خانه / دانلود نرم افزار اندروید / پنج دیکشنری انگلیسی به فارسی برتر برای اندروید

پنج دیکشنری انگلیسی به فارسی برتر برای اندروید

پنج دیکشنری انگلیسی به فارسی برتر برای اندروید

|پنج دیکشنری انگلیسی به فارسی برتر برای اندروید از پویش سافت

انگلیسی مهمترین زبان دنیاست و همچنین تقریباً برای برقراری ارتباط با هر انسانی روی این کره خاکی لازمه. بار ها اتفاق افتاده که با کلمه جدید انگلیسی روبرو میشید و همچنین نمیدونید چه معنایی داره، تو این مقاله میخوام پنج تا از بهترین دیکشنری ها از انگلیسی به فارسی رو بهتون معرفی کنم تا با نصبش توی اسمارت فونتون مشکلی از لحاظ فهم کلمات و همچنین جملات انگلیسی نداشته باشید.

۱- Dict Box

Dict Box Persian
Dict Box Persian

اپلیکیشن Dict Box یک دیکشنری خیلی ساده و همچنین عالیه. این ورژن و نسخه از Dict Box تنها و فقط زبان های انگلیسی و همچنین فارسی رو ترجمه میکنه. اپ های دیگه ای از این توسعه دهنده منتشر شده که زبان های دیگه رو هم پوشش میده ولی این یکی تنها و فقط دو تا زبان رو پشتیبانی میکنه. این اپ عالی شامل ویژگی هایی مثل پشتیبانی کامل آفلاین، پیشنهاد کلمه، تلفظ متن، عکس و همچنین … میشه. حتی با اپ های دیگه مثل نرم افزار مرورگر اینترنتی هم کار میکنه. این اپ یه چیز ساده و همچنین خوب و همچنین سبک برا کساییه که دنبال یه چیز اساسی میگردن. این اپ به حالت فریمیومه، یعنی ورژن و نسخه رایگان شامل تبلیغاته و همچنین کاربر میتونه با پرداخت ۶٫۵ دلار این تبلیغات رو حذف کنه.

برای دانلود آخرین ورژن و نسخه از اپلیکیشن Dict Box هم میتونید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Dict Box

۲- Google Translate

Google Translate
Google Translate

گوگل ترنزلیت رو تقریباً همه میشناسن و همچنین میتونه بهترین انتخاب ممکن باشه. این برنامه جذاب و جالب و خوب به صورت آنلاین بیشتر از ۱۰۰ زبان رو ترجمه میکنه و همچنین به صورت آفلاین هم از ۵۰ تا زبان پشتیبانی میکنه. این اپلیکیشن از ترجمه همزمان هم پشتیبانی میکنه و همچنین یه حالت دوربین هم برای ترجمه نشانه ها و همچنین منو ها داره. این دیکشنری هم برای ترجمه عبارت و همچنین هم کلمه به کار میره. حتی میشه تو این برنامه جذاب و جالب و خوب دستخط خودتون رو هم بهتر کنین. بهره بری و استفاده از این اپ کاملاً رایگانه و همچنین به درد هر کسی میخوره.

برای دانلود آخرین ورژن و نسخه از اپلیکیشن Google Translate هم میتونید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Google Translate

۳- Persian Dictionary

Persian Dictionary
Persian Dictionary

اپلیکیشن Persian Dictionary در واقع یه دیکشنری مترجمه که برای زبان های انگلیسی و همچنین فارسی کاربرد داره. کار کردن با رابط کاربریش خیلی راحته و همچنین زیبایی چندانی هم نداره. بعضی از ویژگی های این اپ شامل پشتیبانی آفلاین، جستجو تو وب، پیشنهاد خودکار، تلفظ کلمات، مترادف و همچنین متضاد، چند تا بازی با کلمات و همچنین بک آپ و همچنین بازگردانی اطلاعات میشه. این اپ هم یه انتخاب دیگه برای ترجمه بین دو زبون انگلیسی و همچنین فارسیه که حجم کمی هم داره. این اپ کاملاً رایگانه ولی برای درآمدزایی توسعه دهندگانش از تبلیغات بهره بری و استفاده میکنه.

برای دانلود آخرین ورژن و نسخه از اپلیکیشن Persian Dictionary هم میتونید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Persian Dictionary

۴- Persian-English Translator

Persian-English Translator
Persian-English Translator

Persian-English Translator یه اپ ساده و همچنین سبک برای ترجمه جمله و همچنین کلمه است. راستشو بخواین Google Translate اقتدار و قدرت خیلی بیشتری داره، ولی این اپ برای کاربرایی که میخوان یه مترجم سبک داشته باشن، مناسبه. این اپ میتونه جملات و همچنین کلمات رو بین زبان انگلیسی و همچنین فارسی ترجمه کنه، با صدا هم کار میکنه و همچنین تاریخچه ترجمه هم داره. کار کردن با این اپ خیلی ساده ست و همچنین طراحی زیبایی هم داره. این اپ کاملاً رایگانه و همچنین امکان پرداخت درون برنامه جذاب و جالب و خوب ای نداره. پس تنها راه کسب در آمد برای سازندگانش تبلیغاته که زیاد دست و همچنین پا گیر نیست.

برای دانلود آخرین ورژن و نسخه از اپلیکیشن Persian-English Translator میتونید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Persian-English Translator

۵- IntelliDict

IntelliDict
IntelliDict

یکی از قوی ترین اپلیکیشن های دیکشنری ایرانی IntelliDict یا دیکشنری هوشمنده که امکانات و همچنین ویژگی های دوست داشتنی و جذاب زیادی داره. این اپلیکیشن ۲۰ مگابایتی تنها و فقط برای ترجمه کلمات انگلیسی به فارسی و همچنین بالعکسه که البته برای بهره بری و استفاده از دیکشنری باید فایل های داخلش رو دانلود کنید. این دیکشنری میتونه کلمات تخصصی رشته های متنوع و گوناگون و مختلف رو هم ترجمه کنه و همچنین تقریباً میشه گفت برای هر کلمه انگلیسی حداقل یه توضیح و همچنین مثال داره. این اپ هم به صورت فریمیومه که ورژن و نسخه پولی امکانات و همچنین ویژگی های جالبی مثل نرم افزار مرورگر اینترنتی هوشمند، لایتنر و همچنین ترجمه متن با بهره بری و استفاده از سرویس ترجمه متن گوگل و همچنین مایکروسافت داره. یه قسمت و بخش معرفی کلمه ها و همچنین عبارت و همچنین ضرب المثل های جدید هم داره که میتونه تو پهناور و بزرگ تر کردن دایره لغاتتون خیلی مفید باشه. حتماً توصیه میکنم این اپ رو دانلود و همچنین خریداری کنید تا کاملاً از یه مترجم قوی بی نیاز بشین.

برای دانلود آخرین ورژن و نسخه از اپلیکیشن IntelliDict میتونید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم IntelliDict

موارد بالا مجموعه ای از مترجم ها و همچنین دیکشنری هایی بود که دانلودشون میتونه کمک زیادی تو یادگیری زبان انگلیسی و همچنین فهم کلمات جدید بکنه. بعضی از این اپ حجم زیادی ندارن و همچنین بعضی دیگه آفلاین هستن، بعضی ها رایگان هستن و همچنین بعضی دیگه برای ارائه امکانات کاملشون نیاز به پول دارن. هر کدوم از این دیکشنری ها میتونن برای عده خاصی مناسب باشن ولی توصیه من Google Traslate و همچنین IntelliDict هست. اگه تو هم دیکشنری جدیدی تو گوشیتون دارین، میتونین تو قسمت و بخش نظرات به بقیه معرفی کنین.

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

پنج دیکشنری انگلیسی به فارسی برتر برای اندروید در تاریخ ۱۲ May 2019 | 4:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …