خانه / دانلود نرم افزار اندروید / اپلیکیشن دیدئو: نمایش بدون محدودیت یوتیوب در اندروید

اپلیکیشن دیدئو: نمایش بدون محدودیت یوتیوب در اندروید

اپلیکیشن دیدئو: نمایش بدون محدودیت یوتیوب در اندروید

|اپلیکیشن دیدئو: نمایش بدون محدودیت یوتیوب در اندروید از پویش سافت

وبسایت معروف یوتیوب از بدو آغاز به کار خیلی زود به شناخته شدن و شهرت جهانی یافت. با فاصله اندکی گوگل، این شرکت کوچک را خرید و همچنین آن هم را تبدیل به برترین سایت به اشتراک گذاری ویدیو در دنیا کرد. در ایران ولی باید توجه داشت بنا به ملاحظاتی این وبسایت از دسترس خارج گردید. موضوع اینجا بود که همه ویدیوهای یوتیوب با قنواین کشور منافات نداشتند بلکه تنها و فقط قسمت و بخش اندکی از آنها چنین وضعیت داشتند. یه تیم ایرانی نرم افزاری به نام دیدئو تولید کرده که کارش جستجوی سایت های معروف نمایش ویدیو یعنی یوتیوب و همچنین آپارات می باشد و همچنین هدفش دسترسی به محتواهای مفید این وبسایت می باشد.

دیدئو موتورجستجوی ویدیو در یوتیوب و همچنین آپارات

دیدئو کلیپ ها را در سرویس های به اشتراک گذاری ویدیو نظیر آپارات و همچنین ویدیو جستجو کرده و همچنین به تو نمایش می دهد. به عنوان مثال تعداد بیشماری ویدیوی آموزشی در یوتیوب وجود دارد که در حرفه های متنوع و گوناگون و مختلف کاربرد دارند. فرض کنید کار با نرم افزار فوتوشاپ را می خواهید یاد بگیرید. یا در فصل زمستان روش بستن زنجیر چرخ خودرو را می خواهید بیاموزید. شاید جستجو کرده باشید و همچنین نتیجه مطلوبی به دست نیامده باشد. حالا در صورتی که به جای یک سایت ویدیو در چند سایت عبارت مورد نظر را سرچ کنید طبعا نتایج بیشتری پیدا می می شود تا تو را به جواب دلخواه برساند. این آن هم کاری است که دیدئو انجام می دهد. ضمن اینکه در این نرم افزار برای دیدن این ویدیوهای مفید نیازی به ابزارهای تغییر آیپی نیز ندارید.

دیدئو برای باز کردن یوتیوب
اپلیکیشن دیدئو

انتقال از سایر برنامه جذاب و جالب و خوب ها به دیدئو برای نمایش کلیپ تصویری

تو می توانید در هر نرم افزار مرورگر اینترنتی دیگری که هستید وقتی نیت و اراده باز کردن لینک یوتیوب را داشتید به جای انتخاب اپلیکشین پیش فرض یوتیوب در گوشی برنامه جذاب و جالب و خوب دیدئو را انتخاب کنید تا از نرم افزار مرورگر اینترنتی به دیدئو منتقل شوید. برای این کار باید به مسیر زیر رفته و همچنین تغییر را اعمال کنید تا دیدئو به عنوان برنامه جذاب و جالب و خوب پیش فرض برای باز شدن لینک یوتیوب به تو پیشنهاد می شود:

Settings –> Apps –> Manage apps –>dideo app –> Set as default –> Go to supported urls –> Always in this app

امکان ارسال بازخورد و همچنین تعامل با تیم دیدئو

دیدئو تمام تلاش خود را می کند تا ویدیوهای مفید و همچنین مطابق با ضوابط کشورمان نمایش داده شوند و همچنین بستری فراهم باشد تا همه بتوانند از آنها بهره بری و استفاده کنند. ولی باید توجه داشت بدون شک در این مسیر کاستی هایی نیز وجود دارد چرا که هوش مصنوعی برنامه جذاب و جالب و خوب خالی از ایراد نیست. تو می توانید در صورتی که ویدیوی نامناسبی در برنامه جذاب و جالب و خوب دیدن کردید از قسمت ارسال بازخورد برای پشتیبانی دیدئو به آنها اطلاع دهید. همچنین برعکس در صورتی که ویدیویی به اشتباه مسدود شده بود درخواست دهید تا از حالت مسدود خارج گردد.

ویژگی های اپلیکیشن

  • باز کردن ویدیو های یوتیوب و همچنین آپارات
  • جستجو در کانال های یوتیوب
  • امکان ارسال بازخورد جهت بهبود برنامه جذاب و جالب و خوب
  • قابلیت به اشتراک گذاری ویدیو ها با دیگران

همچنین بخوانید: بررسی میزان مصرف حجم اینترنت در وبسایت YouTube

تصاویر محیط برنامه جذاب و جالب و خوب دیدئو

دانلود آخرین ورژن و نسخه اندروید:

دانلود مستقیم ورژن و نسخه Dideo v1.3.7

در مورد یوتیوب مطالعه کنید:

تماشای امن ویدیو در یوتیوب با فعالسازی مود ناشناس (Incognito)

جستجو فیلم در یوتیوب با تلگرام

اپلیکیشن دیدئو: نمایش بدون محدودیت یوتیوب در اندروید در تاریخ ۲۵ May 2019 | 3:08 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …