خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Dropbox 140.2.6 فضای ابری دراپ باکس برای اندروید

دانلود Dropbox 140.2.6 فضای ابری دراپ باکس برای اندروید

دانلود Dropbox 140.2.6 فضای ابری دراپ باکس برای اندروید

|دانلود Dropbox 140.2.6 فضای ابری دراپ باکس برای اندروید از پویش سافت

نگه داری از فایل های شخصی به دغدغه همیشگی اشخاص در زندگی دیجیتالی امروز تبدیل شده است. بهره بری و استفاده از هارد های اکسترنال و همچنین فلش مموری ها برای پیشتیبان گیری از فایل ها گزینه مناسبی است ولی باید توجه داشت همیشه احتمال گم شدن، سوختن و همچنین آسیب دیدن این حافظه های جانبی وجود دارد. کافیست یک فایل آلوده به فلش تو وارد شده، و همچنین باعث می شود کل اطلاعات پاک شوند. آن هم زمان به این فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنید که ای کاش بکاپ دیگری از فایل های خود تهیه کرده بودید تا در چنین وضعیتی به سراغ آنها بروید.

فضاهای ابری مثل Dropbox عملکردی مشابه آن هم فلش مموری و همچنین هارد های شخصی دارند. به این صورت که تو یکبار فایل ها را روی سرور های آنها آپلود می کنید و همچنین در عوض همیشه به آنها دسترسی دارید. با این تفاوت که شرکت های سرویس ها و خدمات دهنده آنها، نگه داری از فایل های تو را تضمین می کنند. و همچنین با پشتیبان گیری های منظم و همچنین دقیق مانع از آسیب دیدن فایل های مشتریان خود می شوند.

برنامه جذاب و جالب و خوب DropBox اندروید

دریافت فضای رایگان در شروع بهره بری و استفاده از Dropbox

دراپ باکس یکی از مشهورترین، سرویس های نگه داری فایل در فضای ابری است که در شروع بهره بری و استفاده از سرویس ها و خدمات این نرم افزار هم اکنون ۲ گیگابایت فضای رایگان در اختیار تو قرار می دهد. تا بتوانید فایل های خود را به راحتی روی آن هم آپلود کنید. و همچنین خیال تان از بابت امن بودن محل نگه داری از فایل ها راحت باشد. البته این سرویس قابل ارتقا به فضاهای بالاتر نیز هست که طبعا برای بهره بری و استفاده از آنها مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است هزینه پرداخت نمایید.

دسترسی آنلاین و همچنین آفلاین به فایل ها در Dropbox

مزیت بهره بری و استفاده از دراپ باکس این است که تو در گوشی خود هر جایی که باشید و همچنین در هر زمانی به فایل های خود نیاز داشته باشید، دسترسی دارید. رابط کاربری شفاف و همچنین ساده است به روش پیش فرض فایل ها و همچنین پوشه ها در فولدر اصلی Dropbox نمایش داده می می شود. هر وقت اتصال به اینترنت گوشی برقرار باشد. به آسانی فایل های مورد نیاز را در سرشاخه های متنوع و گوناگون و مختلف، می توانید جستجو کنید.همچنین امکان دیدن همه عکس های آپلود شده در فضای ابری وجود دارد که این به خصوص در زمان به اشتراک گذاشتن تصاویر، مفید است.

برنامه جذاب و جالب و خوب دراپ باکس امکان ذخیره فایل های انتخاب شده را نیز دارد. برای سیو کردن یک فایل تنها و فقط کافیست روی دکمه فلش به سمت پایین که کنار آن هم نمایش داده می می شود کلیک کنید، تا دانلود آغاز می شود. همچنین در بالا سمت راست برنامه جذاب و جالب و خوب گزینه هایی وجود دارد که یکی از آنها دسترسی آفلاین (Available Offline) می باشد. کلیک روی این دکمه یک ورژن و نسخه از فایل را روی گوشی تو ذخیره می سازد.

در همین زمینه بخوانید: بکاپ گرفتن از پیامک و همچنین لیست تماس در گوگل درایو و همچنین دراپ باکس

امکانات دراپ باکس

وقتی یک سند، عکس یا فیلم را از طریق گوشی به دراپ باکس اضافه می کنید، قابلیت های خوبی در اختیار تو قرار می گیرد. می توانید یک سند متنی مستقیما از داخل گوشی ایجاد کنید بدون اینکه نیاز به برنامه جذاب و جالب و خوب دیگری باشد. ضمن این که امکان اسکن مستقیم فایل از داخل برنامه جذاب و جالب و خوب هم وجود دارد.

امکانات به اشتراک گذاری داخلی نرم افزار به تو اجازه می دهد که هر پوشه ای از اسناد خود را با اشخاص دیگر به اشتراک بگذارید. برای اشتراک گذاری در لحظه می توانید لینک دسترسی سریع به پوشه مورد نظر را از منو دریافت کنید و همچنین آن هم را به دیگران بدهید.

ویژگی های نرم افزار Dropbox

  • کار کردن روی فایل ها به صورت مشترک در پوشه های به اشتراک گذاشته شده
  • تبدیل رسید ها، نوشته های روی وایت بورد و همچنین یادداشت ها با اسکنر اسناد به PDF.
  • امکان ارسال نظر و همچنین بازخورد روی فایل به اشتراک گذاشته شده در یک تیم.
  • سینک، به اشتراک گذاری و همچنین ویرایش اسناد ورد، اکسل و همچنین پاورپوینت

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب Dropbox

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Dropbox اندروید (بروز رسانی اردیبهشت ۹۸) :

دانلود Dropbox ورژن و نسخه v140.2.6

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود Dropbox 140.2.6 فضای ابری دراپ باکس برای اندروید در تاریخ ۷ May 2019 | 4:29 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …