خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود BAM – اپلیکیشن بام همراه بانک ملی

دانلود BAM – اپلیکیشن بام همراه بانک ملی

دانلود BAM – اپلیکیشن بام همراه بانک ملی

|دانلود BAM – اپلیکیشن بام همراه بانک ملی از پویش سافت

در ادامه به بررسی و همچنین دانلود اپلیکیشن همراه بانک ملی (بام) میپردازیم با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های متنوع و گوناگون و مختلف، سیستم های بانکداری نیز همگام با پیشرفت تکنولوژی از قاعده مستثنی نیستند و همچنین هر روز سیستم های جدیدتری در این زمینه عرضه می می شود که اهم هدف آن هم ها سهولت و همچنین راحتی و همچنین همچنین افزایش سرعت کارهای بانکی می باشد ، بطوریکه دیگر امروزه برای انجام یک کار بانکی ساده مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست تا به خود بانک بروید بلکه با سیستم های تلفن بانک ، اینترنت بانک و همچنین همچنین همراه بانک به راحتی می توانید کارهای کوچک و همچنین پهناور و بزرگ بانکی خود را در کوچکترین زمان ممکن بدون هزینه ی اضافی انجام دهید. همانطور که اشره کردیم همراه بانک یکی از راحت ترین روش های انجام کارهای بانکی می باشد ، که به راحتی با نصب برنامه جذاب و جالب و خوب ی بانک مورد نظر خود می توانید از طریق اسمارت فون اندرویدی تان ، کارهای مختلفی از قبیل پرداخت قبوض ، انتقال وجه ، دیدن گردش حساب و همچنین … را به راحتی انجام دهید ، بانک ملی ایران یکی از بانک هایی است که در عرضه ی سرویس ها و خدمات و همچنین تسهیلات به مشتریان خود پیشرو است ، امروز نیت و اراده داریم تو را با ویژگی های متنوع و گوناگون و مختلف همراه بانک ملی که به اختصار به آن هم بام می گویند تو را آشنا کنیم.

بام (BAM): همراه بانک ملی

برای بهره بری و استفاده از همراه بانک ملی نیاز نیست جهت فعالسازی به بانک رفت و آمد و مراجعه کنید کافیست از طریق لینک زیر با مشخصات و همچنین کد ملی خود ثبت نام بفرمایید.

https://my.bmi.ir/portalserver/signup

 

BMI
BMI

بعد از ثبت نام به وسیله لینک بالا و همچنین ایجاد رمز عبور از انتهای این صفحه آخرین ورژن و نسخه اپلیکیشن را دریافت بفرمایید.

به صفحه ی اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب هدایت می شوید که در آن هم قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف اپلیکیشن نمایش داده می شوند که هر کدام را به اختصار برای تو توضیح می دهیم.

سرویس ها و خدمات حساب بام

سرویس ها و خدمات حساب اپلیکیشن بام
سرویس ها و خدمات حساب اپلیکیشن بام

در این قسمت می توانید عملیات های مبتنی بر حساب خود را انجام دهید ، این قسمت و بخش دارای سرویس ها و خدمات و همچنین قسمت های مختلفی از قبیل مانده حساب ، صورت حساب ، پرداخت قسط ، انتقال وجه ، خرید شارژ کردن سیم کارت و همچنین پرداخت قبض می باشد. در بالا و همچنین سمت راست تمامی صفحاتی علامت سوالی قرار دارد که با کلیک روی آن هم می توانید توضیحی اجمالی از بخشی که در آن هم قرار دارید را دیدن نمایید.

سرویس ها و خدمات کارت بام بانک ملی

سرویس ها و خدمات کارت
سرویس ها و خدمات کارت بام

با وارد شدن به این قسمت می توانید کلیه ی عملیات های مبتنی بر کارت بانک خود را انجام دهید ، عملیات هایی نظیر مانده کارت ،نقل از کارت ، پرداخت قبض ، اعلام مفقودی کارت ، خرید شارژ کردن سیم کارت و همچنین لیست حساب های متصل به کارت ، برای انجام اغلب عملیات های این قسمت و بخش بایستی شماره کارت و همچنین رمز دوم کارت خود را وارد نمایید تا اپلیکیشن عملیات مورد نظر تو را انجام دهد.

سرویس ها و خدمات چک اپلیکیشن بام

در این قسمت با توجه به شماره چک خود می توانید عملیات های متنوع و گوناگون و مختلف مرتبط با چک های خود را انجام دهید و همچنین بعبارت بهتر می توانید چک های خود را مدیریت نمایید ، عملیات هایی را که می توانید در این قسمت انجام دهید عبارتند از استعلام چک‌، تاریخ چک و همچنین انتقال اطلاعات چک به سیم کارت فعلی.

دیگر سرویس ها و خدمات

BAM Bank Meli
BAM Bank Meli

در این قسمت سایر عملیات های افزوده ای  را که این نرم افزار پوشش می دهد را می توانید ملاحضه کنید ، عملیات هایی از قبیل اطلاعات سه شارژ کردن آخر ، شارژهای خریداری شده در یک تاریخ (برحسب تاریخ هر روز خدا از سال شمسی های متنوع و گوناگون و مختلف ) ، بررسی ورژن و نسخه و همچنین دریافت آخرین ورژن و نسخه ، با وارد شدن به این قسمت و بخش می توانید از آخرین ورژن و نسخه ی عرضه شده از برنامه جذاب و جالب و خوب مطلع شوید و همچنین در صورت نیاز آن هم را بروز رسانی نمایید.

صندوق پیام

در این قسمت می توانید تاریخچه ی پیام هایی را که از طرف بانک دریافت کرده اید را دیدن کنید ، این پیام ها برحسب تاریخ و همچنین ساعت دقیق دریافت آن هم ها قابل دیدن اند ، همچنین می توانید پیام های خود را برحسب نوع عملیاتی از قبیل مانده حساب ، گردش حساب ، انتقال وجه و همچنین خرید شارژ کردن سیم کارت  که در تاریخ های متنوع و گوناگون و مختلف انجام داده اید را  مشاهد نمایید.

مدیریت حساب ایجاد شده در بام

سرویس ها و خدمات کارت اپلیکیشن بام
مدیریت حساب اپلیکیشن بام

در این قسمت می توانید حساب های متنوع و گوناگون و مختلف خود را ثبت کنید و همچنین عملیات های مختلفی از قبیل بروز رسانی حساب خود ، دریافت رمز مرتبط با حساب خود ، ثبت حساب جدید ، محاسبه ی شناسه شبای شماره حساب ورودی را انجام دهید ، بطور کلی در این قسمت می توانید حساب های خود را مدیریت نمایید.

تنظیمات

در این قسمت همانطور که از نام آن هم پیداست می توانید تنظیم مرتبط با برنامه جذاب و جالب و خوب را تغییر دهید ، تنظیماتی از قبیل تغییر زبان و همچنین تم برنامه جذاب و جالب و خوب ، پاک کردن پیام های صندوق پیام و همچنین… ، همچنین در این قسمت می توانید کارت ها ، حساب ها ، تسهیلات و همچنین شباهایی را که کاربرد بیشتری برای تو دارند را وارد نمایید تا در قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف برنامه جذاب و جالب و خوب به جای وارد کردن شماره های طولانی تنها و فقط نام آن هم را وارد نمایید.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر برای بهره بری و استفاده از تمامی سرویس ها و خدمات اپلیکیشن بام بایستی به یکی از شعب بانک‌ ملی ایران در سراسر کشور رفت و آمد و مراجعه کنید و همچنین فرم مربوطه برای فعالسازی این همراه بانک را تکمیل نمایید.

دانلود اپلیکیشن بام بانک ملی

برای بهره بری و استفاده از همراه بانک ملی نیاز نیست جهت فعالسازی به بانک رفت و آمد و مراجعه کنید کافیست از طریق لینک زیر با مشخصات و همچنین کد ملی خود ثبت نام بفرمایید.

ثبت نام در سامانه بام

دانلود:

دانلود آخرین ورژن و نسخه از سایت رسمی بانک ملی

 

دانلود BAM – اپلیکیشن بام همراه بانک ملی

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

دانلود BAM – اپلیکیشن بام همراه بانک ملی در تاریخ ۲۷ April 2019 | 4:25 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …