خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی ۸ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای رمزگذاری پوشه و همچنین فایل در اندروید سال شمسی ۲۰۱۹

معرفی ۸ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای رمزگذاری پوشه و همچنین فایل در اندروید سال شمسی ۲۰۱۹

معرفی ۸ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای رمزگذاری پوشه و همچنین فایل در اندروید سال شمسی ۲۰۱۹

|معرفی ۸ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای رمزگذاری پوشه و همچنین فایل در اندروید سال شمسی ۲۰۱۹ از پویش سافت

در این مقاله اندرویدزوم برنامه جذاب و جالب و خوب هایی به تو معرفی می کنیم که با آنها می توانید روی فولدرها و همچنین فایل های مهم خود رمز بگذارید و همچنین از آنها در برابر سرک کشیدن های کسانی که به هر دلیلی به گوشی تو دسترسی دارند جلوگیری کنید و همچنین هر لحظه نگران این نباشید که مبادا فایل های شخصی تان مورد مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده قرار گیرند.

معرفی ۸ اپ برتر رمزگذاری پوشه در اندروید

۸ نرم افزار برتر اندرویدی در سال شمسی ۲۰۱۹ برای رمزگذاری پوشه در اندروید را در ادامه یک به یک معرفی می کنیم. با کلیک روی لینک مربوطه در هر یک از این نرم افزارها به صفحه دانلود آن هم در گوگل پلی منتقل می شوید ضمن اینکه تمام این نرم افزارها رایگان خواهند بود.

۱٫Folder Lock

همانطور که از نام این نرم افزار پیداست، فولدر لاک یکی از بهترین ابزارها برای حفظ امنیت دستگاه اندرویدی هر شخصی می تواند باشد. مزیت پهناور و بزرگ اپ Folder Lock این است که با آن هم می توانید تقریبا روی هر فولدر و همچنین فایلی شامل عکس، ویدیو، سند متنی، مخاطب و همچنین… رمز بگذارید. رابط کاربری برنامه جذاب و جالب و خوب Folder Lock شفاف و همچنین سازماندهی شده می باشد. همچنین و علاوه بر این امکان انتقال فایل بین کامپیوتر و همچنین گالری گوشی با برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد. بنابراین می قدرت گفت فولدر لاک یکی از بهترین ابزارهای امنیتی حال حاضر است.

8 برنامه جذاب و جالب و خوب برتر رمزگذاری روی پوشه در اندروید

۲٫Vault

یکی دیگر از بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ها برای مخفی کردن عکس، ویدیو، پیامک، تماس های اخیر و همچنین مخاطبان نرم افزار Vault می باشد. نقطه مثبت اپ مذکور تعداد بالای دانلود آن هم در گوگل پلی است که به تا حال گوگل برای دانلود آن هم عددی بالغ بر ۵۰ میلیون را نشان می دهد. همین امیر سبب می می شود که به Vault راحت تر بتوانید اعتماد کنید. نرم افزار از تو درخواست می کند تا فایل های شخصی خود را در برنامه جذاب و جالب و خوب رمزگذاری کنید تا بعدا برای دسترسی به آنها مجددا به خود Vault رفت و آمد و مراجعه نمایید.

8 برنامه جذاب و جالب و خوب برتر رمزگذاری روی پوشه در اندروید

۳٫Smart Hide Calculator

یکی دیگر از نرم افزارها در حوزه محافظت از فایل های شخصی Smart Hide Calculator نام دارد. این برنامه جذاب و جالب و خوب از ابتدا یک ماشین حساب بوده که کم کم ارتقا پیدا کرده و همچنین کاربرد متفاوتی یافته است. با وارد شدن به برنامه جذاب و جالب و خوب امکان گذاشتن رمز روی پوشه های مورد نظر خود را پیدا می کنید. در نگاه اول ممکن است تصور کنید این تنها و فقط یک ماشین حساب ساده است ولی باید توجه داشت با اندکی دقت در می یابید که امکانات بیشتری نیز در آن هم گنجانده شده است. Smart Hide Calculator نیازی به روت ندارد و همچنین بر روی اندروید ۴٫۲ و همچنین بالاتر قابل نصب می باشد.

8 برنامه جذاب و جالب و خوب برتر رمزگذاری روی پوشه در اندروید

همچنین بخوانید: آموزش نمایش فایل ها و همچنین پوشه های مخفی در فایل منیجر اندروید

۴٫FileSafe

برنامه جذاب و جالب و خوب FileSafe آن هم گونه که از اسمش پیداست طراحی شده که فایل ها و همچنین فولدر های تو را امن نگه دارد. نرم افزار به کاربر اجازه می دهد فایل ها و همچنین پوشه های مهم خود را از درون فایل منیجر پیش فرض گوشی مخفی سازد. به جز مخفی کردن می قدرت با این اپ روی فایل ها به صورت متنی یا عددی رمز قرار داد. همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب امکان مرور فایل، برای مدیریت آنها را دارد. به این ترتیب فایل سیف هم یکی از بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ها برای رمزگذاری پوشه و همچنین فایل در اندروید می باشد.

8 برنامه جذاب و جالب و خوب برتر رمزگذاری روی پوشه در اندروید

۵٫Secure Folder

سامسونگ مطابق معمول در این عرصه هم خودی نشان داده و همچنین ابزاری برای محافظت از فایل ها در اندروید منتشر کرده است. از آنجایی که تولیدکننده برنامه جذاب و جالب و خوب سامسونگ می باشد طبیعتا نصب آن هم نیز مختص دستگاه های همین شرکت کره ای است. این اپ در حقیقت در راستای بخشی از سیستم امنیتی Knox سامسونگ برای دستگاه های همین شرکت عرضه شده است. پس در صورتی که یک گوشی سامسونگ دارید برای حفاظت از فایل های تان Secure Folder می تواند انتخاب مناسبی باشد.

8 برنامه جذاب و جالب و خوب برتر رمزگذاری روی پوشه در اندروید

۶٫Calculator Vault

برنامه جذاب و جالب و خوب بعدی از این فهرست Calculator Vault نام دارد این اپ مثل اکثر برنامه جذاب و جالب و خوب های معرفی شده می تواند، فیلم، عکس و همچنین نرم افزار های دیگر را مخفی سازد. البته ظاهر نرم افزار شبیه به یک ماشین حساب بوده که در کنه خود ابزاری امنیتی می باشد. تو ابتدا باید رمز عبور را در صفحه ماشین حساب برنامه جذاب و جالب و خوب وارد کنید تا به قسمت و بخش امنیتی آن هم منتقل شوید.

8 برنامه جذاب و جالب و خوب برتر رمزگذاری روی پوشه در اندروید

در مورد امنیت گوشی مطالعه کنید: ۱۰توصیه برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی تو

۷٫Safe Folder Vault App Lock

نام این برنامه جذاب و جالب و خوب مستقیما بیان می کند که قرار است با آن هم بتوانید روی برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر رمز بگذارید. همچنین و علاوه بر این  امکان رمزگذاری پوشه و همچنین فایل ها هم در آن هم میسر شده است. به این صورت که فایل های حساس و همچنین مهم خود را با برنامه جذاب و جالب و خوب حاضر رمزگذاری کرده و همچنین از آنها محافظت می کنید.

8 برنامه جذاب و جالب و خوب برتر رمزگذاری روی پوشه در اندروید

۸٫File locker

در صورتی که به دنبال ساده ترین نرم افزار برای گذاشتن پسورد روی فایل های مهم خود می گردید File locker برای تو انتخاب مناسبی است. با این نرم افزار روی عکس، فیلم، سند متنی، مخاطب، یادداشت و همچنین صداهای ضبط شده خود به راحتی رمز عبور قرار دهید تا دسترسی به آنها مشروط به وارد کردن پسورد باشد.

8 برنامه جذاب و جالب و خوب برتر رمزگذاری روی پوشه در اندروید

با رمزگذاری گوشی آشنا شوید: چگونه گوشی اندرویدی را encrypt یا رمزگذاری کنیم؟

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی ۸ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای رمزگذاری پوشه و همچنین فایل در اندروید سال شمسی ۲۰۱۹ در تاریخ ۱۹ May 2019 | 4:48 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …