خانه / دانلود نرم افزار اندروید / با Energy Ring حفره نمایشگر Galaxy S10 خود را به شاخص میزان باتری تبدیل کنید

با Energy Ring حفره نمایشگر Galaxy S10 خود را به شاخص میزان باتری تبدیل کنید

با Energy Ring حفره نمایشگر Galaxy S10 خود را به شاخص میزان باتری تبدیل کنید

|با Energy Ring حفره نمایشگر Galaxy S10 خود را به شاخص میزان باتری تبدیل کنید از پویش سافت

حفره نمایشگر پرچمدار های جدید سامسونگ (Galaxy S10) الهام قسمت و بخش اشخاص زیادی بوده است. این سطح از محبوبیت و همچنین پذیرش توسط کاربران و همچنین خلاق های دنیا، برای بریدگی نمایشگر وجود نداشته است. تصویر زمینه های متنوعی برای S10 ها با هدف استتار یا شوخی با این حفره خلق و همچنین منتشر شده است. حالا راه دیگری برای بهره بری و استفاده خلاقانه از این حفره معرفی شده است. با بهره بری و استفاده از اپلیکیشن Energy Ring میتوانید حفره دوربین سلفی را به یک شاخص میزان باتری تبدیل کنید.

Energy Ring

اگه نتوانستید از اسم آن هم حدس بزنید، باید بگوییم که Energy Ring یک حلقه به دور حفره نمایشگر ایجاد میکند که میزان باتری را نشان میدهد. این اپ نه تنها از Galaxy S10، بلکه از S10 Plus و همچنین S10e هم پشتیبانی میکند. در صورتی که تصمیم داریم که حفره دور نمایشگر را نمایان و همچنین هایلایت کنید، میتوانید از این اپلیکیشن و همچنین ظاهر رنگارنگ و همچنین زیبای آن هم بهره بری و استفاده کنید.

البته مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر است که این اپ هنوز در حالت بتا است. با اینکه به تازگی به روز رسانی شده ولی هنوز چند باگ کوچک دارد. مثلا سمت چپ حلقه در S10e کمی بریده شده است.

 

برخی از ویژگی های اپلیکیشن Energy Ring

  • میتوان ضخامت حلقه را از یک پیکسل تا هر مقدار دلخواه تغییر داد.
  • هرگاه تغیری در میزان باتری رخ دهد، حلقه به نمایش در می آید، بنابرین تقریباً به هیچ پردازشی نیاز ندارد.
  • حلقه دور حفره میتواند به صورت ساعتگرد، پاد ساعتگرد یا دو دو طرفه باشد.
  • در محتوایی که به تمام نمایشگر نیاز دارد (مثل اپ، ویدیو، عکس یا بازی)، مخفی میشود.
  • حلقه آن هم میتواند بر اساس میزان باقی مانده باتری به روش خودکار رنگ عوض کند یا از رنگ های تکی یا چند تایی بهره بری و استفاده کند.
  • با بهره بری و استفاده از طیف رنگی که در اختیار کاربر قرار میگیرد، میتوان حلقه را به هر رنگی در آورد.
  • زمانی که شارژر را به گوشی نصب میکنید، چند انیمیشن جذاب و جالب هم به نمایش در می آورد.

نصب و همچنین راه اندازی

وقتی بعد از دانلود این برنامه جذاب و جالب و خوب دوست داشتنی و جذاب از لینک مستقیم انتهای مقاله، آن هم را نصب کنید. اپ را راه اندازی کرده و همچنین به صفحه اصلی آن هم وارد شوید. سوییچ قسمت بالا و همچنین سمت چپ صفحه را لمس کنید تا به صفحه “Notification access” هدایت شوید.

در این صفحه هم سوییچ را روشن کنید تا بعد از آن هم به یک صفحه مجوز دیگر هدایت شوید. در این صفحه باید به اپ این اجازه را بدهید که روی دیگر اپ ها نیز به نمایش در آید (یا به قول سامسونگ “Appear on top” می شود). بعد از اینکه این دو مجوز را صادر کردید، میبینید که یک حلقه دور حفره نمایشگر به نمایش در می آید.

قسمت و بخش تنظیمات
قسمت و بخش تنظیمات

 

اضافه کردن شاخص باتری در حفره نمایشگر

اپلیکیشن Energy Ring توسط آن هم توسعه دهنده  اپ Energy Bar، خلق شده است. در صورتی که قبلاً از آن هم اپ بهره بری و استفاده کرده باشید، با محیط تنظیمات شخصی سازی Energy Ring هم آشنا خواهید بود. اساسا میتواند گفت که این دو اپ یک هویت دارند که برای Galaxy S10 و همچنین Galaxy S10 Plus و همچنین Galaxy S10e طراحی شده اند. اولین آپشنی که قابل تنظیم است، ضخامت حلقه میباشد.

در صورتی که کمی با زبان انگلیسی آشنا باشید، به راحتی میتوانید سایر تنظیمات را اعمال کنید. گزینه بعدی انتخاب مسیر حرکت حلقه است. این اپ قابلیت اختفای خودکار در حالت فول اسکرین را دارد که قابلیتی عالی است زیرا و به درستی که در غیر این صورت هنگام تماشای فیلم یا بازی به صورت فول اسکرین، وجود یک حلقه میتوانست آزار دهنده باشد.

در صورتی که کمی اسکرول کنید، میتوانید انیمیشنی که هنگام شارژ کردن به نمایش در می آید را نیز تغییر دهید. در این ورژن و نسخه ۸ انیمیشن متغایر و متفاوت وجود دارد که میتوانید هر کدام را انتخاب کنید.

تنظیمات رنگ چندین نوع دارد که “Segments” و همچنین “Merged Segments” و همچنین “Gradient Segment” و همچنین “Gradient” خواهند بود. در هر یک از این تنظیمات میتوانید چهار رنگ متغایر و متفاوت را تعیین کنید تا در بازه قسمت و بخش های ۱ تا ۲۵ قسمت و بخش، ۲۶ تا ۵۰ قسمت و بخش، ۵۱ تا ۷۵ قسمت و بخش و همچنین ۷۵ تا ۱۰۰ قسمت و بخش را تغییر کنند.

 

دانلود Energy Ring ورژن و نسخه v1.6

اپلیکیشن Energy Ring از نمونه های اپ های خلاقانه ای است که ظاهر زیبایی به دستگاه جدید تو خواهد داد. همانطور که اشاره شد، این اپ هنوز در حال بتاست و همچنین به چند بهبود عملکرد و همچنین رفع اشکال نیاز دارد. یکی از این اشکالات این است که حلقه دور دوربین تنها وقتی به نمایش در می آید که قفل دستگاه باز شده باشد. در صورتی که این حلقه در حالت همیشه روشن (Always On Display) یا قفل شده به نمایش در می آمد، بسیار بهتر بود. برای دانلود این اپ جذاب و جالب میتوانید از لینک زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود Energy Ring ورژن و نسخه v1.6

با Energy Ring حفره نمایشگر Galaxy S10 خود را به شاخص میزان باتری تبدیل کنید

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

با Energy Ring حفره نمایشگر Galaxy S10 خود را به شاخص میزان باتری تبدیل کنید در تاریخ ۱۳ April 2019 | 2:56 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …