خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Metal Slug Infinity

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Metal Slug Infinity

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Metal Slug Infinity

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Metal Slug Infinity از پویش سافت

سری Metal slug یکی از قدیمی ترین و همچنین پرطرفدارترین سری بازی های ویدئویی می باشد که به تا حال از آن هم ورژن و نسخه های متعددی برای پلتفرم های متنوع و گوناگون و مختلف منتشر گردیده است.به تازگی ورژن و نسخه جدیدی از این بازی با نام Metal Slug Infinity برای پلتفرم های اندروید و همچنین ios منتشر گردیده است که به تا حال در پلی استور بیش از ۱۰۰ هزار بار دانلود گردیده و همچنین مورد توجه طرفداران این مجموعه قرار گرفته است.

Metal Slug Infinity
Metal Slug Infinity

در این بازی اکشن دو تن از شخصیت های محبوب این مجموعه یعنی Tarma و همچنین Marco بازگشته اند تا در برابر خیل عظیم دشمنان مقاومت کنند و همچنین آن هم ها را از بین ببرند. گیم پلی این بازی مثل سری های قبل بدین صورت است که تو در یک محیط دو بعدی قرار می گیرید و همچنین بایستی با تیم خود به دل دشمنانتان بزنید و همچنین با بهره بری و استفاده از سلاح های مختلفتان با آن هم ها مبارزه کنید ، در این میان بایستی حواستان به میزان سلامتی و همچنین قدرتتان باشد تا مبادا در کارزار از دشمنان خود شکست بخورید. در طول بازی سکه هایی را دریافت خواهید کرد که با بهره بری و استفاده از این سکه ها می توانید شخصیت های بازی را ارتقاء ببخشید.

Metal Slug Infinity
Metal Slug Infinity

در طول بازی تو می توانید از ادوات مختلفی همچون تانک و همچنین سایر وسایل جنگی بهره بری و استفاده نمایید تا در هنگام نبردهای خود با مشکل خاصی روبرو نشوید.  گرافیک بازی بصورت کارتونی می باشد و همچنین آن هم حال و همچنین هوای ورژن و نسخه های کلاسیک خود را حفظ کرده است که به محض وارد شدن به بازی یاد و همچنین خاطره سری های قدیمی این مجموعه برای تو زنده خواهد شد. همچنین موسیقی بازی آن هم موسیقی معروف این سری می باشد که در کنار صداهای مختلفی همچون شلیک اسلحه ها و همچنین صدای انفجار به بهترین شکل پیاده سازی گردیده است.

توجه: بازی بصورت آنلاین انجام می می شود.

تصاویر بازی Metal Slug Infinity :

دانلود بازی Metal Slug Infinity :

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Metal Slug Infinity

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Metal Slug Infinity در تاریخ ۲۳ April 2019 | 4:51 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …