خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ویرایش عکس Snapseed

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ویرایش عکس Snapseed

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ویرایش عکس Snapseed

|معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ویرایش عکس Snapseed از پویش سافت

امروزه در دنیای عکاسی ، کمتر عکسی را می قدرت پیدا کرد که بدون ویرایش و همچنین افکت های متنوع و گوناگون و مختلف باشد. همچنین اکثر شهروندان و مردم شهر عادی در هنگام عکاسی با فنون عکس گرفتن آشنا نیستند و همچنین قاعدتا عکس هایی که می گیرند خالی از اشکال نیستند ، به همین دلیل ممکن است برای رفع عیوب عکس ها بخواهند از اپلیکیشن های ویرایش عکس بهره بری و استفاده نمایند. به همین دلیل امروز ما نیت و اراده داریم یک اپلیکیشن محبوب و همچنین کاربردی برای ویرایش عکس با نام Snapseed را برای تو معرفی نماییم. این اپلیکیشن ویرایش عکس که توسط گوگل ساخته شده است به تا حال بیش از ۱۰۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین توانسته نمره خوب ۴٫۵ از ۵ را نیز کسب نماید.

Snapseed
Snapseed

هنگامی که تو نیت و اراده ویرایش و همچنین افزودن افکت به یک عکس توسط این برنامه جذاب و جالب و خوب را دارید یک آیکون سفید رنمگ دایره ای شکل در کنار صفحه برای تو نمایان می گردد که از این طریق بایستی به ویرایش عکس های خود بپردازید. با کلیک بر روی این آیکون سه قسمت با نام های TOOLS, FILTERS و همچنین FACE برای تو نمایش داده می می شود که در واقع ابزار کار تو برای ویرایش می باشند. با کلیک بر روی قسمت TOOLS صفحه ای برای تو باز میشود که شامل ۱۳ تب متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که با کلیک بر روی هر کدام از آن هم ها می توانید تغییرات مختلفی را بر روی عکس خود ایجاد نمایید بعنوان مثال با بهره بری و استفاده از گزینه Curves می توانید به روش دقیق سطوح روشنایی عکس خود را منترل نمایید ، با بهره بری و استفاده از گزینه text می توانید نوشته ی مورد نظرتان را به عکس ها اضافه نمایید و همچنین یا با بهره بری و استفاده از گزینه Details می توانید ساختار سطحی و همچنین وضوع عکس تان را بیشتر از حد معمول کنید.

Snapseed
Snapseed

با وارد شدن به قسمت FILTERS همانطور که از اسم آن هم مشخص است می توانید افکت های مختلفی را بر روی عکس های خود اعمال نمایید. این قسمت را می قدرت از مهمترین نقاط نیرو برنامه جذاب و جالب و خوب به شمار آورد زیرا در این قسمتا می توانید افکت هایی را بر روی عکس های خود اعمال کنید که در کمتر برنامه جذاب و جالب و خوب ای مشابه آن هم را دیدن کرده اید و همچنین یا در صورتی که افکتی قدیمی مانند سیاه و همچنین سفید کردن عکس را در این قسمت دیدن نمایید ، به نحوی عالی کسب و کار خود را انجام می دهد. از افکت های جذاب و جالب این قسمت می قدرت به Lens Blur اشاره کرد ، این افکت به سرعت سوژه ی اصلی عکس تان را در صورتی که واضح و همچنین مشخص باشد شناسایی می کند و همچنین سپس دایراه ای دور آن هم قرار می دهد و همچنین سپس بک گراند را محو می کند و همچنین برای تو یک عکس پرتره زیبا را می سازد.

Snapseed
Snapseed

در قسمت FACE نیز آن هم گونه که از اسم آن هم مشخص است می توانید عکس هایی را که از چهره خودتان و همچنین یا دیگران است را ویرایش نمایید. به کمک ابزارهای موجود در این قسمت می توانید عیوب موجود در چهره تان را برطرف نمایید بعنوان مثال می توانید لک های موجود در چهره تان را حذف نمایید و همچنین یا در قسمت Pose می توانید صورت تان را در جای خودش کمی به طرفین تکان دهید.

برخی از ویژگی های اپلیکیشن Snapseed :

  • Tune image – تنظیم نوردهی و همچنین رنگ به روش خودکار یا دستی با کنترل دقیق
  • Crop – برش قسمتی از عکس بطور آزادانه یا در شکل های هندسی متنوع و گوناگون و مختلف
  • Rotate – چرخش عکس در جهات و همچنین زاویه های متنوع و گوناگون و مختلف
  • White Balance – تنظیم رنگ ها برای طبیعی تر بنظر رسیدن عکس ها
  • Healing – حذف کردن قسمت های ناخواسته در یک تصویر گروهی
  • HDR Scape – ایجاد یک تصویر خیره کننده با قرار دادن افکت هایی متنوع و گوناگون و مختلف در کنار هم
  • Frames – اضافه کردن فریم هایی با مقدار و اندازه قابل تنظیم
  • Face Enhance – امکان فوکوس بر روی چشم ها ، زیبا و همچنین لطیف کردن پوست صورت
  • Vintage – تغییر رنگ و همچنین حالت عکس ها مشابه با عکس و همچنین فیلم های دهه های ۵۰ تا ۷۰ میلادی

تصاویر رابط کاربری اپلیکیشن Snapseed :

دانلود اپلیکیشن Snapseed :

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ویرایش عکس Snapseed

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ویرایش عکس Snapseed در تاریخ ۱۷ April 2019 | 6:06 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …