خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Poly Bridge

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Poly Bridge

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Poly Bridge

|معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Poly Bridge از پویش سافت

Poly Bridge از بازی های جدید اندرویدی شبیه ساز پل سازی می باشد که با دارا بودن گیم پلی جذاب و جالب و همچنین اعتیاد آور می تواند مدت ها علاقمندان به این سبک را سرگرم نماید. این بازی شبیه ساز که حس خلاقیت تو را به کار می گیرد به تا حال بیش از ۱۰۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین توانسته نمره بسیار خوب ۴٫۵ از ۵ را کسب نماید.

Poly Bridge
Poly Bridge

در ابتدا و همچنین در نگاه اول شاید بازی از نظر تو یک بازی ساده بنظر برسد ولی با کمی بازی کردن به این نتیجه می رسید که با یک بازی چالشی روبرو هستید که برای موفقیت در آن هم و همچنین پشت سر گذاشتن مراحلش بایستی خلاقیت مهندسی خود را به کار بگیرید. البته در ابتدای بازی سازندگان تو را با کلیت بازی آشنا می سازند و همچنین با دید بهتری می توانید به سراغ مراحل بازی بروید. گیم پلی بازی بدین صورت می باشد که تو ابزار آلات مختلفی از قبیل جاده های آسفالتی ، بست های مخصوص ، سیستم تعلیق پل و همچنین … را در اختیار دارید که بایستی با چیدن آن هم ها در کنار هم یک پل مستحکم را بسازید که کلیه ی وسایل تقلیه در پشت آن هم بتوانند به سلامت عبور نمایند.

Poly Bridge
Poly Bridge

بطور کلی بازی دارای بیش از ۱۰۰ مرحله جذاب و جالب و همچنین دوست داشتنی و جذاب می باشد که در هر کدام از این مراحل با چالش هایی روبرو خواهید شد. فیزیک بازی بسیار خوب طراحی گردیده است بطوریکه با کوچکترین اشتباه از سمت تو در هنگام ساختن پل ، سبب خراب شدن آن هم می می شود. یکی از موارد و نکات مهمی که در هنگام ساختن پل بایستی بدان توجه نمایید ، در نظر گرفتن وزن اتومبیل هایی است که نیت و اراده عبور از روی پل را دارند زیرا در نگاه اول شاید یک پل از نظر تو استحکام کافی را داشته باشد ولی با عبور یک کامیون از روی آن هم خراب می شود. البته بازی تنها و فقط در ساخت پل خلاصه نمیشود بلکه در بعضی از مراحل بازی بایست سکوهای پرش برای موتور سیکلت ها درست کنید که بتوانند به سمت دیگر پل بروند.

تصاویر بازی Poly Bridge :

دانلود بازی Poly Bridge :

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Poly Bridge

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Poly Bridge در تاریخ ۲۰ April 2019 | 1:23 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …