم آموزشی

|آموزش نصب Call of Duty: Mobile روی کامپیوتر + فیلم آموزشی از پویش سافت

مدت کوتاهی از نشر بازی کال آف دیوتی موبایل ورژن و نسخه اندروید می گذرد. این بازی که به صورت آنلاین انجام می می شود طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. در این آموزش روش اجرای Call of Duty: Mobile روی PC را به تو یاد می دهیم. این کار به وسیله شبیه سازی به نام ناکس امکانپذیر بوده و همچنین بسته به اقتدار و قدرت سخت افزاری کامپیوتر تو سرعت اجرا و همچنین میزان روان بازی متغیر می باشد.

آموزش قدم به قدم نصب Call of Duty: Mobile روی کامپیوتر

قدم اول: ابتدا آخرین ورژن و نسخه بازی را دانلود کنید (دانلود Call of Duty: Mobile 1.0.1 بازی ندای وظیفه اندروید + دیتا )

قدم دوم: به سایت رسمی Nox رفت و آمد و مراجعه کرده و همچنین آخرین ورژن و نسخه این شبیه ساز را به روش رایگان دانلود کنید(حجم تقریبی برنامه جذاب و جالب و خوب ۵۰۰ مگ می باشد)

آموزش نصب Call of Duty Mobile روی کامپیوتر

قدم سوم: ناکس را نصب و همچنین اجرا کنید.

آموزش نصب Call of Duty Mobile روی کامپیوتر

قدم چهارم: فایل apk بازی Call of Duty: Mobile را با درگ و همچنین دراپ داخل ناکس نصب کنید. (ممکن است نصب این فایل اندکی زمان ببرد)

آموزش نصب Call of Duty Mobile روی کامپیوتر

قدم پنجم: پوشه دیتای بازی را از حالت زیپ خارج کنید. پوشه ای به نام com.activision.callofduty.shooter در آن هم وجود دارد. روی آیکون مانیتور سمت راست ناکس کلیک کنید. پنجره ای باز می می شود گزینه Open PC Folder را بزنید. پنجره اشتراک گذاری ناکس باز می می شود. پوشه دیتا به نام  com.activision.callofduty.shooter را اینجا کپی کنید.

آموزش نصب Call of Duty Mobile روی کامپیوتر

قدم ششم: دوباره به ناکس برگردید پوشه را رفرش کنید. پوشه دیتا توسط ناکس شناسایی می می شود. حالا باید آن هم را سلکت کنید. بعد از انتخاب کردن پوشه دیتا، به این مسیر بروید: Storage/emulated/legacy/android اینجا یک پوشه جدید درست کنید به نام OBB وارد پوشه OBB شوید همین جا پوشه دیتای بازی که قبلا سلکت کرده بودید را کپی کنید.

آموزش نصب Call of Duty Mobile روی کامپیوتر

قدم آخر: آیپی دستگاه را به کشور هند تغییر دهید (در غیر این صورت ارور ۴٫۵۱ دریافت می کنید و همچنین بازی اجرا نمی می شود) سپس بازی را اجرا کنید صبر کنید تا دیتا شناسایی می شود. در صورتی که تمام مراحل را به درستی انجام داده باشید اینجا می توانید به صورت Guest یا با اکانت فیسبوک لاگین کرده و همچنین وارد بازی شوید.(این بازی کاملا آنلاین بوده و همچنین نیازمند اتصال دائمی به اینترنت می باشد).

آموزش نصب Call of Duty Mobile روی کامپیوتر

فیلم آموزش نصب Call of Duty: Mobile اندروید روی PC اختصاصی اندرویدزوم به زبان فارسی:

 

 

آموزش نصب Call of Duty: Mobile روی کامپیوتر + فیلم آموزشی در تاریخ ۲۸ May 2019 | 1:58 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …