خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود بازی I’m Ping Pong King پادشاهان پینگ پنگ

دانلود بازی I’m Ping Pong King پادشاهان پینگ پنگ

دانلود بازی I’m Ping Pong King پادشاهان پینگ پنگ

|دانلود بازی I’m Ping Pong King پادشاهان پینگ پنگ از پویش سافت

I’m Ping Pong King از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک ورزشی می باشد که با دارا بودن گیم پلی هیجان انگیز و همچنین اعتیادآور می تواند تو را برای مدت ها سرگرم نماید. این بازی ورزشی به تا حال بیش از ۵ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین موفق به کسب نمره بسیار خوب ۴٫۶ از ۵ شده است.

I'm Ping Pong King
 بازی I’m Ping Pong King

پینگ پنگ یکی از محبوب ترین بازی های ورزشی جهان می باشد ، این بازی نیز تو را به رقابت های هیجانی پینگ پنگ می برد. هدف تو در این بازی شرکت در ۱۶ رقابت هیجان انگیز می باشد که با پیروزی در این مسابقات موفق به کسب مقام قهرمانی و همچنین یا پادشاهی پینگ پنگ بازان خواهید شد. گیم پلی بازی بدین صورت است که تو در پایین صفحه اصلی دو دکمه با نام های  Hit R و همچنین Hit L دیدن می کنید که برای ضربه زدن به توپ پینگ پنگ در جهات چپ و همچنین رسات بایستی بر روی ایدن دکمه ها ضربه بزنید.

I'm Ping Pong King
I’m Ping Pong King

هر کدام از بازیکن ها که به سه امتیاز برسد برنده ی بازی خواهد شد. البته هر چقدر که به رتبه ی اول نزدیک شوید ، امتیازها به مرور بیشتر خواهند شد و همچنین سرعت رقبا و همچنین درجه سختی بازی بیشتر خواهد شد و همچنین تو کار سخت تری را برای شکست دادن رقبای خود خواهید داشت و همچنین بایستی سرعت عمل و همچنین تمرکز بیشتری را به کار ببرید. گرافیکم بازی بسیار ساده و همچنین در عین حال زیبا طراحی شده است ، هر کدام از مراحل به یک رنگ متنوع و گوناگون و مختلف طراحی گردیده اند. صدای راکت ها و همچنین ضربه زدن به توپ ها به خوبی صداگذاری شده است که در کنار موسیقی دلنشین بازی یک ترکیب خوب را درست کرده است. در پایان در صورتی که از علاقمندان به بازی پینگ پنگ هستید به تو توصیه می کنیم این بازی را از دست ندهید.

تصاویر بازی I’m Ping Pong King:

دانلود بازی I’m Ping Pong King:

دانلود بازی im ping pong king با لینک مستقیم

دانلود بازی I’m Ping Pong King پادشاهان پینگ پنگ

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود بازی I’m Ping Pong King پادشاهان پینگ پنگ در تاریخ ۱۰ April 2019 | 5:01 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …