خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود بازی Pou 1.4.77 اندروید – پهناور و بزرگ کردن “پو” موجود بامزه

دانلود بازی Pou 1.4.77 اندروید – پهناور و بزرگ کردن “پو” موجود بامزه

دانلود بازی Pou 1.4.77 اندروید – پهناور و بزرگ کردن “پو” موجود بامزه

|دانلود بازی Pou 1.4.77 اندروید – پهناور و بزرگ کردن “پو” موجود بامزه از پویش سافت

کودکان علاقه دارند چیز های جدید و همچنین ناشناخته را تجربه کنند. اکثرا دیدن می می شود کودک سعی می کند تا رفتار والدین را تقلید کند. کارهایی انجام می دهد که به نظر بزرگتر ها حتی شاید کمی عجیب به نظر بیاید. وقتی بچه برای عروسک خود لالایی می گوید یا قصه تعریف می کند تا خوابش ببرد، یعنی دوست دارد نقشی که مادر یا پدر خودش برایش دارند را برای دیگری ایفا کند.

هدف بازی Pou پرورش همین حس نفش پذیری در بچه هاست. با تقویت این حس در آینده کودک تو قادر خواهد بود تا نقش های واقعی را در زندگی راحت تر بپذیرد و همچنین به نوعی بازی های به ظاهر ساده ای مثل پو تمرین مسئولیت پذیری برای آیندگان ما خواهند بود.

بازی Pou اندروید

Pou موجودی عجیب و همچنین غریب و همچنین دوست داشتنی 

پو جانور قهوه ای رنگ بامزه ای است که بچه ها در طول بازی، به او غذا می دهند، او را به حمام برده و همچنین تمیز می کنند. با بازی کردن با پوی دوست داشتنی کم کم فرآیند رشد و همچنین نمو او را دیدن می کنند و همچنین از این کار لذت می برند. برای این کار امکانات متعددی در بازی در نظر گرفته شده، تا برای نگه داری هر چه بهتر از Pou از آنها کمک گرفته می شود.

مینی گیم های مختلفی داخل بازی طراحی شده تا پو آنها را انجام دهد. این مینی گیم ها شامل بازی های شبیه به دودل جامپ، و همچنین جور کردن رنگ های مشابه خواهند بود. درجه سختی بازی ها به مقدار و اندازه ای هست که برای رده سنی مخاطب این بازی زیاد سخت نباشد. با انجام بازی های کوچک این چنینی می قدرت سکه جمه کرد تا بعدا از این سکه ها برای خریدن وسایل و همچنین ابزار برای نگه داری از پو بهره بری و استفاده نمود.

این امکان وجود دارد که ظاهر پو را شخصی سازی کرد. لباس دلخواه، از کفش و همچنین کلاه گرفته تا کمربند و همچنین پیراهن، تن او کرده و همچنین قیافه اش را آن هم طوری که کودک علاقه دارد، تغییر داد. در طول بازی باید مراقب خورد و همچنین خوراک او بود، نظافت و همچنین خواب به موقع نیز از اهمیت خاصی برخوردار است طوری که حتی مقدمات خواب را هم باید فراهم کرد مثلا برای خواب، باید به اتاق های دیگر رفته و همچنین چراغ ها را خاموش کرد تا مزاحم استراحت پو نشود!

طراحی ظاهری Pou آن هم چیزی است که یک کودک انتظار دارد

این بازی رنگ آمیزی کودکانه و همچنین جذابی دارد و همچنین صدا گذاری بازی به گونه ای است که بچه ها را به خود جذب می کند. یک امکان جذاب و جالب بازی Pou این است که کودک می تواند با پو صحبت کند به این شکل که از طریق میکروفون بچه صحبت می کند و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب صدای او را برای پو پخش می کند. محل قرارگیری دکمه های بازی مناسب و همچنین انتخاب آنها کار آسانی است.

با تمام جذابیت هایی که Pou برای بچه ها دارد، ممکن است برخی از پهناور و بزرگ تر ها از آن هم متنفر باشند! که این هم به اقتضای سن طبیعی به نظر می رسد. ولی باید توجه داشت نباید فراموش کرد که این بازی در تربیت بچه ها می تواند نقش موثری داشته باشد. بنابراین بزرگتر ها هم می توانند این موجود خاص را دوست داشته باشند. کمااینکه اشخاص بزرگسالی که عاشق این بازی خواهند بود هم کم نیستند!

ویژگی های بازی Pou

  • غذا دادن، نگه داری و همچنین پهناور و بزرگ کردن پو!
  • انجام بازی در “اتاق بازی” و همچنین جمع آوری سکه
  • کار با معجون ها در آزمایشگاه
  • شخصی سازی ظاهر پو
  • پوشاندن لباس، کلاه و همچنین عینک های جدید به شخصیت بازی
  • امکان عوض کردن کاغذ دیواری همه اتاق ها
  • امکان آزاد کردن اچیومنت ها و همچنین آیتم های ویژه در بازی
  • ملاقات و همچنین بازی کردن با دوستان
  • صحبت کردن با پو و همچنین گوش دادن به جواب او!

تصاویر بازی Pou

دانلود بازی Pou (بروز رسانی اردیبهشت ۹۸) :

دانلود بازی Pou ورژن و نسخه v1.4.77

بازی مشابه Pou را هم دانلود کنید: رامبدبان بازی اندرویدی نگهداری از رامبد!

دانلود بازی Pou 1.4.77 اندروید – پهناور و بزرگ کردن “پو” موجود بامزه

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

دانلود بازی Pou 1.4.77 اندروید – پهناور و بزرگ کردن “پو” موجود بامزه در تاریخ ۶ May 2019 | 2:27 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …