خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Gmail 2019.04.14.246198419 جیمیل گوگل برای اندروید

دانلود Gmail 2019.04.14.246198419 جیمیل گوگل برای اندروید

دانلود Gmail 2019.04.14.246198419 جیمیل گوگل برای اندروید

|دانلود Gmail 2019.04.14.246198419 جیمیل گوگل برای اندروید از پویش سافت

حدود ۱۵ سال شمسی از رونمایی از سرویس پست الکترونیکی شرکت گوگل یعنی Gmail می گذرد. در طول همه این سال شمسی ها جیمیل همیشه بروزرسانی شده و همچنین قابلیت های جدیدی پیدا کرده است. دیگر خبری از آن هم شکل ابتدایی و همچنین ساده این خدمت نیست. دیگر مثل قبل حتما مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست با کامپیوتر از ایمیل های جدید خود مطلع شوید. امروزه در دنیای ارتباطات، وقتی می خواهید از ایمیل های جدید خود خبر شوید سرعت حرف اول را می زند. داشتن یک نرم افزار خوب برای دریافت ایمیل ها در گوشی تلفن همراه خیال تو را از این بابت راحت می کند.

Gmail سرویس رایگان گوگل برای دسترسی به همه ایمیل ها

برنامه جذاب و جالب و خوب جیمیل به صورت رایگان عرضه شده. گوگل تو را محدود به بهره بری و استفاده اجباری تنها و فقط از سرویس ایمیل خودش نمی کند. این برنامه جذاب و جالب و خوب با سرویس ابری گوگل هم برای ضمیمه کردن فایل ها در ایمیل ها به راحتی در دسترس قرار دارد. نرم افزار موبایلی Gmail برنامه جذاب و جالب و خوب ای سریع و همچنین در عین حال ساده است که هم در زمان تو صرفه جویی می کند و همچنین هم مکانی امن برای نگه داری از پیام های صندوقچه ایمیل شماست. با داشتن جیمیل می توانید از آخرین ایمیل ها در نوتیفیکیشن گوشی به سرعت با خبر شوید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ دهید.

دانلود Gmail جیمیل اندروید

طراحی ظاهری جیمیل

جیمیل در مقاطعی برنامه جذاب و جالب و خوب ای رنگارنگ و همچنین در مقاطع دیگری با رنگ های جدی تیره یا سفید و همچنین آبی بوده است. ولی باید توجه داشت در حال حاضر ظاهری بسیار ساده پیدا کرده که رنگ ها در آن هم کمترین نقش را دارند. شاید هدف گوگل از این سادگی طراحی این باشد که کمتر چشم مخاطب از رنگ ها و همچنین شلوغی برنامه جذاب و جالب و خوب خسته می شود و همچنین راحت تر بتواند پیام دریافتی خود را مطالعه کرده یا ایمیلی جدید و تو و تازه برای دیگران نوشته و همچنین ارسال نماید. بنابراین نمی قدرت گفت این طراحی بد است یا خوب. بسته به سلیقه کاربر نظرات می تواند متغایر و متفاوت باشد. آنچه اهمیت دارد این است که جیمیل با همه سادگی در طراحی رابط کاربری اش عملکرد بسیار خوبی دارد و همچنین این امر موجب می می شود به بقیه چیزها توجه چندانی نداشته باشیم.

در مورد جیمیل یاد بگیرید: آموزش فعال کردن حالت محرمانه Gmail در اندروید – Gmail Confidential

ویژگی های جیمیل

  • صندوق دریافتی ایمیل سازماندهی شده: ایمیل های دریافتی در صندوق Inbox دسته بندی شده اند. پیام های مرتبط به شبکه های اجتماعی و همچنین تبلیغاتی در یک دسته و همچنین پیام شخصی از دوست و همچنین آشنا در دسته ای دیگر قرار می گیرند.
  • هرزنامه کمتر: سرویس جیمیل به صورت خودکار ایمیل های اسپم را بلاک کرده و همچنین به پوشه مربوطه می فرستد تا از شر این هرزنامه های مزاحم در امان باشید.
  • ۱۵ گیگابایت فضای رایگان: با داشتن این حجم از فضا در جیمیل دیگر نگران کمبود جا برای نگه داری از ایمیل های خود نخواهید بود.
  • امکان اضافه کردن چند حساب کاربری به صورت همزمان: نه تنها و فقط اکانت های Gmail که به ایمیل های دیگر تان از سایر سرویس های ایمیل مثل یاهو و همچنین اوتلوک هم با همین یک برنامه جذاب و جالب و خوب همزمان می توانید دسترسی داشته باشید.

تصاویر Gmail اندروید

دانلود بازی Gmail (بروز رسانی اردیبهشت ۹۸) :

دانلود Gmail ورژن و نسخه v2019.04.14.246198419

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود Gmail 2019.04.14.246198419 جیمیل گوگل برای اندروید در تاریخ ۱۲ May 2019 | 5:18 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …