خانه / دانلود نرم افزار اندروید / بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مراقبت کودک اندروید در سال شمسی ۲۰۱۹

بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مراقبت کودک اندروید در سال شمسی ۲۰۱۹

بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مراقبت کودک اندروید در سال شمسی ۲۰۱۹

|بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مراقبت کودک اندروید در سال شمسی ۲۰۱۹ از پویش سافت

زمانی که صحبت از بهره بری و استفاده کودکان از وسایل الکترونیکی می می شود. منطقی این است که به جای تاسف خوردن بعد از رقم خوردن آنچه نباید، امنیت آنها را حفظ کنیم. از آنجایی که نمی قدرت ۲۴ ساعته بالای سر بچه ها بود، اپ های بسیار زیادی ساخته شده اند که کارشان نظارت و همچنین اعمال محدودیت برای بچه و همچنین مراقبت کودک در بهره بری و استفاده از دستگاه های هوشمند امروزی است.

هترین برنامه جذاب و جالب و خوب های کنترل کودکان اندروید 2019

وقتینرم افزار های موبایلی از کودک مراقبت می کنند

این نرم افزار های مراقبت کودک دارای قابلیت هایی مثل ردیابی موقعیت مکانی و همچنین بلاک کردن محتوایی خاص خواهند بود. تا کودک هنگام بهره بری و استفاده از گوشی هوشمند یا تبلت خود از خطرات احتمالی در امان باشد. در این مطلب اندروید زود می خواهیم چند تا از برنامه جذاب و جالب و خوب های رایگان و همچنین غیررایگان از شرکت های معتبر را به تو معرفی کنیم که ارزش وقت گذاشتن و همچنین بهره بری و استفاده کردن را دارند.

نرم افزار Google Family Link

بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های کنترل کودکان اندروید 2019

اپ رایگان گوگل برای مراقبت کودک شاید به مقدار و اندازه اپ های پولی که در ادامه آنها را معرفی خواهیم کرد، اقتدار و قدرت نداشته باشد. ولی باید توجه داشت در نوع خود به خوبی از عهده این مسئولیت برمی آید. با Family Link تو یک حساب کاربری گوگل مخصوص فرزند خود درست می کنید. برای این حساب کاربری سرویس های متنوع و گوناگون و مختلف گوگل را فعال نموده و همچنین مدیریت فعال و همچنین غیرفعال بودن این سرویس ها را خود به عهده می گیرید.

ویژگی هایی که قابل تغییر خواهند بود شامل این موارد می می شود: دادن دسترسی یا منع کردن برنامه جذاب و جالب و خوب ها از دانلود، رصد کردن مدت زمان اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب ها. (یعنی این که فرزند تو در هر برنامه جذاب و جالب و خوب چند دقیقه وقت گذرانده است؟ همچنین امکان گذاشتن محدودیت هر روز خدا در این مورد وجود دارد.) امکان قفل کردن دستگاه از راه دور، برای زمان هایی که مثلا وقت خواب بچه است یا می خواهید او را برای شام صدا کنید.

ضعف این برنامه جذاب و جالب و خوب نداشتن قابلیت ردیابی موقعیت مکانی دستگاه کودک می باشد ضمن اینکه برنامه جذاب و جالب و خوب مذکور تنها و فقط برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده است.

نرم افزار Norton Family Premier

بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های کنترل کودکان اندروید 2019

نورتون که بیشتر برای کاربران کامپیوتر به عنوان یک آنتی ویروس شناخته می می شود. نرم افزاری آنلاین برای حفظ امنیت کودکان تو نیز تولید کرده که Norton Family Premier نام دارد. این اپ رایگان نیست ولی باید توجه داشت می توانید به مدت ۳۰ روز از ورژن و نسخه آزمایشی آن هم بهره بری و استفاده نمایید.

امکانات این نرم افزار شامل این موارد است: بلاک کردن سایت ها، ردگیری تاریخچه نرم افزار مرورگر اینترنتی، ردگیری و همچنین زمانبندی مدت صرف شده در هر برنامه جذاب و جالب و خوب گوشی، محدود کردن اینکه کدام برنامه جذاب و جالب و خوب ها را کودک اجازه داشته باشد باز کند، نظارت بر پیام های متنی، ذخیره ۳۰ روزه موقعیت های مکانی دستگاه و همچنین ردیابی فعال موقعیت دستگاه در لحظه، به اضافه قابلیت قفل کردن درجای دستگاه برای اینکه برای مدتی هم که شده بچه را از دنیای صفر و همچنین یک خارج کرده و همچنین اجازه دهید روی دنیای حقیقی تمرکز کند.

 

نرم افزار Parental Control & Kids GPS: Kaspersky SafeKids

بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های کنترل کودکان اندروید 2019

کسپرسکی دو ورژن و نسخه رایگان و همچنین پولی از برنامه جذاب و جالب و خوب مراقبت از کودک خود منتشر کرده است. ورژن و نسخه رایگان امکان فیلتر کردن محتواهای آنلاین و همچنین همچنین و علاوه بر این مدیریت برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر و همچنین اینکه کودک چه مدت را در هر کدام از آنها سپری کرده است، را دارد.

ورژن و نسخه پولی به قیمت ۱۴٫۹۵ دلار به همراه ورژن و نسخه ای آزمایشی و همچنین جداگانه عرضه شده. این ورژن و نسخه از نرم افزار قابلیت ژئو فنسینگ دارد در ژئو فنسینگ محدوده ای جغرافیایی را تعیین می کنید مثلا از یک سمت منزل و خانه از سمت دیگر مدرسه سپس این ناحیه به عنوان منطقه امن تعریف می می شود هر زمان کودک از منطقه امن خارج می شود یا دوباره وارد آن هم گردد برای تو پیغام هشدار ارسال می می شود. امکان رصد کردن سطح باتری، مکالمات، پیام های متنی و همچنین شبکه های اجتماعی کودک نیز در برنامه جذاب و جالب و خوب مراقبت کودک کسپرسکی وجود دارد. Parental Control & Kids GPS: Kaspersky SafeKids برای اندروید، کامپیوتر و همچنین مک عرضه شده است.

 

برای داشتن کودکی خلاق دانلود کنید: اپلیکیشن Caterpillar Creative Play برای تقویت خلاقیت کودکان

نرم افزار  Net Nanny Parental Control App

بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های کنترل کودکان اندروید 2019

اپ Net Nanny Parental Control App از نرم افزار های مراقبت کودک، مجهز به تکنولوژی Net Nanny برای نظارت بر محتوای اینترنتی برای کودکان است. Net Nanny به این صورت عمل می کند که می توانید به صورت جزئی و همچنین دقیق، تعیین کنید چه سایت هایی باز شوند. چه سایت ها و همچنین محتواهایی مسدود گردند. و همچنین به روش کلی اجازه می دهد که فعالیت آنلاین فرزند تان مانیتور کنید.

قابلیت دیگر این نرم افزار ردیابی موقعیت مکانی به صورت زنده و همچنین دیدن تاریخچه مکان هایی که قبلا به آنها قدم گذاشته، می باشد. همچنین می توانید محدودیت زمانی و همچنین جدول زمانبندی تعیین کنید که بچه در چه ساعت هایی و همچنین از چه برنامه جذاب و جالب و خوب هایی بتواند بهره بری و استفاده کند.

یک دکمه Kill در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد که کار آن هم قطع کردن اتصال اینترنت دستگاه است و همچنین نیز در زمانی که کودک از برنامه جذاب و جالب و خوب های ناشناس بهره بری و استفاده می کند، هشدار می دهد.

این اپ امکان رصد کردن مکالمات و همچنین پیام های متنی را ندارد ولی باید توجه داشت از سوی دیگر، برنامه جذاب و جالب و خوب مراقبت کودک خوبی برای کسانی است که به صورت خاص نگران مصرف اینترنت خواهند بود. ورژن و نسخه پایه این اپ رایگان است و همچنین ورژن و نسخه پولی آن هم هزینه های متغیری بر حسب خرید ماهانه یا سالانه برای کاربر در پی دارد.

 

برای آموزش به کودکان بخوانید: معرفی و همچنین دانلود ۵ اپلیکیشن برتر آموزشی برای کودکان

نرم افزار Qustodio

بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های کنترل کودکان اندروید 2019

این برنامه جذاب و جالب و خوب برای تمام پلتفرم های مک، کامپیوتر اندروید، iOS و همچنین تبلت های آمازون فایر، منتشر شده است. بنابراین در صورتی که نیت و اراده دارید از فرزند خود در چند پلتفرم متنوع و گوناگون و مختلف مراقبت کنید مثلا او هم آیپد اپل داشته باشد هم اسمارت فون اندرویدی و همچنین هم سرفیس ماکروسافت، این امکان وجود دارد که محدودیت هایی که مد نظرتان است در تمام پلتفرم ها یکسان اعمال شوند.

با بهره بری و استفاده از Qustodio می توانید رصد کنید که کودکتان از چه پایگاه های اینترنتی دیدن می کند. ورژن و نسخه اندروید نرم افزار به مراتب قدرتمند تر از سایر ورژن و نسخه هاست. چرا که امکان مدیریت تمام برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین مانیتور کردن پیام های متنی و همچنین مکالمات را دارد.

در مجموع Qustodio برنامه جذاب و جالب و خوب مفیدی است ولی باید توجه داشت در صورتی که بخواهید برای چند دستگاه آن هم را خریداری کنید و همچنین به رصد آنها بپردازید مقداری برای تان گران تمام می می شود.

 

در همین زمینه بخوانید: با Screen Time Parental Control کودکان خود را تحت نظر داشته باشید

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مراقبت کودک اندروید در سال شمسی ۲۰۱۹ در تاریخ ۱۶ May 2019 | 9:00 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …