خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft PowerPoint 16.0.11601.20074 پاورپوینت اندروید

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft PowerPoint 16.0.11601.20074 پاورپوینت اندروید

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft PowerPoint 16.0.11601.20074 پاورپوینت اندروید

|دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft PowerPoint 16.0.11601.20074 پاورپوینت اندروید از پویش سافت

یک دانشجوی خوش ذوق سعی می کند تا بهترین اثر را از خودش در مقابل استاد به جای بگذارد. برای ارائه تحقیق خود به کلاس درس و همچنین اینکه بتواند مفهوم موضوع تحقیق خود را بهتر به مخاطبش منتقل کند، بیشترین تلاش را می کند تا چیزی از قلم نیفتد و همچنین همه چیز دقیق و همچنین درست باشد. در چنین شرایطی بهترین گزینه برای نحوه ارائه این تحقیق طوری که هم کل کلاس تحت تاثیر قرار گیرد و همچنین هم برای استاد قابل قبول باشد چیست؟

احتمالا پاسخ می دهید ارائه تحقیق با یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب های ارائه مطلب، ولی باید توجه داشت کدام برنامه جذاب و جالب و خوب می تواند برای این دانشجو آبروداری کند تا زحماتش بر باد نرود؟ حتما اولین برنامه جذاب و جالب و خوب ای که به ذهن هر کسی می رسد محصول قدیمی شرکت ماکروسافت از سری آفیس آن هم یعنی PowerPoint می باشد. پاورپوینت آن هم چیزی است که برای یک پرزنت عالی مورد نیاز است.

حالا سازنده کار را آسان تر کرده و همچنین با ارائه ورژن و نسخه موبایل پاورپوینت، برای ارائه مطلب مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست حتما یک لپ تاپ سنگین همراه فرد باشد. تنها و فقط کافیست فایل پرزنت از روی گوشی بر روی صفحه پروژکتور، پخش می شود.

برنامه جذاب و جالب و خوب پاورپوینت اندروید

برنامه جذاب و جالب و خوب PowerPoint اندروید بهترین گزینه برای ارائه مطلب در جلسات

پاورپوینت برنامه جذاب و جالب و خوب ای برای ساخت ارائه مطلب به وسیله اسلاید است که امروزه هر شرکتی برای جلسات خود از آن هم بهره بری و استفاده می کند. اسلاید ها می توانند شامل متن، عکس، ویدیو و همچنین… باشند. PowerPoint به واقع در طول دو دهه اخیر، به سرآمد این نوع نرم افزار ها، برای پرزنت کردن رویداد ها تبدیل شده است. ابزار های اساسی برای ساخت اسلاید ها نظیر ابزار ویرایش متن، در برنامه جذاب و جالب و خوب گنجانده شده و همچنین تنظیمات مرتبط به عکس و همچنین فیلم را هم به آسانی می قدرت انجام داد.

آن هم افکت های تصویری که برای انتقال از اسلایدی به اسلاید دیگر در ورژن و نسخه کامپیوتر دسترسی به آنها وجود داشت در ورژن و نسخه اندروید پاورپوینت نیز موجود خواهند بود. همچنین و علاوه بر این قالب هایی در برنامه جذاب و جالب و خوب تعبیه شده که بتوان از آنها برای ساخت پرزنت های جدید بهره بری و استفاده کرد. اسلاید ها را هم به سادگی با گرفتن و همچنین رها کردن (درگ و همچنین دراپ) می قدرت جا به جا کرد.

نگاهی به برخی امکانات منوهای PowerPoint اندروید

در حالت اسلایدشو کاربر قادر است تا در حین اجرای پرزنت برای دیگران، قسمت هایی را که مایل است هایلایت کند و همچنین با ابزار جوهر روی قسمت و بخش خاصی از اسلاید ها که می خواهد حین نمایش مورد تاکید و همچنین توجه قرار گیرد، خط بکشد. برنامه جذاب و جالب و خوب PowerPoint اندروید این امکان را دارد که کاربر از روی گوشی یا تبلت خود ارائه مطلب را روی یک نمایشگر پهناور و بزرگ تر، پرزنت نمایید.

بهره بری و استفاده از پاورپوینت موبایل کار دشواری نیست ولی طبعا نمی قدرت انتظار داشت دقیقا آن هم کارآیی که در کامپیوتر از پاورپویت گرفته می می شود، روی صفحه کوچک گوشی هم به آن هم کیفیت از آن هم خروجی ایجاد کرد. پیش نمایش انیمیشین ها به صورت خودکار بارگیری می شوند. منوهای طبقاتی برنامه جذاب و جالب و خوب شامل قالب هایی خواهند بود که می قدرت از آنها در اسلاید ها بهره بری و استفاده کرد. بسته به اینکه کدام قسمت از صفحه را در حالت انتخاب قرار داده باشید عملکرد منوها تغییر می کند. همچنین منو هایی به شکل پاپ آپ وجود دارد که به محض اینکه کاربر یک “باکس نوشته” را هایلایت کند، فعال شده و همچنین نوار ابزار تغییر فرمت متنی در آن هم قابل دسترسی قرار می گیرد.

ویژگی های برنامه جذاب و جالب و خوب PowerPoint

  • ارائه مطلب قدرتمند: کار روی پرزنت خود را در دستگاه های دیگر شروع کنید روی گوشی ادامه داده و همچنین در نهایت آن هم را برای دیگران ارسال کنید.
  • ساخت و همچنین به اشتراک گذاری: اسلاید های زیبایی را با کمک قالب های موجود در برنامه جذاب و جالب و خوب بسازید و همچنین با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
  • همراه همیشگی: تنها با یک کلیک فایل اسلاید شو را با دیگران به اشتراک بگذارید، تا از آنها یازخورد بگیرید. در برنامه جذاب و جالب و خوب دسترسی به دیگران بدهید تا مشخص کنید در یک پروژه گروهی چه کسی چه تغییری در روند کار ایجاد کرده است.

تصاویر محیط PowerPoint اندروید

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • ۱ گیگابایت رم
  • هر دستگاه اندرویدی با پردازنده ARM یا اینتل x86
  • گوشی هایی که اندروید لالیپاپ و همچنین کیت کت داشته باشند تا پایان ژوئن ۲۰۱۹ توسط این برنامه جذاب و جالب و خوب پشتیبانی می شوند.

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب ماکروسافت پاورپوینت اندروید (بروز رسانی اردیبهشت ۹۸) :

دانلود Microsoft PowerPoint ورژن و نسخه v16.0.11601.20074

ابزار های دیگر ماکروسافت آفیس:

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Excel اکسل برای اندروید

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Word v16.0.11601.20074 ورد برای اندروید

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft PowerPoint 16.0.11601.20074 پاورپوینت اندروید در تاریخ ۶ May 2019 | 4:48 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …