خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Google Translate v5.28.0 مترجم گوگل اندروید

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Google Translate v5.28.0 مترجم گوگل اندروید

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Google Translate v5.28.0 مترجم گوگل اندروید

|دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Google Translate v5.28.0 مترجم گوگل اندروید از پویش سافت

عبارتی را در گوگل جستجو کرده اید، در صفحات فارسی به نتیجه مطلوب نرسیده اید، سعی می کنید تا جواب سوال خود را از سایت های غیر فارسی پیدا کنید. ولی باید توجه داشت به زبان های دیگر آشنایی ندارید. از قضا برای جستجوی تو نتایج بسیاری نیز به زبان انگلیسی نمایش داده می می شود. در چنین وضعیتی که نه زمان کافی برای یادگیری زبان وجود دارد و همچنین نه شخصی که توانایی ترجمه سایت مربوطه را دارد، در دسترس باشد. راهکار چیست؟

برنامه جذاب و جالب و خوب Google Translate اندروید

برنامه جذاب و جالب و خوب Google Translate برای ترجمه یکجای همه سایت ها

برای ترجمه کردن سایت ها به زبان های متنوع و گوناگون و مختلف سال شمسی هاست مترجم گوگل به نام Google Translate گوشه ذهن همه کاربران اینترنت قرار گرفته تا هر جا زبان سایتی را متوجه نمی شدند، به راحتی و همچنین با چند کلیک ساده کل سایت را یکجا ترجمه کرده، تا بتوانند از محتوای آن هم بهره بری و استفاده کنند. برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل ترنسلیت ولی باید توجه داشت کار را از این هم آسان تر کرده و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ای مجزا برای ترجمه کلمات و همچنین سایت ها در گوشی اندروید، عرضه کرده است.

هر چند در ترجمه به فارسی هنوز Google Translate جای بهتر شدن دارد، ولی باید توجه داشت روندی که در طول سالیان اخیر توسط شرکت گوگل در ارائه بروزرسانی گوگل ترنسلیت در زبان های متنوع و گوناگون و مختلف طی کرده است. این امیدواری را به کاربران ایرانی خود می دهد که این ابزار ترجمه آنلاین، ترجمه به فارسی سایت ها را نیز هر روز بهتر از قبل انجام دهد.

یکی از قابلیت های جذاب و جالب برنامه جذاب و جالب و خوب مترجم گوگل، امکان Tap To Translate هست. این امکان به این صورت عمل می کند که تو به برنامه جذاب و جالب و خوب مجوز مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را می دهید تا در بقیه برنامه جذاب و جالب و خوب های گوشی هر جا کلمه یا عبارتی را در حالت انتخاب یا سلکت قرار دادید، با بهره بری و استفاده از منوی میانبر به گزینه جدیدی دسترسی داشته باشید که Translate نام دارد. این دکمه آن هم جا همزمان عبارت مورد نظر را ترجمه می کند. در واقع گوگل ترنسلیت به شکل یک پاپ آپ داخل همه برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر می تواند باز شده و همچنین کار ترجمه را انجام دهد.

در همین مورد بخوانید: آموزش ترجمه کامل سایت بدون برنامه جذاب و جالب و خوب + ویدیو

ویژگی های Google Translate

  • ترجمه میان ۱۰۳ زبان متنوع و گوناگون و مختلف
  • حالت Tap to Translate : ترجمه آنی عبارات در دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های نصب شده روی گوشی با اجرا شدن Google Translate به شکل پاپ آپ
  • ترجمه در حالت آفلاین: مخصوص زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید ( بین ۵۹ زبان متنوع و گوناگون و مختلف) آموزش مرتبط: آموزش کامل آفلاین سازی مترجم گوگل در اندروید | ویدیو آموزشی
  • ترجمه آنی با دوربین گوشی: دوربین گوشی را روی متن مورد نظر بگیرید تا گوگل ترنسلیت آن هم را فورا ترجمه کند ( بین ۳۸ زبان مخمتلف)
  • حالت ترجمه از عکس: از متون عکس بگیرید و همچنین عکس را برای ترجمه به مترجم گوگل وارد کنید (بین ۳۷ زبان متنوع و گوناگون و مختلف)
  • ترجمه با بهره بری و استفاده از میکروفون: دو حالت برای ترجمه با صحبت کردن و همچنین به صورت صوتی (بین ۳۲ زبان متنوع و گوناگون و مختلف)
  • ترجمه دستخط: کلمات را به جای تایپ کردن با دست بکشید تا ترجمه شوند ( بین ۹۳ زبان متنوع و گوناگون و مختلف)
  •  امکان ساخت دایره لغات: امکان ستاره دار کردن، و همچنین ذخیره ترجمه ها در دایره لغات برنامه جذاب و جالب و خوب، برای بهره بری و استفاده در ترجمه های بعدی

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب Google Translate

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Google Translate اندروید ( بروز رسانی اردیبهشت ۹۸) :

دانلود Google Translate ورژن و نسخه ۵٫۲۸٫۰

برنامه جذاب و جالب و خوب مشابه گوگل ترنسلیت: برنامه جذاب و جالب و خوب مترجم همراه Translator Speak and Translate

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Google Translate v5.28.0 مترجم گوگل اندروید در تاریخ ۵ May 2019 | 11:50 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …