خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Shadow Fight 2 Special Edition 1.0.2 بازی نبرد سایه

دانلود Shadow Fight 2 Special Edition 1.0.2 بازی نبرد سایه

دانلود Shadow Fight 2 Special Edition 1.0.2 بازی نبرد سایه

|دانلود Shadow Fight 2 Special Edition 1.0.2 بازی نبرد سایه از پویش سافت

بازی Shadow Fight 2 یکی از بازی های جذاب و جالب و همچنین محبوب اندرویدی در سبک اکشن می باشد که با دارا بودن داستانی جذاب و جالب و همچنین گیم پلی هیجان انگیز ، آمار خیره کننده ای در تعداد دانلود در پلی استور از خود بجا گذاشته است و همچنین بیش از ۱۰۰ میلیون بار در این سایت دانلود گردیده است. به تازگی ورژن و نسخه special این بازی با نام Shadow Fight 2 Special Edition عرضه گردیده است که نسبت به ورژن و نسخه ی اصلی دارای خط داستانی بیشتری می باشد و همچنین همچنین تبلیغات اضافی از بازی حذف گردیده اند.

بازی Shadow Fight 2 Special Edition اندروید

Shadow Fight 2 Special Edition :داستان در سایه نبرد در زیر نور خورشید

ورژن و نسخه ی اصلی این بازی اکشن به روش رایگان عرضه گردیده بود ولی این ورژن و نسخه با توجه به دارا بودن ویژگی های جدید دارای قیمتی معادل ۴٫۹۹ دلار در پلی استور می باشد. همانطور که اشاره کردیم بازی دارای قسمت و بخش داستانی جدیدی نیز می باشد که مرتبط به سرگذشت استاد تو می باشذ و همچنین بایستی در قالب او بازی کنید و همچنین به سرگذشت او پی ببرید. زمانی که در قالب استاد خود در بازی هستید وی در مورد خاطرات و همچنین دشمنانش با تو سخن می گوید ، همچنین و علاوه بر این قسمت و بخش داستانی مرتبط به استاد از نظیر محیطی دارای تنوع خوبی می باشد.

نبرد با تایتان برای خاتمه دادن به ترور های او

با تایتان رودررو شوید تا کشتن و قتل عام دیگران توسط او پایان یابد. از دروازه های سایه ای عبور کنید و همچنین به دنیای به یاد ماندنی نبرد ها و همچنین قهرمانان شجاع قدم بگذارید. این سرزمین منتظر یک ماجزاجوی خطرپذیر خواهند بود تا بیاید و همچنین آنها را از شر مهاجمان بدذات رها کند.

سبک بازی Shadow Fight 2 Special Edition

این بازی ترکیب جالبی از دو سبک مبارزه ای و همچنین RPG می باشد. در طول بازی جنگ افزار هایی از نوع سلاح های سنگین در اختیار داریدو تجربه و مهارت بالا ها و همچنین حرکات قهرمان بازی نیز با انواع و همچنین اقسام آپگرید ها قابل ارتقا خواهند بود.

برای مبارزه خوب در Shadow Fight 2 Special Edition سلاح خوب هم مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است!

شخصی سازی و همچنین آپگرید کردن سلاح ها نیز دارای جذابیت بخصوصی می باشد و همچنین بایستی توجه داشته باشید در صورتی که می خواهید در مبارزات بازی (هر کدام از منطقه ها و مناطق دارای مبارزات با سختی متفاوتی خواهند بود) موفق شوید بایستی سلاح های جدیدی را طول بازی در اختیار بگیرید و همچنین آن هم ها را تا آخرین سطح ممکن آپگرید نمایید.

در کنار سلاح های خود بایستی به Perk ها نیز توجه ویژه ای داشته باشید زیرا با بهره بری و استفاده از آن هم ها می توانید فنون رزمی جدیدی را دریافت نمایید ، بعبارت بهتر می قدرت گفتن با بالا بردن سطح خود در بازی می توانید استایل مبارز خود را آن هم روش که می خواهید شکل دهید. سازندگان در طراحی محیط ها و همچنین گرافیک بازی بسیار خوب عمل کرده اند و همچنین می قدرت گرافیک بازی را از نقاط نیرو آن هم به شمار آورد که جذابیت بازی را بیش از پیش کرده است.

ویژگی های بازی Shadow Fight 2 Special Edition

  • بدون تبلیغات
  • بدون انرژی: در بعضی از بازی ها بعد از مقداری بازی کردن انرژی گیمر تمام می می شود و همچنین مدتی از بازی کردن منع می می شود. ولی باید توجه داشت در این بازی خوشبختانه خبری از انرژی نیست و همچنین آزادانه و همچنین پیوسته می توانید بازی کنید.
  • کشف داستان قبل شخصیت سنسی
  • تنوع بالای سلاح ها در بازی
  • نبرد در ۷ سرزمین متنوع و گوناگون و مختلف
  • کنترل آسان بازی متناسب با صفحه لمسی
  • گرافیک زیبا و همچنین طراحی ظاهری منحصر به فرد

تصاویر بازی Shadow Fight 2 Special Edition :

دانلود Shadow Fight 2 Special Edition ( بروز رسانی اردیبهشت ۹۸ ) :

دانلود Shadow Fight 2 Special Edition ورژن و نسخه اصلی v1.0.2

دانلود Shadow Fight 2 Special Edition ورژن و نسخه مود شده v1.0.2

ورژن و نسخه های دیگر بازی نبرد سایه را هم امتحان کنید:

دانلود Shadow Battle بازی مبارزه ای نبرد سایه ها

دانلود بازی اکشن Shadow Fight 3 v1.10.1 + دیتا

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود Shadow Fight 2 Special Edition 1.0.2 بازی نبرد سایه در تاریخ ۱۳ May 2019 | 2:05 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …