خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Word v16.0.11601.20074 ورد برای اندروید

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Word v16.0.11601.20074 ورد برای اندروید

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Word v16.0.11601.20074 ورد برای اندروید

|دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Word v16.0.11601.20074 ورد برای اندروید از پویش سافت

سال شمسی هاست وقتی حرف از نوشتن و همچنین تایپ می می شود همه به یاد مجموعه نرم افزار آفیس ماکروسافت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Word آن هم می افتند. بنابراین وقتی با نوشتن در دنیای صفر و همچنین یک سر و همچنین کار داشته باشید، حتما به سراغ برنامه جذاب و جالب و خوب ماکروسافت ورد خواهید رفت. چه یک نویسنده حرفه ای باشید و همچنین چه تنها و فقط بخواهید روزمرگی های خود را در محیط  Microsoft Word به رشته تحریر در آورید.

با برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Word همه اسناد ورد در جیب شماست!

شرکت ماکروسافت ورژن و نسخه کاملی از برنامه جذاب و جالب و خوب ورد خود را مخصوص گوشی های اندرویدی تولید و همچنین عرضه کرده که عملا تمام امکانات ورژن و نسخه کامپیوتر ورد را داراست. هر کسی با این برنامه جذاب و جالب و خوب می تواند فایل هایی با فرمت doc، docx و همچنین حتی pdf را ویرایش کند، سند جدید ایجاد کرده و همچنین خروجی کسب و کار خود را با ابزار های متنوع و گوناگون و مختلف نظیر ایمیل با دیگران به اشتراک بگذارد. ضمن اینکه خروجی فایل های نوشته شده خود را می توانید با فرمت های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین در فضاهای گوناگونی شامل فضاهای ابری ذخیره کنید.

پس در صورتی که تو هم نویسنده، روزنامه نگار، وبلاگ نویس، مقاله نویس، دانش آموز یا دانشجو یا مدیر پروژه ای هستید که نیاز دارید اسناد متنی خود را همیشه همراه تان داشته باشید، یا نیاز دارید آنها را ویرایش کنید، Microsoft Word اندروید بهترین گزینه برای تو می باشد.برنامه جذاب و جالب و خوب Word اندروید

ویژگی های برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Word

  • ساخت اسناد متنی: هر سندی شامل نامه، پست  وبلاگی، اسکریپت، یادداشت، دست نوشته، رزومه و همچنین… را با قالب های زیبا و همچنین متنوعی که در برنامه جذاب و جالب و خوب ورد وجود دارد می قدرت ایجاد کرد.
  • خواندن، نوشتن و همچنین ویرایش: انواع اسناد متنی شامل پی دی اف را با ماکروسافت ورد به راحتی می قدرت خواند، آنها را ویرایش کرده و همچنین متن بیشتری را به آنها اسناد اضافه کرد. تو می توانید از یک فایل ورد به صورت PDF خروجی بگیرید و همچنین برعکس فایل پی دی اف را به ورد تبدیل کرده و همچنین از آن هم خروجی دریافت کنید (البته این ویژگی در حالت PDF به ورد با زبان فارسی با مشکلاتی همراه است). به این ترتیب ویرایش اسناد بدون توجه به دستگاهی که روی آن هم ورد را نصب کرده باشید، قابل انجام خواهد بود.
  • کامنت گذاری و همچنین همکاری با دیگران: امکان کامنت گذاری روی اسناد متنی خود و همچنین دیگران فراهم شده و همچنین این گونه میتوان ویرایش یک فایل ورد را به صورت گروهی انجام داد.
  • اشتراک گذاری فایل ها: فایل های نوشتاری داخل برنامه جذاب و جالب و خوب به راحتی و همچنین تنها با چند کلیک قابل به اشتراک گذاری با دیگران خواهند بود. با تعریف اجازه دسترسی، امکان ویرایش کار ها به شکل تیمی روی اسناد را، می قدرت تک به تک برای هر سندی در این برنامه جذاب و جالب و خوب واژه پرداز تعیین کرد.

برنامه جذاب و جالب و خوب ای مشابه ورد : دانلود آفیس قدرتمند اندروید Polaris Office

تصاویر محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Word

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • ۱ گیگابایت رم
  • هر دستگاه اندرویدی با پردازنده ARM یا اینتل x86
  • گوشی هایی که اندروید لالیپاپ و همچنین کیت کت داشته باشند تا پایان ژوئن ۲۰۱۹ توسط این برنامه جذاب و جالب و خوب پشتیبانی می شوند.

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب ماکروسافت ورد اندروید (بروز رسانی اردیبهشت ۹۸) :

دانلود Microsoft Word ورژن و نسخه v16.0.11601.20074

ابزار دیگر ماکروسافت آفیس: دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Excel اکسل برای اندروید

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Word v16.0.11601.20074 ورد برای اندروید در تاریخ ۴ May 2019 | 4:26 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …