خانه / دانلود بازی اندروید / راهنمای بازی PUBG موبایل: چگونه نام و همچنین ظاهر خود را تغییر دهیم

راهنمای بازی PUBG موبایل: چگونه نام و همچنین ظاهر خود را تغییر دهیم

راهنمای بازی PUBG موبایل: چگونه نام و همچنین ظاهر خود را تغییر دهیم

|راهنمای بازی PUBG موبایل: چگونه نام و همچنین ظاهر خود را تغییر دهیم از پویش سافت

مدتی است ورژن و نسخه اندروید PUBG با نام PUBG Mobile به عنوان محبوب ترین بازی سبک بتل رویال (Battle Royale) بین دوستداران صنعت گیم شناخته شدن و شهرت زیادی کسب کرده است. این بازی بسیار زیبا و همچنین دوست داشتنی و جذاب طراحی شده ولی بی نقص نیست. حال در صورتی که بخواهید با حساب کاربری یکی از شبکه های اجتماعی خود مثل فیسبوک به بازی وارد شوید، نام کاربری فیسبوکتان (نام اصلیتان) به عنوان نام کاربری بازی ثبت خواهد شد. این کار بین گیمر ها مرسوم نیست، بنابراین در این مقاله با ما همراه باشید تا با نحوه تنظیم حساب کاربری PUBG Mobile و همچنین تغییر نام و همچنین ظاهر کاراکتر خود، آشنا شویم.

نحوه تغییر ظاهر کاراکتر

خبر خوب این است که به سادگی میتوانید ظاهر خود را تغییر دهید. کمپانی Tencent Games میداند که کاربر در طول بازی ممکن است بخواهد ظاهر خود را تغییر دهد. متنها، قانونش این است که ابتدا باید ۳۰۰۰BP (یکی از ارز های بازی) بدست آورید تا بتوانید ظاهر خود را تغییر دهید.

تغییر ظاهر در PUBG Mobile
تغییر ظاهر در PUBG Mobile

ولی باید توجه داشت در صورتی که سکه مورد نیاز را دارید، از دستورالعمل زیر بهره بری و استفاده کنید:

  1. برنامه جذاب و جالب و خوب را باز کنید و همچنین به منوی اصلی (home screen) بروید.
  2. در منوی پایینی، قسمت و بخش “Inventory” را انتخاب کنید.
  3. گزینه “Reset Appearance” را که در فلش های کنار کاراکتر ظاهر میشود، را انتخاب کنید.
  4. تغییرات مورد نظرتان را اعمال کرده و همچنین در آخر “OK” را لمس کنید.
  5. برای تایید خرید هایی که انجام داده اید، گزینه “Purchase” را لمس کنید.
خرید آیتم های مورد نیاز
خرید آیتم های مورد نیاز

نحوه تغییر نام کاراکتر

حال نوبت حل مشکل دیگری است، چگونه بعد از انتخاب یک نام، میتوانیم دوباره نام کاراکتر را تغییر دهیم. جذاب و جالب است بدانید که به مدت زیادی کاربر امکان تغییر نام را نداشت. توسعه دهندگان هیچ راهی برای تغییر دوباره نام کاراکتر تعبیه نکرده بودند.

خوشبختانه ولی باید توجه داشت بعد از چندین به روز رسانی، متدی برای تغییر نام (یک بار در روز) کاراکتر را در PUBG Mobile گنجاندند. نام این متد “Rename Cards” نام دارند، شیوه کار این کارت از این قرار است:

  1. برنامه جذاب و جالب و خوب را باز کنید و همچنین به منوی اصلی (home screen) بروید.
  2. در منوی پایینی، قسمت و بخش “Inventory” را انتخاب کنید.
  3. در قسمت و بخش سمت راست، قسمت و بخش “crate icon” را لمس کنید.
  4. در صورتی که Rename Card ای دارید، آن هم را انتخاب کنید و همچنین گزینه “Use” را انتخاب کنید.
  5. نام جدید خود را وارد کرده و همچنین سپس گزینه “OK” را انتخاب کنید. تو میتوانید روزی یک مرتبه نام خود را تغییر دهید.
تغییر نام در PUBG Mobile
تغییر نام در PUBG Mobile

نحوه گرفتن Rename Card

ولی باید توجه داشت سوال اینجاست که چگونه میتوان این کارت ها را به دست آورد؟ خوب، به احتمال زیاد از قبل چند عدد از آن هم ها را به دست آورده اید! این کارت ها به عنوان پاداشی برای ارتقای سطح به کاربر اهدا میشوند و همچنین چند عدد از آن هم ها نیز وقتی این ویژگی به کار گرفته شد، به کاربر ها اهدا شد.

برای آن هم هایی که چندان خوش شانس نیستند، باید گفت که برای خریداری یک Rename Card از فروشگاه، باید ۱۸۰UC بپردازید. این حدود ۵ دلار آمریکا میشود، البته به این بستگی دارد که کاربر در کجای دنیا زندگی میکند. یکی دیگر از روش های به دست آوردن UC، بالا بردن رتبه Royale Pass در هر فصل است.

نحوه به دست آوردن BP بیشتر برای تغییر ظاهر کاراکتر

در حال حاضر امکان خرید BP در بازی وجود ندارد و همچنین تنها باید آن هم را به دست آورد. با وجود امکان کسب دخل و درآمد زیادی که این ویژگی میتواند برای توسعه دهندگان ایجاد کند، هنوز خرید BP به این بازی اضافه نشده است. انتخاب خرید کنونی در بازی، کمی عجیب و همچنین غریب خواهند بود و همچنین معلوم نیست که کمپانی سازنده به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن اضافه کردن این ویژگی بیافتد یا خیر. با این حال در صورتی که به BP بیشتری نیاز دارید، راه زیادی برای آن هم وجود دارد.

بزرگترین جایزه ای که در بازی وجود دارد، مرتبط کردن حساب کاربری به فیسبوک است که ۲۰۰۰BP پاداش دارد. با وجود نگرانی های موجود پیرامون رسوایی های فیسبوک در ارتباط و رابطه با حریم شخصی کاربران، این بستگی به خودتان دارد که از این آپشن بهره بری و استفاده میکنید یا نه.

البته برای اخذ BP راه های دیگری هم وجود دارد، یکی از این راه ها شرکت در نظرسنجی بازی از طریق ایمیل است که میتواند ۱۸۸BP را آزاد کند.

مثل سایر کاربران، تو هم باید پیوسته سرگرم این بازی باشید. ماموریت های هر روز خدا و همچنین هفتگی زیادی وجود دارد که میتواند در به دست آوردن پاداش، یاریتان کند. این کار میتواند به سادگی یک روز بازی کردن باشد، تا به دشواری اخذ امتیاز بالاتر برای پیوستن به ۱۰ کاربر برتر. بعضی از این ماموریت ها ساده اند و همچنین برخی دیگر به تلاش و همچنین تجربه و مهارت بالا بیشتری نیاز دارند.

با انجام هر ماموریت و همچنین پیگیری بازی، میتوانید صندوق های بیشتری به دست آوردید و همچنین در نتیجه پاداش و همچنین BP بیشتری کسب کنید. رویداد (Event) هایی هم وجود دارد که بیشتر در زمان های خاصی برگزار میشوند و همچنین بسیار سخاوتمندانه پاداش میدهند. تو میتوانید با سه دست بازی در یک جوخه یا لاگین کردن در بازی در هر روز هفته ۲۰۰BP کسب کنید. چندین Royale Pass هم وجود دارد که تعداد BP را افزایش میدهد یا کارت هایی میدهد که میتواند BP های کسب شده در یک ساعت قبل را دو برابر کند.

برای کاربران برتر، سیستم رتبه بندی خاصی وجود دارد که در یک فصل کامل ادامه دارد و همچنین بسته به سطح تجربه و مهارت بالا و همچنین لوازم منحصر به فرد، پاداش های مختلفی اهدا میکند. در حال حاضر هر فصل حدود ۲ ماه طول میکشد و همچنین زمان زیادی برای کسب رتبه بالاتر وجود دارد.

البته سایت ها و همچنین وبلاگ های زیادی خواهند بود که ادعای هک و همچنین بالا بردن سطح BP میکنند، ولی توصیه ما این است که این نوع تقلب ها در آخر به از دست دادن حساب کاربریتان خواهد انجامید.

راهنمای بازی PUBG موبایل: چگونه نام و همچنین ظاهر خود را تغییر دهیم

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

راهنمای بازی PUBG موبایل: چگونه نام و همچنین ظاهر خود را تغییر دهیم در تاریخ ۲۳ April 2019 | 10:50 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …