خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Golf Peaks

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Golf Peaks

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Golf Peaks

|معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Golf Peaks از پویش سافت

Golf Peaks از بازی های جدید و همچنین جذاب و جالب اندرویدی در سبک معمایی می باشد که مدت زمان زیادی از عرضه آن هم نمی گذرد که با دارا بودن گیم پلی منحصربفرد و همچنین سرگرم کننده توانسته نظرات مثبت زیادی به خود جلب نماید. این بازی معمایی موفق به کسب نمره بسیار خوب ۴٫۸ از ۵ در پلی استور شده است.

Golf Peaks
Golf Peaks

همانطور که از نام بازی پیداست تو بایستی به انجام بازی گلف بپردازید ولی با این تفاوت که تو برای رساندن توپ گلف به سوراخ بایستی موانع مختلفی را با حل کردن معماهای چالشی پشت سر بگذارید. گیم پلی بازی بدین صورت می باشد که در پایین صفحه کارت های مختلفی را دیدن می کنید که میزان حرکت توپ در منزل و خانه های مربعی برای تو مشخص شده است ، با انتخاب هر کدام از این کارت ها به تعداد آن هم عدد نوشته شده بر روی کارت ، توپ حرکت می کند و همچنین در پایان بایستی تو میزان حرکات توپ را طوری پیش ببرید و همچنین به سوراخ برسانید که با آن هم اعداد نوشته شده بر روی کارت ها برابر باشد. هر چقدر که در مراحل بازی پیش بروید مراحل نیز به مرور سخت تر می شوند و همچنین تو کار سخت تری برای به پایان بردن مراحل دارید.

Golf Peaks
Golf Peaks

در طول بازی تو می توانید از دو دکمه retry و همچنین undo نیز بهره بری و استفاده کنید که به ترتیب می توانید حرکت خود را از اول انجام دهید و همچنین مرحله را از اول شروع کنید. بطور کلی بازی دارای بیش از ۱۰۰ مرحله می باشد که تو را با معماهای چالشی روبرو می سازد. سازندگان برای طراحی گرافیکی بازی از موتور unity بهره بری و استفاده کرده اند و همچنین فضای بازی را به گونه ای مینیمال طراحی کرده اند که برای بازیکنان آرامش قسمت و بخش است. در پایان در صورتی که از طرفدارا سبک بازی های پازل و همچنین معمایی هستید به تو توصیه میکنیم این بازی را از دست ندهید.

تصاویر بازی Golf Peaks :

دانلود بازی Golf Peaks :

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Golf Peaks

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Golf Peaks در تاریخ ۲۷ April 2019 | 10:53 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …