خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی مربیگری فوتبال ۹PM Football Managers

معرفی و همچنین دانلود بازی مربیگری فوتبال ۹PM Football Managers

معرفی و همچنین دانلود بازی مربیگری فوتبال ۹PM Football Managers

|معرفی و همچنین دانلود بازی مربیگری فوتبال ۹PM Football Managers از پویش سافت

۹PM Football Managers از بازی های جدید اندرویدی در سبک مربگیری فوتبال می باشد که با دارا بودن گیم پلی منحصربفرد و همچنین جدید ، مدیریت یک تیم فوتبال را بر عهده تو قرار می دهد که بایستی آن هم را پیشرفت دهید. این بازی ورزشی به تا حال بیش از ۵۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین نمره خوب ۴٫۳ از ۵ را نیز کسب کرده است.

9PM Football Managers
۹PM Football Managers

تفاوتی که این بازی مربیگری فوتبال با سایر بازی های مشابه دارد را می قدرت پرجزئیات بودن آن هم به شمار آورد بطوریکه این بازی ابزار و همچنین المان های بیشتری را در اختیار تو قرار می دهد تا یک تیم فوتبال را به معنای واقعی مدیریت کنید و همچنین مسیر موفقیت خود را برای رسیدن به جام های گوناگون هموار نمایید. بطور کلی در این بازی از زمان تاسیس باشگاه تان در سال شمسی ۱۹۸۶ بایستی بر روی کلیه ی مسائل مرتبط با باشگاه تان نظارت داشته باشید بطوریکه از جزئی ترین کارها مثل ساخت لوگوی باشگاه و همچنین رسیدگی به ساختمان های مرتبط با باشگاه و همچنین کارهای کلی تر مانند خرید بازیکان و همچنین یا ارنج بازیکنان در بازی را بایستی زیر نظر بگیرید. تو در طول بازی بایستی بر روی قراردادهایی که با بازیکنان و همچنین کادر خود می بندید و همچنین همچنین اقلام مختلفی را که تهیه می کنید نظارت کنید تا به سود دهی برسید.

9PM Football Managers
۹PM Football Managers

درط ول بازی انیمیشن های ساده و همچنین جالبی نیز دیدن خواهید کرد که به خوبی طراحی شده اند و همچنین بازی را برای تو دوست داشتنی و جذاب تر می کنند. رقابت های بازی هر شب برگزار می شوند و همچنین تو بایستی سعی کنید تا در این رقابت ها به پیروزی برسید و همچنین به لیگ های بالاتر صعود کنید و همچنین جوایز مختلفی را دریافت نمایید ، با توجه به اینکه بازی آنلاین می باشد تو کار راحتی را برای شکست دادن رقبای خود ندارید و همچنین بایستی با بازیکنانی طراز اول رقابت نمایید.

تصاویر بازی ۹PM Football Managers :

دانلود بازی ۹PM Football Managers :

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی مربیگری فوتبال ۹PM Football Managers در تاریخ ۲۹ April 2019 | 4:40 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …