خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود بازی Candy Crush Saga 1.149.0.4 کندی کراش آبنباتی

دانلود بازی Candy Crush Saga 1.149.0.4 کندی کراش آبنباتی

دانلود بازی Candy Crush Saga 1.149.0.4 کندی کراش آبنباتی

|دانلود بازی Candy Crush Saga 1.149.0.4 کندی کراش آبنباتی از پویش سافت

Candy Crush یک بازی بسیار اعتیاد آور با گیم پلی فوق العاده و همچنین یوزر اینترفیس بسیار زیبا در سبک پازل میباشد. شاید در نگاه اول تو بازی را بسیار مبتدی بی هیجان یا کودکانه تصور کنید ولی سخت در اشتباهید. کندی کراش با بیش از ۵۰۰ میلیون بار دانلود و همچنین امتیاز گوگل پلی ۴٫۵ از ۵ جز محبوب ترین گیمهای تولید شده برای اندروید است. شاید برایتان جذاب و جالب باشد بدانید Candy Crush بین ۵ اپلیکیشن و همچنین بازی مطرح در اکثر کشورها هست.

آبنبات های کندی کراش را همه دوست دارند!

گرافیک دوست داشتنی با ترکیب زیبا رنگها، موسیقی متن دلنشین، مراحل متعدد و همچنین متنوع، گیم پلی عالی چیزی است که کندی کراش را از دیگر بازی های مشابه و همچنین سبک پازل مجزا میکند. این گیم اندرویدی کار استدیو بازی سازی معروف King میباشد. سایت اندروید زوم به تو پیشنهاد میکند حتما این بازی را امتحان کنید.

بازی کندی کراش اندروید
بازی کندی کراش اندروید

ترفند کندی کراش:

تو ۵ باز شانس بازی پشت سر هم را دارید در صورتی که ۵ جان خود را از دست بدهید باید مدتی صبر کنید تا امتیاز جان بازی یکی یکی شارژ کردن می شود. شاید این روند صبر کردن کمی کسل کننده باشد تو میتوانید ساعت دیوایس خود را بصورت دستی جلو ببرید و همچنین با این ترفند صبر نکنید!

بعد از اتمام هر فصل، برای شروع فصل دیگر باید آنرا آنلاک کنید روند آنلاک کردن به دو صورت انجام میشود ۱- آنلاک با رد ۳ مرحله اضافی ۲- بهره بری و استفاده از طلا
در روش اول مشکل ۲۴ ساعت صبر بعد هر مرحله بسیار عذاب آور است ولی مثل ترفند بالا بردن جلو ساعت دستگاه بصورت دستی میتوانید بازی را دور بزنید. : )
در روش دوم برای بهره بری و استفاده از طلا باید از اپلیکیشن رد فی_تر بهره بری و استفاده کنید و همچنین بازی را به حساب فیسبوک خود متصل کنید

تصاویر محیط کاربری:

دانلود:

دانلود مستقیم آخرین ورژن و نسخه Candy Crush Saga ( اردیبهشت ۹۸)

دانلود ورژن و نسخه Candy Crush Saga v1.149.0.4

 

 

 

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود بازی Candy Crush Saga 1.149.0.4 کندی کراش آبنباتی در تاریخ ۱ May 2019 | 12:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …