خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن The Elder Scrolls: Blades

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن The Elder Scrolls: Blades

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن The Elder Scrolls: Blades

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن The Elder Scrolls: Blades از پویش سافت

کمتر گیمری است که به تا حال اسم سری محبوب Elder Scrolls را نشنیده باشد ، از این سری محبوب به تا حال ورژن و نسخه های گوناگونی برای پلتفرم های متنوع و گوناگون و مختلف منتشر گردیده است که هر کدام از آن هم ها با موفقیت چشمگیری همراه بوده اند. یکی از ورژن و نسخه های این سری که برای گوشی ها عرضه گردیده است و همچنین مدت زمان زیادی از عرضه آن هم نگذشته است ، The Elder Scrolls: Blades نام دارد که به تا حال بیش از ۱۰۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

The Elder Scrolls: Blades
The Elder Scrolls: Blades

سازندگان در توضیح داستان این بازی اکشن آورده اند که تو بعد از تبعید از سرزمینتان به آن هم باز می گردید ولی شهرستان خود را یک شهرستان ویران شده می یابید و همچنین حال بایستی عزم خود را جزم کنید تا شهرستان خود را بازسازی نمایید. گیم پلی بازی بدین صورت می باشد که تو بصورت اول شخص در نقش شخصیت اصلی بازی قرار می گیرید و همچنین بایستی با شمشیر خود به جنگ دشمنان گوناگونتان بروید. در این بازی تو بایستی از میان کاراکترهای متنوع و گوناگون و مختلف یکی را برای خود انتخاب نمایید و همچنین سپس از میان طیف گسترده ای از سلاح ها ، قهرمان خود را تجهیز نمایید و همچنین به مبارزه با دشمنانتان بشتابید.

The Elder Scrolls: Blades
The Elder Scrolls: Blades

به روش کلی مموریت های تو در این بازی شامل مبارزه با دشمنان ، ماجراجویی در شهرستان ها و همچنین سیاهچاله ها و همچنین در نهایت بازسازی شهرتان و همچنین رساندن آن هم به شکوه سابقش می باشد. بازی دارای گرافیک hd خیره کننده ای می باشد که کوچکترین جزئیات را در محیط برای تو به تصویر کشانده است و همچنین از این حیث بایستی سازندگان بازی را مورد تحسین قرار داد. همچنین صداگذاری ها و همچنین موسیقی بازی نیز از نقاط نیرو آن هم می باشد که فضای بازی را برای تو دوست داشتنی و جذاب تر کرده است.

تصاویر بازی The Elder Scrolls: Blades :

دانلود بازی The Elder Scrolls: Blades :

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن The Elder Scrolls: Blades

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن The Elder Scrolls: Blades در تاریخ ۱۵ April 2019 | 12:18 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …