خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Google Chrome 74.0.3729.157 گوگل کروم برای اندروید

دانلود Google Chrome 74.0.3729.157 گوگل کروم برای اندروید

دانلود Google Chrome 74.0.3729.157 گوگل کروم برای اندروید

|دانلود Google Chrome 74.0.3729.157 گوگل کروم برای اندروید از پویش سافت

زمانی که صحبت از بهره بری و استفاده از نرم افزار مرورگر اینترنتی می می شود، سرعت، امنیت و همچنین طراحی رابط کاربری، برای دسترسی راحت و همچنین سریع تر به تمام امکانات آن هم اهمیت زیادی می یابد. چه بسیارند نرم افزار مرورگر اینترنتی هایی که یا کند خواهند بود یا امنیت کاربر را تامین نمی کنند و همچنین در مورد سایت های غیر مطمئن هیچ هشداری به کاربر نمی دهند.

گاهی منو های نرم افزار مرورگر اینترنتی ها به قدری پیچیده خواهند بود، که تنها و فقط خود سازنده از آنها سر در می آورد! زمانی که قرار باشد یک نرم افزار مرورگر اینترنتی در گوشی تلفن همراه بهره بری و استفاده می شود، اهمیت طراحی رابط کاربری آن هم دوچندان می می شود چرا که ظبعا سایز صفحه نمایش گوشی ها کوچک تر از کامپیوتر های شخصی بوده و همچنین فضا محدود تر است.

برنامه جذاب و جالب و خوب Google Chrome مروگری ایده آل برای گوشی های اندرویدی

شرکت گوگل در طراحی نرم افزار مرورگر اینترنتی Google Chrome برای اندروید فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن تمام این دغدغه ها را کرده است. گوگل کروم اندروید برنامه جذاب و جالب و خوب ای کامل از نظر امکانات یک نرم افزار مرورگر اینترنتی برای گوشی بوده، سرعت بالایی دارد و همچنین حفظ امنیت کاربر در گشت و همچنین گذار در وب را برای خود به عنوان یک اولویت در نظر گرفته است. وقتی از کروم بهره بری و استفاده می کنید امکان ترجمه سایت ها با مترجم گوگل به زبان های متنوع و گوناگون و مختلف شامل فارسی تنها با یک بار لمس دکمه ترجمه امکان پذیر بوده و همچنین کل سایت ها در چشم به هم زدنی ترجمه می شوند.

از دیگر امکانات Google Chrome می قدرت به وب گردی در حالت “ناشناس”، دانلود منجیر قوی داخلی برنامه جذاب و جالب و خوب با امکان توقف و همچنین ادامه دانلود و همچنین درج آدرس در آدرس بار با بهره بری و استفاده از فرمان صوتی و همچنین امکان سینک یا یکپارچه سازی کلیه اطلاعات نرم افزار مرورگر اینترنتی با بقیه دستگاه هایی که روی آنها کروم نصب کرده باشید، اشاره کرد.

همچنین مطالعه کنید: ۱۱ ترفندی که باید در مورد گوگل کروم اندروید بدانید

نرم افزار مرورگر اینترنتی Google Chrome اندروید

ویژگی های برنامه جذاب و جالب و خوب Google Chrome اندروید:

  • وب گردی سریع تر، تایپ کردن کمتر: نتایج جستجو برای هر فرد شخصی سازی می شوند، تا هر با بر اساس آنها پیشنهاد هایی برای سرچ به کاربر نمایش داده شوند به این تریتب کمتر تایپ می کنید و همچنین سریع تر نتیجه دلخواه خود را می یابید.
  • باز کردن سایت ها در حالت ناشناس: با بهره بری و استفاده از حالت ناشناس (Incognito ) در کروم هیچ تاریخچه ای ذخیره نمی می شود. (در همین مورد بخوانید: آموزش حذف حافظه جستجو و همچنین کش نرم افزار مرورگر اینترنتی کروم در اندروید )
  • یکپارچه بودن اطلاعات نرم افزار مرورگر اینترنتی بین تمام دستگاه ها: در صورتی که ایمیل خود را داخل برنامه جذاب و جالب و خوب وارد کنید به راحتی  به تمامی رمز های ذخیره شده، بوکمارک ها و همچنین سایر تنظیماتی که در دیگر دستگاه ها ( مثلا لپ تاپ شخصی) داشته اید، در گوشی هم دسترسی خواهید داشت.
  • دسترسی به سایت های مورد علاقه تنها و فقط با یک کلیک: سایت های خبری و همچنین رسانه های اجتماعی مورد علاقه تو در صفحه اول قرار می گیرند، تا به سرعت بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید. ویژگی “Tap to Search” کروم باعث می می شود همزمان که صفحه دلخواه باز است به جستجوی عبارات در آن هم سایت بپردازید که این قابلیت برای اکثر سایت ها قابل اجراست.
  • تجربه باز کردن امن سایت ها: گوگل کروم قابلیتی دارد که در هنگام باز کردن سایت های مشکوک و همچنین ناامن و همچنین همینطور فایل های مشکوک به مخرب بودن، به تو پیغام هشداری می دهد تا از آسیب های احتمالی آنها در امان باشید.
  • امکان جستجوی صوتی: با صدای خود عبارت مورد نظر را در کروم وارد کنید تا بدون دخالت دست و همچنین البته سریع تر نتیجه مطلوب را پیدا کنید.
  • گوگل ترنسلیت داخلی و همچنین سریع: مترجم گوگل یا گوگل ترنسلیت درون نرم افزار مرورگر اینترنتی کروم به نحوی قرار گرفته که تنها با یک کلیک هر سایتی را می قدرت به روش کامل و همچنین به سرعت از زبانی به زبان دیگر ترجمه کرد.
  • صرفه جویی در مصرف داده: امکان Chrome’s Data Saver مروگر Google Chrome سبب می گردد تا متون، عکس ها و همچنین ویدیو ها تا ۶۰ قسمت و بخش سبک تر از حجم اصلی خود بر روی گوشی بارگیری و همچنین نمایش داده شوند. ولی باید توجه داشت کیفیت کماکان حفظ شده و همچنین مزیت آن هم این است که مصرف داده تو به شدت کاهش می باید.
  • پیشنهادات شخصی سازی شده هوشمند: وقتی در این نرم افزار مرورگر اینترنتی زبانه جدیدی را باز می کنید، گوگل بر اساس جستجوی های قبلی تان پیشنهاداتی به تو می دهد که خروجی این الگوریتم هوشمند گوگل تنها و فقط مخصوص شماست و همچنین با بقیه متغایر و متفاوت است.

در مورد کروم خواندن این مطلب نیز مفید است: آموزش بلاک پاپ آپ و همچنین ریدایرکت به صفحات در نرم افزار مرورگر اینترنتی کروم

تصاویر  محبط برنامه جذاب و جالب و خوب Google Chrome اندروید:

دانلود نرم افزار مرورگر اینترنتی Google Chrome برای اندروید ( بروز رسانی ۲۵ اردیبهشت ۹۸ ) :

دانلود Google Chrome ورژن و نسخه v74.0.3729.157

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود Google Chrome 74.0.3729.157 گوگل کروم برای اندروید در تاریخ ۱۵ May 2019 | 11:30 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …