خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Cloud Print 1.42 پرینت ابری گوگل اندروید + آموزش

دانلود Cloud Print 1.42 پرینت ابری گوگل اندروید + آموزش

دانلود Cloud Print 1.42 پرینت ابری گوگل اندروید + آموزش

|دانلود Cloud Print 1.42 پرینت ابری گوگل اندروید + آموزش از پویش سافت

تصاویری در گوشی خود دارید که می خواهید از هر جایی که خواستید آنها را به پرینتری که خودتان تعیین می کنید ارسال کنید. فرقی نمی کند که به خود گوشی دسترسی داشته باشید یا خیر. با وجود سرویس Cloud Print گوگل، از هر دستگاهی که به فضای ابری شخصی تان بروید. عکس(یا هر فایل دیگر) را انتخاب کرده و همچنین به پرینتری که قبلا در برنامه جذاب و جالب و خوب تنظیم کرده اید، می فرستید. به عبارت دیگر همه فایل ها در همه دستگاه ها و همچنین در همه چاپگر های تو از هر جا که باشید، قابل چاپ خواهند بود!

Cloud Print پرینت ابری اندروید

سرویس Cloud Print چگونه کار می کند؟

یک فایل را در گوشی ذخیره کنید سپس آن هم را در فضای ابری خود مثلا دراپ باکس آپلود کنید. حالا با کامپیوتر خود حساب کاربری دراپ باکس را باز کنید و همچنین فایل مورد نظر را به پرینتر خانگی تان بفرستید. این کل عملکرد Cloud Print می باشد. با این تفاوت با پرینت گرفتن های عادی که تو هر کجای دنیا که باشید می توانید این کار را انجام دهید تنها و فقط کافیست پرینتر روی اپ تنظیم شده و همچنین حساب کاربری فضای ابری خود را داخل برنامه جذاب و جالب و خوب وارد کرده باشید.

همچنین بخوانید: دانلود Dropbox 142.2.8 فضای ابری دراپ باکس برای اندروید

چگونه و چطوری پرینتر را در Cloud Print وارد کنیم؟

اول باید مطمئن شوید که در پرینتر تو امکان Cloud Print فعال باشد. برای هر پرینتری در دفترچه راهنما روش فعال کردن این امکان درج شده است. سپس در صورتی که پرینتر قدیمی ای روی کامپیوتر خود از قبل نصب داشتید آنها را حذف کنید.

برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل کروم را روی کامپیوتر خود نصب کنید امکان Cloud Print را در آن هم فعال کنید با این کار کروم مثل سرور برای پرینت ابری عمل می کند و همچنین اسناد را از کامپیوتر به چاپگر ارسال می نماید. در کروم منوی بالا سمت راست را باز کنید و همچنین در Settings به قسمت Advanced Options بروید و همچنین در آنجا Google Cloud Print را پیدا کنید.

حالا در صورتی که در کروم لوگین نکرده باشید پیغامی مبنی بر وارد شدن به حساب کاربری نمایش داده می می شود. بعد از وارد شدن به حساب کاربری دکمه Add printers را خواهید دید. مطمئن شوید گزینه Continue running background apps… فعال باشد تا در زمانی که کروم باز نباشد باز هم سرویس پرینت ابری فعال باشد.

Cloud Print پرینت ابری اندروید

با زدن دکمه Add printers همه پرینتر های در دسترس کامپیوتر تو به Cloud Print اضافه می گردند. ذکر این نقطه ضروری است که این فرآیند را باید تنها و فقط در یک کامپیوتر انجام دهید تا لیست پرینتر ها تکراری و همچنین دوتایی نشان داده نشوند. بعد از اینکه همه پرینتر ها اضافه شدند امکان مدیریت آنها وجود دارد. دکمه های Share و همچنین Owned by me کنار تمام پرینتر ها دیده می می شود. این مرتبط به بهره بری و استفاده شخصی از یک پرینتر یا به اشتراک گذاری آنها با دیگران می می شود.

چگونه و چطوری با Cloud Print پرینت بگیریم؟

بعد از فعال کردن پرینترها در سیستم ابری گوگل، حالا می خواهیم ببینیم چگونه و چطوری می می شود اسناد را با این روش چاپ کرد؟ در صورتی که در گوشی داخل یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب های گوگل باشید ابتدا فایل مورد نظر را باز کنید منوی بالا سمت راست را بزنید و همچنین Print را انتخاب کنید. پرینتر مورد نظر را برگزیده و همچنین مطمئن شوید که چاپگر درستی را انتخاب کرده اید. در نهایت تنظیمات مرتبط به ابعاد و همچنین تعداد چاپ را تعیین کرده و همچنین فایل را چاپ کنید.

Cloud Print پرینت ابری اندروید

ولی باید توجه داشت در صورتی که از برنامه جذاب و جالب و خوب ای غیر از اپ های گوگل بهره بری و استفاده می کنید بستگی به این دارد که از Cloud Print پشتیبانی کنند یا خیر (بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب ها این امکان را دارند) در نهایت در صورتی که نتوانستید از برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر فایل را به Cloud Print بفرستید، فایل خود را داخل گوشی با نرم افزار دیگری که از سرویس پرینت ابری گوگل پشتیبانی می کند، باز کنید.

همینطور یاد بگیرید: آموزش پرینت گرفتن فایل ها از گوشی اندروید

ویژگی های برنامه جذاب و جالب و خوب پرینت ابری گوگل

  • پرینت گرفتن از هر دستگاه اندرویدی پشتیبانی شده با چاپگر متصل به سرویس پرینت ابری گوگل
  • اشتراک گذاری تصاویر و همچنین اسناد از گالری گوشی مستقیما به Cloud Print
  • رصد کردن وضعیت پرینت های در حال اجرا
  • پردازش لینک های دعوت نامه. لینک های دعوت نامه را از ایمیل به Cloud Print می قدرت ارسال کرد.
  • جستجو و همچنین ثبت چاپگر جدید در شبکه محلی

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب Cloud Print

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Cloud Print (بروز رسانی اردیبهشت ۹۸) :

دانلود Cloud Print ورژن و نسخه v1.42

 

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود Cloud Print 1.42 پرینت ابری گوگل اندروید + آموزش در تاریخ ۲۰ May 2019 | 4:28 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …