خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Excel اکسل برای اندروید

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Excel اکسل برای اندروید

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Excel اکسل برای اندروید

|دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Excel اکسل برای اندروید از پویش سافت

هر مجموعه موفقی برای بهبود وضعریت خود نیاز به تجزیه و همچنین تحلیل و همچنین پایش عملکرد خود در قبل دارد تا بتواند برای آینده برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی درستی انجام دهد. یکی از روش ها برای ارزیابی عملکرد، بررسی آماری است به این معنی که با بررسی اعداد و همچنین ارقام و همچنین دیدن نمودار های وضعیت پروژه ها و همچنین کارها، کنترل اوضاع را در دست گرفته و همچنین تصمیماتی بر این اساس برای آینده مجموعه گرفته می شود.

نرم افزار Microsoft Excel کار با اعداد را آسان می کند!

برنامه جذاب و جالب و خوب اکسل کاربردی ترین نرم افزار صفحه گسترده در ایران و همچنین یکی از بهترین ها در نوع خود در جهان محسوب می می شود. با جداول و همچنین امکانات محاسباتی که در اکسل در اختیار کاربر قرار دارد. انجام مسائل مالی و همچنین حسابداری و همچنین تحلیل داده برای کسانی که پژوهش های آماری انجام می دهند و همچنین به روش کلی کارهایی که با اعداد و همچنین ارقام سر و همچنین کار دارند همگی با برنامه جذاب و جالب و خوب محبوب شرکت ماکروسافت یعنی Excel امکان پذیر خواهند بود.

وقتی اکسل در جیب شماست هیچ عددی از قلم نمی افتد

داشتن برنامه جذاب و جالب و خوب مفید و همچنین بسیار کابردی اکسل داخل گوشی باعث می می شود فایل های Excel همه جا و همچنین همیشه در دسترس تو باشند و همچنین بتوانید به راحتی آنها را ویرایش کنید یا فایل جدید بسازید و همچنین از طریق ایمیل یا نرم افزارهای پیام رسان گوناگون آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Excel برنامه جذاب و جالب و خوب ای کاربردی حتی برای خانم ها

بهره بری و استفاده از نرم افزار اکسل لزوما به مجموعه و همچنین شرکت ها محدود نمی می شود. ممکن تو یک خانم منزل و خانه دار باشید و همچنین برای رژیم غذایی شخصی خود یا فرزندانتان برنامه جذاب و جالب و خوب ای منظم داشته باشید. برای این کار یک جدول ساده در اکسل می سازید و همچنین اطلاعات را به راحتی درون آن هم وارد می کنید. هر زمان نیاز بود آنها را ویرایش و همچنین تکمیل می کنید.

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب اکسل اندروید

ویژگی های کلیدی برنامه جذاب و جالب و خوب اکسل اندروید:

  • ساخت جداول و همچنین انجام محاسبات روی آنها: فایل های اکسل تو در هر دستگاهی قابل دیدن خواهند بود. داده ها و همچنین نمودار ها را می توانید از هر دستگاهی که در آن هم اکسل را نصب کرده اید ویرایش کرده و همچنین تغییر دهید. مرتب سازی و همچنین فیلتر کردن ستون ها، تکثیر و همچنین پنهان کردن بخشی از داده ها، اضافه کردن یادداشت، هایلایت کردن بخشی از صفحه گسترده، نوشتن معادلات ریاضی، این ها همگی در ورژن و نسخه موبایل اکسل هم در دسترس قرار دارند.
  • تحلیل داده: رسم نمودار می تواند به اعداد خشک جانی جدید و تو و تازه ببخشد. تو می توانید در تحلیل داده ها روی نمودار های برچسب بزنید تا موارد و نکات کلیدی آن هم آشکار تر از سایر قسمت ها باشد.
  • کار کردن و همچنین قابل بهره بری و استفاده بودن در همه جا: اشتراک گذاری فایل ها و همچنین نمودار های اکسل با تنها چند بار لمس صفحه در برنامه جذاب و جالب و خوب امکان پذیر شده تا به سادگی بتوانید خروجی کسب و کار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تا آنها هم بتوانند در مورد کار تو اظهار نظر کنند.

اکسل روی چه گوشی هایی نصب می می شود؟

همه گوشی هایی که حداقل ۱ گیگ رم داشته باشند و همچنین دارای پردازنده ARM یا اینتل X86 باشند، می توانند اکسل را اجرا می کنند بنا بر اعلام مایکروسافت گوشی هایی که سیستم عامل کیت کت یا لالیپاپ اندروید را داشته باشند هم تا پایان ژوئن ۲۰۱۹ پشتیبانی می شوند.

تصاویری از محیط برنامه جذاب و جالب و خوب اکسل:

 

دانلود آخرین ورژن و نسخه اکسل اندروید:

دانلود ورژن و نسخه Microsoft Excel v16.0.11601.20074

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Microsoft Excel اکسل برای اندروید در تاریخ ۱ May 2019 | 4:52 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …