خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Samsung Internet Browser 9.2.10.15 نرم افزار مرورگر اینترنتی سامسونگ

دانلود Samsung Internet Browser 9.2.10.15 نرم افزار مرورگر اینترنتی سامسونگ

دانلود Samsung Internet Browser 9.2.10.15 نرم افزار مرورگر اینترنتی سامسونگ

|دانلود Samsung Internet Browser 9.2.10.15 نرم افزار مرورگر اینترنتی سامسونگ از پویش سافت

برنامه جذاب و جالب و خوب پیش فرض سامسونگ برای مرور وب یعنی Samsung Internet Browser با بیش از ۱ میلیارد دانلود در پلی استور گوگل، قطعا دیگر تنها و فقط مخصوص دستگاه های سامسونگ نیست. بهبود مرتب برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین رفع معظلات و مسائل و مشکلات آن هم باعث شده، بهره بری و استفاده از نرم افزار مرورگر اینترنتی سامسونگ عمومیت بیشتری پیدا کند. ارتقای موتور کرومیوم این برنامه جذاب و جالب و خوب به ورژن و نسخه ۶۷ ، قابلیت دسترسی سریع (Quick Access ) در سینک شدن، دانلود منیجر قوی و همچنین حالت عددم ذخیره اطلاعات کاربر در مرور وب، همه و همچنین همه سبب گردیده تا نرم افزار وب گردی این شرکت کره ای، به یکی از بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ها در این زمینه برای اندروید تبدیل می شود.

 

نرم افزار مرورگر اینترنتی سامسونگ Samsung Internet Browser اندروید

سینک شدن سریع Samsung Internet Browser با بقیه دستگاه ها

قابلیت جذاب و جالب این نرم افزار مرورگر اینترنتی Quick Access Sync نام دارد. این امکان به این صورت عمل می کند که بوکمارک های ذخیره شده در دستگاه های دیگر تو با یکدیگر با بهره بری و استفاده از Smart Switch یکپارچه می شوند. این موضوع برای کسانی که گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازمی گردانند و همچنین تمام اطلاعات شان از بین می رود می تواند حائز اهمیت باشد. Smart Switch در واقع یک ورژن و نسخه پیشتیبان از نرم افزار مرورگر اینترنتی تو تهیه می کند، تا از آن هم بعدا بتوانید در هر دستگاهی چه iOS و همچنین چه اندروید که نرم افزار مرورگر اینترنتی Samsung Internet Browser روی آن هم نصب باشد، بهره بری و استفاده کنید.

امنیت و همچنین حریم خصوصی نرم افزار مرورگر اینترنتی سامسونگ

ضد ردیابی هوشمند: برنامه جذاب و جالب و خوب به صورت هوشمنذانه جلوی دسترسی سایت های مخرب برای ذخیره کوکی در گوشی را می گیرد.

وب گردی ایمن: نرم افزار در برخورد با سایت های آلوده به ویروس یه تو پیغام هشدار می دهد تا از خطرات احتمالی در امان باشید.

مسدود کردن محتوا: نرم افزار مرورگر اینترنتی سامسونگ به برنامه جذاب و جالب و خوب های شخص ثالث اجازه می دهد تا فیلترهایی برای بلاک کردن محتوا ایجاد کنند. تا تجربه ای امن و همچنین روان از وب گردی نصیب کاربر می شود.

حالت عدم ذخیره اطلاغات: با تغییر به حالت Do Not Track نرم افزار مرورگر اینترنتی اجازه ذخیره اطلاعات تو به سایت ها را نمی دهد. به عنوان مثال در صورتی که این گزینه فعال باشد، گوگل نمی تواند اطلاعات شخصی تو را جمع آوری کرده و همچنین بر اساس آن هم تبلیغ هایی شخصی سازی شده مخصوص تو را نمایش دهد. سامسونگ عقیده دارد این کار به حفظ حریم خصوصی اشخاص کمک می کند.

در مورد نرم افزار مرورگر اینترنتی ها بخوانید: بهترین مرورگرهای اندرویدی برای وب گردی

بهبود رابط کاربری

حالت یک دستی: تغییر شکل رابط کاربری برنامه جذاب و جالب و خوب برای زمانی که بخواهید یک دستی از آن هم بهره بری و استفاده کنید.
ذخیره همه عکس ها: تمام تصاویری که در یک صفحه وب وجود دارند را یکجا می توانید دانلود کنید.

حالت تنها و فقط خواندن: حالت Reader Mode این امکان را به تو می دهد که مقالات را بدون المان های مزاحم دیگر و همچنین به سادگی مطالعه نمایید. این حالت اکنون قابلیت شخصی سازی دارد. می توانید نوع فونت، سایز آن هم و همچنین پس زمینه اش را به دلخواه تغییر دهید.
آدرس بار: محل تایپ آدرس سایت، دکمه ای برای دسترسی سریع به حالت Reader Mode دارد. همچنبن دکمه افزودن به صفحه هوم (Add To Homescreen) داخل آن هم تعبیه شده که با آن هم می قدرت برنامه جذاب و جالب و خوب های تحت وب را به راحتی روی گوشی نصب کرد.
دانلود منیجر: دانلود هایی موازی با هم، سریع تر از قبل از با سیستم دانلود بهبود داده شده سامسونگ در این برنامه جذاب و جالب و خوب ممکن شده است. مدیریت دانلود آسان تر از قبل شده، امکان توقف، ادامه و همچنین لغو دانلود ها مستقیما از قسمت نوتیفیکیشن گوشی میسر گردیده است.
جا به جایی بین زبانه ها: روی آدرس بار نرم افزار مرورگر اینترنتی یا انتهای نوار ابزار، دست خود را به چپ یا راست بکشید، تا بین تب های باز شده جا به جا شوید.

حالت کنتراست بالا: از قسمت تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب Samsung Internet Browser این گزینه قابل فعال کردن می باشد. این قابلیت برای کسانی که دچار ضعف بینایی خواهند بود، می تواند مفید باشد.

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب Samsung Internet Browser

آخرین تغییرات ورژن و نسخه جدید

  • رفع باگ در حالت Dark mode
  • رفع باگ لوگین خودکار Iris در حالت DeX
  • اضافه شدن عملکرد جلورفتن و همچنین عقب آمدن ۱۰ ثانیه ای ویدیوی در حال پخش از یوتیوب
  • بهینه سازی بهره بری و استفاده از رم

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Samsung Internet Browser اندروید (بروز رسانی ۴ خرداد ۹۸) :

  • سیستم مورد نیاز: اندروید ۵ یا بالاتر

دانلود Samsung Internet Browser ورژن و نسخه v9.2.10.15

برنامه جذاب و جالب و خوب مشابه نرم افزار مرورگر اینترنتی سامسونگ: دانلود نرم افزار مرورگر اینترنتی Google Chrome گوگل کروم برای اندروید

دانلود Samsung Internet Browser 9.2.10.15 نرم افزار مرورگر اینترنتی سامسونگ در تاریخ ۲۵ May 2019 | 9:55 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …